Tańszy roaming Heyah

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
limonka
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Post autor: limonka »

Możesz przecież aktywować ją w kwietniu i jeśli nie będziesz w tym czasie doładowywać , po prostu ją dezaktywujesz- to nic nie kosztuje, a nigdy nie wiadomo.
Czarli
Użytkownik

Tańszy roaming Heyah

Post autor: Czarli »

No tak, dlatego spróbuję tak zrobić. Nic nie stracę, a mogę jedynie zyskać, a nóż zachce zdecyduje się jednak regularnie doładowywać co miesiąc jak to robiłem zawsze. W sumie straciłem jedną szansę, bo miałem taki okres, że doładowywałem nawet dłużej niż 12 miesięcy po 30zł/miesięcznie, ale cóż :P Mam nadzieję, że przedłużą ofertę telefonu bez związku.
limonka
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Post autor: limonka »

Im wcześniej aktywujesz tym wcześniej dostaniesz telefon, później wystarczy, że przestaniesz doładowywać, kary za to żadnej nie poniesiesz, a telefony w tej ofercie są coraz lepsze.
Czarli
Użytkownik

Tańszy roaming Heyah

Post autor: Czarli »

To wystarczający argument, a mnie się podoba Samsung Wave 533 z tej oferty.. hm, doładowuje i tak, więc może warto spróbować. Mam nadzieję, że przedłużą tą promocję, albo nie zniknie zanim się zdecyduje ;p
aggis
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Post autor: aggis »

limonka pisze:Tak naprawdę dopiero teraz zabrali się za ofertę roamingową, wcześniej stawki były kosmiczne, także plus dla Heyah, że zaczęli robić coś w tym kierunku.
Od lipca wchodzą zmiany w cenniku roamingowych na terenie UE. Minuta odebranego połączenia to 49gr. Wykonywanie połączeń będzie dalej kosztować 1zł/min.
mango07
Użytkownik

Tańszy roaming Heyah

Post autor: mango07 »

chyba wszędzie pojawiły się teraz tego typu zmiany. W planach optymalnych Orange też obniżyli stawki na połaczenia w roamingu i pakiet MB w roamingu.
aggis
Obserwator

Tańszy roaming Heyah

Post autor: aggis »

mango07, jasne, że wszędzie ceny roamingu stopniały, ale operatorzy raczej balansują na poziomie stawek maksymalnych, jakie wyznaczyła im KE. Heyah już od ponad roku ma promocję roamingową i nie znajdziesz u innych operatorów tak niskich cen - 49gr za minutę odebranego i 1 zł za minutę wykonanego połączenia. Chyba tylko T-Mobile daje taniej, ale w pakiecie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”