Projektowanie wnętrz

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
your_beauty
Użytkownik

Projektowanie wnętrz

Post autor: your_beauty » 29 sie 2010, 19:00

Hey!
Drodzy forumowicze potrzebuję porady... Niedługo otwieram swój pierwszy w życiu salon urody, chciałabym żeby był urządzony stylowo i ze smakiem. Koleżanka uważa, że aranżując wnętrze salonu powinnam skorzystać z pomocy jakiejś pracowni architektonicznej - właśnie w tej kwestii potrzebuję porady. Którą pracownię wybrać, może ktoś z Was korzystał już z takiej usługi i może mi coś podpowiedzieć, albo podsunąć jakiś pomysł na fajną aranżację? w Internecie znalazłam kilka firm trudniących się projektowaniem wnętrz: JIO, Decorum Art czy Ejsmont - projektowanie wnętrz Warszawa, jednak nie wiem czy stać mnie na taką inwestycję i która z nich ewentualnie godna jest uwagi... Jeśli ktoś z was mógłby mi coś podpowiedzieć, doradzić byłabym bardzo wdzięczna. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź na mój post. (Dodam tylko, że preferuję firmy z Warszawy, ewentualnie z okolic)
świstak
Użytkownik

Projektowanie wnętrz

Post autor: świstak » 29 wrz 2010, 16:34

Warto jeszcze zajrzeć na stronę multizakupy.pl - jakiś czas temu oni też wprowadzili projektowanie wnętrz do swoich usług i z tego co się orientuję, to ceny mają dość przystępne. Zgodzę się z Twoją koleżanką, że aranżując wnętrze salonu, czy sklepu warto skorzystać z pomocy fachowca. Sama możesz tego nie ogarnąć.
Kosztorysant
Użytkownik

Projektowanie wnętrz

Post autor: Kosztorysant » 18 cze 2012, 18:16

Mogę polecić [forum.media2.pl]. Bardzo miła współpraca i rozstanie z uśmiechem, naprawdę polecam :)

/usunięto link reklamowy [direct39]
Magda.Mała.Mi
Użytkownik

Projektowanie wnętrz

Post autor: Magda.Mała.Mi » 25 paź 2012, 19:24

Zostaw wiadomość na [forum.media2.pl]. Myślę, że ktoś się zgłosi.

/usunięto link reklamowy [direct39]
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod

Projektowanie wnętrz

Post autor: matik » 25 paź 2012, 20:07

Nie ma to jak odpowiadać na posty sprzed dwóch lat. Bo na pewno te osoby dalej czekają na odpowiedź :rolleyes:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”