Podsumowanie roku w pre-paidach

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
serenedi2
Użytkownik

Post autor: serenedi2 »

Ostro się Oragne przejechało. Nie dość, że ten pakiet jest droższy niż Odjechana promocja, to jeszcze nie obejmuje stacjonarek. A niby TP S.A. i Oragne to jedna firma.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 »

Nie nasz problem ;-) Ma w Tak-taku mamy stacjonarki i co najważniejsze pakiet jest tańszy. Wprawdzie jedynie o złotówkę, ale zawsze to przecież coś.
serenedi2
Użytkownik

A tutaj jeszcze przeczytałem, że pakiet 1000 minut w Orange nie łączy się z POPminutami.
http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=444164#444164
Trochę porażka, bo w Tak Taku można łączyć pakiety.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

serenedi2, ale w przypadku Tak-taka łączenie wskazanych w tej dyskusji przez kogoś Numerków za grosze z pakietem 1000 minut jest bez sensu. Numerki za grosze to rozmowy z trzema numerami Ery po 3 grosze, a aktywacja każdego to 4 zeta. Przecież za 1000 minut płaci się 9 zł, a rozmawia się z tyloma numerami Ery, iloma tylko się chce.
serenedi2
Użytkownik

No tak teraz, jak nad tym myślę też to dla mnie nie ma sensu. Jeśli dzwoni się pod wiele numerów Ery to warto zainwestować w Odjechaną promocję, a jeśli tylko pod 1-3 konkretne, to Numerki za grosze będą odpowiedniejsze.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Jeśli po 1-3 konkretne numery to tak, bo Numerki za grosze to 12 zł miesięcznie za 3 numery + 3 grosze za każdą minutę, ale opłaca się tylko do pewnej liczby minut. Za 28 dni pakietu odjechanej promocji TT płacę 18 zł. 18 zł-12 zł=6 zł różnicy, dzielone przez 3 grosze to 200 minut. Zatem Numerki za grosze w Tak-tak HOT opłacają się tym osobom, które dzwonią wyłącznie do 3 osób z Ery i miesięcznie rozmawiają nie więcej niż 200 minut. Pozostałym bardziej opłaca się odjechana promocja.
limonka
Obserwator

Post autor: limonka »

Wracając do tematu, czas na małe podsumowanie roku 2010. Według mnie absolutnym hitem były darmowe rozmowy w Heyah, podwójne w Erze i Heyah także nie zawiodło,w mixach całkiem niezłe obniżki i w przypadku Heyah także darmowe rozmowy. Świąteczny bonus w Heyah też był ok, dali tylko trochę mało czasu na jego wykorzystanie. W Orange i Plusie żadnych rewolucji chyba nie było.
serenedi3
Użytkownik

Post autor: serenedi3 »

Dla mnie podwójne doładowania i Odjechana promocja, którą teraz znów przedłużyli od Nowego Roku. Tak Tak robi to regularnie od jakiegoś czasu, więc można uznać, że ten pakiet 1000 minut jest czymś stałym w ofercie.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Pakiet 1000 minut odjechanej promocji przedłużono po raz kolejny. Rzeczywiście - przedłużają go systematycznie od kwietnia i można to uznać, za stały element oferty.
Czarli
Użytkownik

Post autor: Czarli »

Tak samo jak w Heyah przedłużają podwójne doładowanie. Po świętach było noworoczne do lutego i teraz znowu do końca lutego. Może i podwójne doładowanie wejdzie na stałe do oferty Heyah :P Zawsze daje tyle gratisów, to nie zdziwiłbym się jakby i tak było.
limonka
Obserwator

Byłoby super, tymczasem jeszcze jutro jest czas na to, by dwa razy doładować konto i otrzymać podwojenie drugiego doładowania. Ważności konta też się wtedy skumulują, więc nie ma obaw, że środki gdzieś przepadną.
Czarli
Użytkownik

Jeszcze nie miałem takiej sytuacji w Heyah, żeby mi przepadła kasa, albo została nawet zamrożona. Przedłużanie terminów ważności konta daje taką swobodę, że nigdy nie muszę się o nie martwić. Teraz mam aktywne konto do końca listopada.
limonka
Obserwator

Mi też jeszcze nigdy kasa w Heyah nie przepadła, ale doładowuję w miarę regularnie od czasu wprowadzenia darmowych rozmów w sieci, więc nie robię z telefonu skarbonki, ale wiadomo, gdy jest podwójne to doładowuję większą sumą.
Czarli
Użytkownik

Nie chodzi o skarbonkę, ale jak masz dwa razy w ciągu miesiąca podwójne doładowanie to aż żal tego nie wykorzystać i później siłą rzeczy masz tej kasy więcej na koncie, a tym samym zsumowane terminy ważności. Chyba nigdzie poza Heyah nie ma czegoś takiego jak sumowanie ważności doładowań, hm?
limonka
Obserwator

Nie słyszałam o tym, z tego co wiem to ważność konta kumuluje się wyłącznie w Erze i Heyah. Teraz mamy jeszcze inne opcje wykorzystania kasy z podwójnego. Czytałam, że oprócz pakietu internetowego wprowadzają jeszcze pakiet darmowych rozmów w sieci za 9zł i pakiet 1000 smsów do wszystkich także za 9zł.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”