Jak doładowujecie konta telefonów?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 »

Witam,
konta telefonów doładować można na dziesiątki sposobów. Napisz jak wy to załatwiacie i dlaczego akurat takim sposobem.
limonka
Obserwator

Post autor: limonka »

Najczęściej doładowuję online- nie trzeba się fatygować do sklepu, czasem jakiś bonus wpadnie, tak jak niedawne 20% na przykład;)
dziku
Użytkownik

Post autor: dziku »

Tak Taka też ładuję online na stronie doladowania.era.pl- zawsze wpada bonus 10%.
limonka
Obserwator

Co ważne dla wszystkich doładowujących w tradycyjny sposób, tj, poprzez zdrapki, Era doszła do porozumienia z dystrybutorami i są one znów powszechnie dostępne.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

A u innych operatorów też otrzymuje się bonus za doładowanie konta online? Ja również doładowuje przez sklepik TT i mam 10% więcej.
shark
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: shark »

Ja zazwyczaj doładowuje prepaida z telefonu na abonament, mam dzięki temu dodatkowe bonusy.
Blog o e-marketingu i SEO
Aktualności i porady komputerowe - Portal IT
Sterowniki - Forum IT
Namiastka
Obserwator

Post autor: Namiastka »

Ja doładowuję na stronie ery :) dochodzi bonus 10% do każdego doładowania. Jest to zresztą także najłatwiejszy tak na dobrą sprawę sposób, no i zawsze jest dodatkowa kasa.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

W sumie to przez sklepik wychodzi taniej niż na Allegro, a przy okazji jeszcze o wiele bezpieczniej. Czy słyszeliście, że jeden z sieci sklepów oczekuje dodatkowych 50 gr za doładowanie konta? ;-)
Namiastka
Obserwator

Słyszałam o tym. Są nadal osoby kupujące zdrapki i one... po prostu zmienią sklep :) Nie będę rzucała nazwą sieci, żeby nie robić antyreklamy, ale bardzo szybko stracą klientele w ten sposób.
aggis
Obserwator

Post autor: aggis »

Problemów z doladowaniami TT nie powinno być, teraz kolej na Orange :) A Tak Taka mozna z bonusami doładować też z abonamentu:
http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryf ... abonamentu
Namiastka
Obserwator

Ładowanie z abonamentu to też fajny wynalazek :) ja doładowuję czasami z abo mojego ojca, ale generalnie raczej głownie online. Raz na jakiś czas w czasach specjalnych okoliczności zdarza mi sie kupić zdrapkę. Natomiast to, że o nie tak walczą oznacza po prostu, ze jednak jest na nie zbyt, a skoro jest, to nie można kwesti tak po prostu olać :)
limonka
Obserwator

Doładowanie z abonamentu to całkiem fajna sprawa, ale trzeba najpierw miec kogoś w a bo. Ja najczęściej doładowuje online, czasem jakiś bonus wpadnie nawet;)
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

A co daje takie doładowanie z abonamentu? Ma jakieś plusy w stosunku do zwykłego doładowania?
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

Post autor: Kpc21 »

Ja zazwyczaj kupuję doładowania w punktach handlowych (sklepach itp.) - w formie kart-zdrapek albo wydruków z terminala, zależnie od oferty danego punktu.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
limonka
Obserwator

Doładowanie z abonamentu daje punkty, które później można wymieniać na minuty jeśli dobrze pamiętam.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”