Podsumowanie roku w pre-paidach

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Czarli
Użytkownik

Post autor: Czarli »

Tak, to prawda. Darmowe rozmowy w sieci mam po doładowaniu za 30 złotych, więc pakietu nie potrzebuje, ale 1000 smsów do wszystkich jak najbardziej. Dużo piszę, także mnie ratuje :) Z tego co wiem, to taki sam pakiet jest w Orange, ale tylko na 14 dni.
limonka
Obserwator

Post autor: limonka »

Orange zawsze wprowadza jakieś dziwne ograniczenia, w Playu trzeba wybierać- albo darmowe smsy do wszystkich, albo darmowe rozmowy w sieci, a w Heyah dzięki temu pakietowi można mieć i jedno i drugie równocześnie. Przy okazji jeszcze można sobie aktywować telefon bez związku jeśli ktoś ma zamiar regularnie doładowywać w ten sposób konto.
Czarli
Użytkownik

Dokładnie, dla mnie Heyah to idealny kompromis. Dzwonię i piszę za darmo w sieci, mam pakiet internetowy, pakiet esów i tanie rozmowy międzynarodowe. Szczerze mówiąc, wszędzie najbardziej brakowało mi właśnie tanich rozmów międzynarodowych, a to przecież duży atut.
Dofcipny
Użytkownik

Post autor: Dofcipny »

Chyba i ja przejde do Hejah. Jestem w ERA Tak Tak pare lat. Tak Tak wymyslił sobie jakies głupawe wiadomosci na dzien dobry :). Była to nagroda ze wziołem udział w jakims głupawym konkursie. Nagroda obejmowała krótki okres tych głupawych kawałów. Oczywiscie pisali sms- em ze mozna zarzadzać tymi wiadomosciami ale niemozna było ich otrzymywania wyłączyć. Byłem w salonie ERY tam obsłóga tez niepotrafiła wyłączyc mi tej usługi. Poniewaz doprowadzało mnie to do szewskiej pasji za powyzej 2 zł - zadzwoniłem do operatora i kazałem sobie wyłączyć. O dziwo owe SMS-y były płatne ( przez całe 2 lata) wiec zatrzymałem w telefonie kilka na dowód. Złoze reklamacje pisemna. Uzbierała sie tam spora kwota za te SMS-y ale hoduje odsetki :)))). Jak nie zwrucą mi kasy to opluję ich we wszystkich mozliwych mediach, i przejdę do innej sieci. A moze ktos zaproponuje mi jeszcze cos bardziej atrakcyjnego? Poprosze o meila.
Czarli
Użytkownik

A akurat w Heyah i TT znowu jest dostępne podwójne doładowanie :P Korzystam zawsze jak jest to i teraz trzeba z niego skorzystać. Oferta ważna do 31. Maja więc kto jeszcze nie zasilił swojego konta niech to zrobi póki jest czas, zasady te same :)
maqs6
Użytkownik

Post autor: maqs6 »

A ja, zadeklarowany prepaidowiec, który z wielką czkawką uciekł z ery na abonament z powrotem wracam na łono abonamentu. I to na dodatek idę do operatora, gdzie jakby mi ktoś powiedział miesiąc temu że podpiszę z nim umowę to bym go wyśmiał z góry na dół. Przechodzę do orange - abo za jakies 40zł - 140 minut. Wybrałem już sobie tel - lg gt 540 z 39zł. Umowa na 3 lata. Może tak na suchoi nie jest to najatrakcyjniejsza oferta, ale abo dostanę za free, gdyż mam juz w orangu tel stacjonarny, internet adsl, internet mobilny - jak sie ma 2 usługi to przysługuje combo - żniżka od drugiej umowy na 15 zł. Zebym uzyskał jakąkolwiek zniżkę muszę sobię coś podpisać w moim przypadku to będzie abo na tel komórkowy ;) Będę miał rabat 45 zł - czyli i tak cała fakturka wyjdzie mnie mniej niż ten abonament. Te 140 minut ktre dostane w zupełnosi mi wystarczą. Heyah zostawię sobię na internet, dzwonienie za granicę itp. - mam jeszcze waznosc rok Z hayah będzie mi się rozwieść bo już nie będę potrzebował tak ładować telefon. Chyba wezmę teraz nokię 1616
Czarli
Użytkownik

Z Heyah ciężko się rozwieść, co chwila podwójne doładowanie i aż żal przechodzić gdzie indziej, bo takich bonusów nie ma nigdzie. Podobnie z rozmowami za granicę. Taką stawkę jaka jest teraz w Heyah do UE wprowadzą dopiero za kilka lat, a z 'łapy' można to robić już od dawna za jedyne 59gr/min :) A tak nawiasem jeśli o Heyah mowa to wyszła nowa reklama z Ryśkiem, hahah:
www.youtube.com/watch?v=2330guIaMQA
aggis
Obserwator

Post autor: aggis »

Fajne pakiety na rozmowy międzynarodowe i roamingowe wprowadziło T Mobile, ale cennika podstawowego w Heyah jeszcze nikt nie przebił. Więcej reklam z Ryśkiem już nie będzie, więc pewnie szykuje się nowa kampania reklamowa i... może nowa oferta ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”