Podwójne, potrójne i inne promocyjne doładowania

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
limonka
Obserwator

Post autor: limonka »

W Heyah darmowe są już kilka miesięcy mimo tego, że miały być tylko do odwołania, więc może oznacza to, że zostaną już na zawsze- oby:)
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 »

Do odwołania oznacza, że kiedyś mogą to odwołać ;-) Jeśli nie ma konkretnego terminu to oznacza, że promocja albo kiedyś zniknie, albo pozostanie na stałe. To taka furtka dla opów.
limonka
Obserwator

Mam nadzieję, że pozostanie, bo przeszłam do pożytku dziennego na tym, że rozmowy w Heyah są nielimitowane;)
serenedi2
Użytkownik

Post autor: serenedi2 »

@michalek84 - zniknie w sensie zostanie zastąpiona przez lepszą - w sensie tańszą. np. wczoraj Era obniżyła cenę Samsunga Avila GPS w Tak Tak Fonie.
limonka
Obserwator

Ile teraz kosztuje w najtańszej opcji?
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

serenedi2 pisze:@michalek84 - zniknie w sensie zostanie zastąpiona przez lepszą - w sensie tańszą. np. wczoraj Era obniżyła cenę Samsunga Avila GPS w Tak Tak Fonie.
Tak wiedziałem, do 99 zł, 100 zł mniej niż cena wynosiła wcześniej.
limonka
Obserwator

Telefony muszą tanieć i na szczęście dzieje się o całkiem szybko. Teraz nowe telefony w prepaidach i mixach nie są dużo droższe niż w średniej wysokości abonamentach. A wracając do tematu, słyszeliście o jakichś nowych bonusach u któregoś z operatorów czy musimy czekać do świąt?
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Mamy kolejne podwójne doładowanie w Tak-taku, poniżej link do zasad:
http://www.telepolis.pl/news.php?id=19943
W skrócie - ponownie do zdobycia 150 złotych na wszystkie usługi bez ograniczeń czasu na wykorzystanie środków.
limonka
Obserwator

W Heyah jest dokładnie takie samo, trzeba pamiętac by jednocześnie obniżyć stan konta o 25 zł i doładować w odpowiednim przedziale czasu. Doładowanie zostanie podwojone pomiędzy 4 a 10 stycznia. Pierwszy etap już się zakończył, ale jest szansa załapania się na kolejne:
• 29. listopada - 5. grudnia,
• 6-12. grudnia,
• 13-19. grudnia.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Pod wskazanym przeze mnie linkiem troszeczkę zmieniali opis, więc podaję link do pewnego źródła:
http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryf ... aduj_konto
limonka
Obserwator

Może nie jest to podwójne doładowanie, ale można zdobyć niezły prezent w Heyah. Korzystanie może z facebooka? Heyah opoublikowąło właśnie onformację o konkursie, w którym do wygrania są między innymi Nokie C3. Aby wygrać trzeba wysłać nagranie 100 lat lub własnej kompozycji muzycznej albo wiersza. Ja co najwyżej pokuszę się o to trzecie, bo ze śpiewaniem u mnie ciężko. Tu jest link: http://www.facebook.com/home.php#!/Heya ... 420620428.
Czarli
Użytkownik

Post autor: Czarli »

Pomysł na konkurs zgapił Play :D Widziałem na ich profilu coś podobnego.. tak jak Orange zgapiła pomysł z 1000 smsami do wszystkich sieci, tyle, że tam pakiet jest aktywny jedynie 14 dni, a w Heyah 30 i jeszcze jest złotówkę tańszy.
limonka
Obserwator

Wychodzi na to, że oferty Heyah są tak dobre, że od razu kopiują je inni operatorzy. Play to już po raz kolejny, bo z akcją charytatywną dla zwierzaków zrobił to samo, tylko tedy próbował zrekompensować swoją nieudaną akcję promocyjną. A wracając do podwójnych, to dzięki temu, że zainwestowałam je w pakiety obniżyłam koszty jeszcze bardziej, a z telefonu korzystam częściej. Oby do następnego podwójnego.
Czarli
Użytkownik

Post autor: Czarli »

Następne podwójne pewnie dopiero za kilka miesięcy, a u mnie kasa dalej z tamtych promocji. Teraz doszły jeszcze do Heyah pakiety to dochodzą kolejne oszczędności :P Pod koniec kwietnia aktywuje jednak ofertę 'telefon bez związku', bo i tak stale doładowuje, a po co mam nie wziąć telefonu za grosze.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”