Podwójne, potrójne i inne promocyjne doładowania

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
limonka
Obserwator

Post autor: limonka » 27 wrz 2009, 20:36

Sporo się ostatnio dzieje u wszystkich operatorów, szczególnie jeśli o różne bonusy chodzi. Podwójne w Heyah, potrójne w Erze, Happy Day w Orange i inne. Co o tym sądzicie, które są najlepsze?
aggis
Obserwator

Post autor: aggis » 02 paź 2009, 14:17

Happy Day jest tylko dla NOG'a i za doładowanie dostaje się od 1h do 6h do wygadania wewnątrz sieci. Czyli ogromnie dużo w zbyt krótkim okresie czasu i tylko dla jednej taryfy. Orange dawało też jakieś bonusy do doładowania- 20%, czyli raczej niewiele. 36,6 tez dawało 50% więcej do doładowania, ale promo skończyło się 30 września. Play w lipcu przez tydzień dawał 15 zł bonusu do doładowania. Moim zdaniem najciekawiej wypadają promocje w Erze. Podwójne w Heyah daje ci możliwość obniżenia realnych kosztów na usługi o 50%- promocja, która nie ma sobie równych. W sierpniu było podwojenie w Orange, ale na podobnych zasadach Tak Tak daje teraz potrojenie: na usługi wewnątrz sieci i interntet. Czyli dostaje się darmowe usługi w sieci i darmowy internet. Poza tym, dzięki temu, że daję potrojenie, nie trzeba doładowywać wysokimi kwotami (np. 100 czy 150 zł), żeby dostać bonus, z którego spokojnie można korzystać.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 » 11 paź 2009, 12:56

Bezdyskusyjnie zdecydowanie najbardziej opłacalnymi promocjami tego typu są te od Ery - podwójne doładowanie w Heyah i potrójne w TT. W promocji dla TT można było zyskać nawet 1000 zł bonusu. Wprawdzie środki do wykorzystania w sieci i na internet, ale bonus imponujący, nie kojarzę, aby inne sieci dawały tak wiele darmowych środków klientom. A z promocji jakie ostatnio obowiązywały to Plus dawał przez kilka dni 20% bonusu za doładowanie (a samo doładowanie w TT przez sklepik Ery daje już 10% bonusu ;-)
aggis
Obserwator

Post autor: aggis » 14 paź 2009, 16:31

W promocji potrójnego doładowania rzeczywiście można dostać nawet 1000zł bonus. Ale jak pisałam wcześniej, korzystnośc tej promocji polega na tym, że nie trzeba doładowywać wysokimi kwotami, żeby dostać wysoki bonus. Podwójne doładowania opłacają się tym bardziej, im wyższymi kwotami się doładuje.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: SNOL » 14 paź 2009, 18:44

Dla osób, które nie rozumieją, o co chodzi użytkownikom powyżej, zaprezentuję potrójne doładowanie w Tak Taku na swoim przykładzie, rzecz dzieje się kilka dni temu:
1. Doładowuję konto kwotą 25 zł.
2. W ciągu 5 dni doładowuję konto kwotą 50 zł.
3. Na koncie mam 75 zł do wszystkich spoza sieci + bonus w wysokości 100 zł na rozmowy, smsy, mmsy w sieci (Era, Tak Tak, Heyah) i na stacjonarne oraz na internet.
4. Bonus należy wykorzystać w ciągu 2 miesięcy od momentu doładowania drugą kwotą.
5. Największy minus dla osób chcących skorzystać z promocji po przeczytaniu powyższych czterech punktów - zakończyła się ona bodajże 12 października 2009, czyli przedwczoraj.

Szkoda tylko, że tak mało znajomych mam w Erze. Większość korzysta z usług Orange. Ale jak dają coś "za darmo", to dlaczego miałbym nie skorzystać? :P
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 12 lat.
limonka
Obserwator

Post autor: limonka » 15 paź 2009, 22:40

Też uważam, że Era w tej materii rządzi. Poza nią także Heyah, która ma właściwie takie same promocje tylko w nieco innym czasie. Na przykład dopiero co skończyło się podwójne doładowanie, jak dla mnie najlepsze, bo najbardziej uniwersalne, chociaż potrójne to zawsze jeszcze więcej kasy.
Awatar użytkownika
perkoz31
Użytkownik

Post autor: perkoz31 » 16 paź 2009, 12:56

to zależy w jakiej jest się sieci i gdzie się dzwoni. Moja młodsza siostra zamawiała ostatnio darmowy starter ze strony orange i tam przy pierwszych 12stu doładowaniach dają jej 10pln na konto promocyjne. Tyle że ona dzwoni głownie po orange to jej się opłaca. Dobre byłyby takie bonusy na konto główne co idą.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 » 16 paź 2009, 14:13

Twoja młodsza siostra popełniła błąd bo mogła zamówić duostarter z TT i dzwoniłaby na jeden numer dożywotnio za darmo.
aggis
Obserwator

Post autor: aggis » 21 paź 2009, 15:48

SNOL pisze:3. Na koncie mam 75 zł do wszystkich spoza sieci + bonus w wysokości 100 zł na rozmowy, smsy, mmsy w sieci (Era, Tak Tak, Heyah) i na stacjonarne oraz na internet.
SNOL, rozmowy z Heyah chyba nie są traktowane jako rozmowy wewnątrz sieci. Tak samo, darmowe smsy w Heyah nie obejmują użytkowników Ery i Tak Taka. Czy może zmieniły się zasady?

Michałek84, w duostarterze rozmowy między dwoma numerami są darmowe dożywotnio, o ile użytkownicy będą korzystać z taryfy Nowy Tak Tak. Po przejściu na HOT- dany numer traci możliwość wykonywania darmowych połączeń, ale ciągle można dzwonić na nr w taryfie Hot z numeru w Nowym Tak Taku.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: SNOL » 21 paź 2009, 22:08

Do tej pory zawsze, gdy były jakieś pakiety, obowiązywały także do Heyah. Sam już nie wiem, jak to jest. Na era.pl o promocji nie ma już ani słowa.
tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 12 lat.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 » 23 paź 2009, 13:00

W tym roku były już promocje w TT, w których dzwonić można było również taniej do Heyah, tylko muszę zerknąć dokładnie, której promocji to dotyczyły. Jeśli chodzi o duostarter to nie zmienia to faktu, że korzystać można z niego dożywotnio, prawda? Tylko czy duostarter można od razu aktywować w Hot? W regulaminie widnieje wyłącznie zapis dotyczący zmian na abo, mix lub inną taryfę.
aggis
Obserwator

Post autor: aggis » 26 paź 2009, 12:55

michałek84, to znajdź te promocje, które obniżają koszty rozmów do Heyah. Sama do Heyah nie dzwonię, ale jestem bardzo ciekawa jak to w końcu jest :)
Jeśli chodzi o duostarter, wydaje mi się, że domyślnie jest ustawiany na Nowego Tak Taka. Można przejść na HOT, ale traci się jednocześnie możliwość wykonywania darmowych połączeń. Ale też ciągle można na ten numer za darmo dzwonić z numeru duo, który jest w NTT.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 » 27 paź 2009, 13:35

Już myślałem, że w GZG była opcja dzwonienia również do Heyah taniej, ale zerknąłem w regulamin i jednak są tam tylko abonenci Ery, TT i stacjonarki. Bodaj wczoraj widziałem opinię użytkownika, który twierdził, że były promocje obniżające również ceny połączeń do Heyah, aż normalnie zapytam.
aggis
Obserwator

Post autor: aggis » 27 paź 2009, 15:27

Jestem w TT od ok. 4 lat i z tego co wiem, kiedyś można było z TT dzwonić do Heyah w ramach wewnątrzsieciowych. Ale to nie za mojej kadencji ;)
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 » 29 paź 2009, 13:01

A powinni tak zrobić, to większego grona miałbym taniej. Skoro aktualnie GZG są i NTT i Heyah to użytkownicy obydwu sieci mogliby do siebie dzwonić za grosze ;-)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”