Tańszy roaming Heyah

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
limonka
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Post autor: limonka »

Od 25 stycznia tanieje roaming z Niemiec, stawki będą niższe o prawie połowę. Szczegóły na stronie operatora: http://www.heyah.pl/nowa-heyah_taniej-z-niemiec.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Post autor: michalek84 »

Czytałem o tym, bardzo przydatne, szczególnie, że wielu Polaków ma przecież rodzinę w Niemczech, wielu jeździ tam do pracy. Kolejny dobry krok Heyah na drodze do obniżania kosztów dzwonienia za granicą.
limonka
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Zaczęli obniżki od sąsiadów, ciekawe czy i jak dalej będzie rozwijała się oferta. Początki są naprawdę dobre.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Post autor: michalek84 »

Chciałbym, aby za heyah poszły inne sieci i w końcu rozmowy zza granicy do Polski miały przystępny wymiar, bo póki co na kilku telefonach z wakacji można się zupełnie spłukać. Nie tak dawno zresztą płaciłem 10 zł za minutę rozmowy dzwoniąc z Egiptu.
limonka
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Niestety, na to chyba jeszcze trochę poczekamy, w Europie nie jest tak źle, ale reszta świata to rzeczywiście tragedia. Na szczęście widać, że coś się ruszyło, oby Heyah rozwinęła strategię także na inne kraje.
Namiastka
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Post autor: Namiastka »

10 zł za minutę? Chryste :-P To lepiej gołębia pocztowego z pozdrowieniami wysłać :D
Ja i tak jestem zaskoczona już międzynarodówką w Heyah, to duży krok do przodu w skali krajowej jeśli chodzi o rynek telefonii komórkowej u nas.
limonka
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Przydałyby się jeszcze tańsze rozmowy w Afryce Północnej, w końcu to bardzo popularne miejsce turystyczne.
Namiastka
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Wszystko w swoim czasie. Mamy całą UE i nie tylko - to napraaaawdę wiele :) na afrykę przyjdzie czas moim zdaniem. Pewnie wszystko to kwestie organizacyjno-techniczne. Umowy i takie śmakie.
limonka
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Tez tak mi się wydaje. Na USA też musieliśmy trochę poczekać, więc mam nadzieję, że i inne regiony to tylko kwestia czasu.
Namiastka
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Jest Kanada, to też dość spektakularne :) ale USA to kraj megawiększy i jeszcze podzielony restrykcyjnie, więc pewnie byłoby trudno. Zgadzam się z kwestią czasu :)
limonka
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Najciekawsze jest to, że kraje te pojawiły się tuż po głosach, że przydałaby się Ameryka ze względu na duża Polonię. Jak widać: mówisz, masz:)
Namiastka
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

No właśnie, to może tak mantrujmy o tym egipcie :) i innych destynacjach turystycznych :D może się uda taka modlitwa o deszcz. Chociaż nie sądzę, żeby powiązania były między jednym a drugim :)
limonka
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Byłoby miło, bo roaming bardzo "uszczupla" stan mojego portfela. Roaming z Niemiec jest już tańszy, teraz czas na inne kraje.
Namiastka
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Aż tak często jeździsz? Ja nie bywam często za granicą, raczej mam znajomych własnie porozsiewanych po różnych krajach, więc mnie rajcuje strasznie oferta w nowej Heyah. Można naprawdę na groszowe stawki dzwonić do ludzi wreszcie.
limonka
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

W wakacje całkiem sporo, a w ciągu roku odwiedzam znajomych w Europie. Jak dzwonię do nich z Polski to jest ok, ale roaming mógłby jeszcze trochę stanieć;p
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”