Jak doładowujecie konta telefonów?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Post autor: michalek84 »

Sprawdziłem dokładnie i za doładowanie z abonamentu otrzymuje się darmowe minuty wymienne na smsy, dokładnie opisane jest to tutaj:
http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryf ... abonamentu
Namiastka
Obserwator

Post autor: Namiastka »

Ja od niedawna tez doładowuję online :) wcześniej jakoś nadal zdrapki kupowałam, ale przekonałam się po tym jak przeczytałam, ze mi bonus do każdego doładowania ucieka sprzed nosa. ;)
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Niestety wielu ludzi nie wie, że doładowując przez stronę Ery ma się po prostu o 10% więcej środków do wykorzystania. Być może więcej osób poczyta fora i przekona się jak najlepiej doładować konto.
aggis
Obserwator

Post autor: aggis »

Najważniejsze, że te 10% można wykorzystać na wszystkie usługi. Kasa wpada na konto główne i ma taką samą ważność, jak konto. W Play też można tak doładowywać, ale bonus trzeba wykorzystać w ciągu 30 dni- inaczej przepada. Teraz Orange wyszło z promocją: dają do każdego doładowania 5%, czyli 2X mniej, niż PF i TT.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Hmm.... to dobrze, że chociaż Orange coś wprowadziło. Widzę, że to 5% dostępne jest w usłudze skarbonka - tylko po co jeszcze to wysyłanie smsa wymagają, lubią w tym Orange utrudniać. Bonus do doładowania Tak-taka lubię właśnie jasne zasady - ładuję konto na stronie Ery i mam bonus.
Awatar użytkownika
Macks
Użytkownik

Post autor: Macks »

latam do sklepu - a co ;D
Namiastka
Obserwator

Bo bez sensu ;) bo online szybciej, łatwiej i bonus się dostaje teraz w większości sieci.
limonka
Obserwator

Post autor: limonka »

Jak kto woli, ale 10 czy 20% więcej za doładowanie to dla mnie gra warta świeczki.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Pewnie. 10% na drodze nie leży, a dzięki temu właśnie nie muszę biegać po sklepach. Doładowuję przez stronę internetową Ery i mam bonus ;-)
Namiastka
Obserwator

Przy podwójnym jakoś aż tak nie odczuwam radości z tego, że te 10% jeszcze wpada :-) ale pewnie, jeśli jedno z drugim daje się połączyć, to czemuż nie? Zdrapki są jeszcze potrzebne mimo wszystko także :)
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Zdrapki są istotne dla osób starszych, które nie potrafią posługiwać się internetem. Szczerze mówiąc to moim dziadkom doładowuję konto przez internet. Też mają pre-paida w Tak-taku i również uzyskują bonus +10%. Dotychczas korzystali ze zdrapek, dobrze, że mają mądre wnuczęta ;-)
Namiastka
Obserwator

Fajnie, że bonus z Heyah klubu został po likwidacji owego przybytku :-) niby niewiele, bo też takie 10%, ale zawsze jednak milej mieć go niż nie mieć. Zwłaszcza, że wszyscy się pewnie już strasznie do niego przyzwyczaili.
maqs6
Użytkownik

Post autor: maqs6 »

10%, ale tylko dla taryfy pakietowej:( W taryfie Nowa heyah dalej bez bonusa. Wzieliby sięza ofertę i zrobili tak jak w tak-taku - dodatkowe 10% dla internautów - coś zawsze by tam zaoszczędzili pomijając pośredników, a i ludzie by zyskali;)
limonka
Obserwator

Post autor: limonka »

To fakt, przydałby się tez taki bonus w Nowej Heyah. Sądzę, że z niej korzysta teraz więcej osób niż z pakietowej, nie wiem dlaczego oferta dotyczy tylko jednej taryfy, ale znając Heyah to pewnie za jakiś czas to zmienią i 10% więcej będzie w każdej taryfie.
maqs6
Użytkownik

Post autor: maqs6 »

pewnie dlatego, że ta pakietowa jest mniej atrakcyjna;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”