Podsumowanie roku w pre-paidach

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 »

Grudzień jest zawsze miesiącem podsumowań. Rok 2009 był szczególnym dla użytkowników telefonów na kartę. Wypiszcie zatem jakie promocje u swoich operatorów uznaliście, że szczególnie ważne. Ja w moim Tak-taku jako te najważniejsze wskażę:

Godziny za grosze po 29 gr/h
duostarter
podwójne i potrójne doładowania
taryfa HOT(oferta, a nie promocja)

Zapraszam ;-)
aggis
Obserwator

Post autor: aggis »

Rok 2009 był chyba najbardziej rewolucyjnym, bo nigdy wcześniej aż tyle się nie działo w sektorze prepaid. Chyba wszystkie prepaidy się zmieniły i wszystkie zmiany są raczej na plus.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

No i patrz muszę się poprawić. Tak-tak zaskoczył wszystkich i mimo obowiązywania mega doładowania zaproponował kolejną promocję - podwójne doładowanie, na starych uwielbianych przez nas zasadach. Ponownie można otrzymać 150 zł bonusu na połączenia do wszystkich.
aggis
Obserwator

michalek84 pisze:Ponownie można otrzymać 150 zł bonusu na połączenia do wszystkich.
Nie tylko na połączenia, ale bonus można wykorzystać na wszystkie usługi, czyli też na smsy, mmsy, internet itp.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Zasady nowej promocji podwójnych doładowań znajdziecie tutaj:
http://www.telepolis.pl/news.php?id=16731
W skrócie należy wydać w ciągu tygodnia 25 zł, a następnie doładowań konto taką kwotą jaką chce się podwoić. Tak jak wspomniała Aggis bonus można wykorzystać na wszystkie usługi.
aggis
Obserwator

Czyli jednak podwojenie nie jest na starych zasadach, bo żeby wziąć w nim udział nie trzeba doładowywać 2 razy. Zamiast pierwszego doładowania, trzeba wydać 25zł w ciągu kilku dni i doładować kwotą, która zostanie podwojona.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Kiedy mówiłem o starych zasadach miałem na myśli pieniążki do wykorzystania do wszystkich sieci, ostatnie bonusowe doładowania mogliśmy przecież wykorzystać wyłącznie wewnątrz - potrójne, mega, i darmowe weekendy, a teraz powróciła opcja wykorzystania środków na wszystkie usługi.
jawi69
Użytkownik

Post autor: jawi69 »

Dnia 17.11.2009,o godz 20.16.04 dostalem Sms-a o tresci:
Podwajamy doladowanie!
Doladuj konto za 10 zl do 20 Listopada, a w ciagu 48 godzin otrzymasz dodatkowo 10zl ekstra!
PLAY

Oczywiscie wyslalem tego SMS-a 20.11.2009 z doladowaniem mojego konta 10-ioma zl.po czym dostalem odpowiedz(rowniez 20.11.09) z podziekowaniem za doladowanie.Jak widzicie uplynelo duuuuzo wiecej niz 48 godzin i 10zl ekstra jak nie bylo,tak nie ma.
Wiec szukam ludzi ktörzy dostali takiego samego SMS-a bez 10-ciu zl. ekstra,by möc ich grupowo oskarzyc(wtedy jest duza szansa na wygranie sprawy) i skonczyc z oszukiwaniem swoich klientöw bo albo im zalezy na nas albo nie.
Z podziekowaniem: JaWi 69

Möj adres: [email protected]
Awatar użytkownika
perkoz31
Użytkownik

Post autor: perkoz31 »

co racja to racja działo się strasznie dużo, nie można było nadarzyć za zmianami. Ja jestem w POPie i generalnie wariował orange z promocjami pakietami etc. Teraz na koniec jak sypnęli świąteczną promocje to podsumowali jak dla mnie ten rok. Ogólnie orange oceniam na plus, innych sieci się nie podejmę bo aż tak na czasie nie jestem.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Perkoz wydaje mi się, że Twój operator jest wciąż krok w tył za innymi i kiedy próbują już zaproponować coś ciekawego to zaraz ktoś ich uprzedza. W zasadzie w przypadku każdej promocji tak mi się kojarzy, czy to 29 gr za min, czy 2x2, czy darmowe startery.
Awatar użytkownika
perkoz31
Użytkownik

Post autor: perkoz31 »

bez przesady, 29 gr to np w abo to jako pierwsi dali, a promocja świąteczna wcale nie jest jakaś skopiowana bo właśnie jako jedyni chcą dać coś innego niż wszyscy proponując swoje elastyczne prezenty doładowań
dziku
Użytkownik

Post autor: dziku »

Elastyczne ma też Plus- przy doładowaniu za 30zł możesz wybrać między bonusem 100 minut do sieci, 100 smsami do wszystkich lub 100 mb. W Orange dostajesz konkretny bonus do konkretnego doładowania, a jesli chodzi o wysokość doładowań, to bonusy są jednak małe (za 50zł dostaje się 90 minut do sieci- dla porównania raz jeszcze, Plus daje 100 minut do sieci przy doładowaniu za 30zł). Pod tym względem podwójne doładowanie jest najbardziej elastyczne, bo kasa do wykorzystania na wszystkie usługi i bez terminu ważności.
Rok dla prepaidów- zdecydowanie przełomowy :)
limonka
Obserwator

Post autor: limonka »

Jeśli o promocje chodzi, to wydaje mi się, że najlepiej w tym roku wypadła Era i Heyah, kilka razy pojawiły sie podwójne i potrójne doładowania, teraz mamy bonus 100 minut i kolejne podwójne.
aggis
Obserwator

W tym roku Era dawała najwięcej i najczęściej- i w TT i w Heyah. I na koniec roku dali najlepsze promo ;) Play dał tylko miesiąc rozmów z wybranym numerem po doładowaniu, Plus i Orange bonusy minut lub smsów, w różnych kompilacjach. 100% kwoty doładowania bez terminu ważności i na wszystkie usługi jest zawsze bezkonkurencyjne.
limonka
Obserwator

Post autor: limonka »

Mimo tego, że pozostali operatorzy próbują to i tak nadal pozostają daleko w tyle za Heyah i Erą. Może jedynie Orange jest o krok bliżej dzięki swoim ostatnim doładowaniom, ale to i tak nie to samo co podwójne.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”