Mixy

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Mixy

Post autor: michalek84 »

Witam,
widziałem na Media2 informacje o nowym Mixie od Ery, chodzi o ten "wystrzałowy mix".
Nie spodziewałem się, że w ofercie z telefonem dają tak wiele opcji obniżenia kosztów. Pakiet 1000 minut, Godziny za grosze, pakiet netu.
Konkurencja też tyle oferuje?
maqs6
Użytkownik

Mixy

Post autor: maqs6 »

nom, erowy mix moim zdaniem jest lepszy od tt fona, oczywiście dla ludzi którzy są bliżej wydawania 25zł (i wiecej) niż 17zł/mc...
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Mixy

Tak-tak Fon i Wystrzałowy Mix to zupełnie inne oferty. W TT Fonie należy wypełnić okres aktywności numeru, a w mixie zakupić określoną liczbę doładowań. Na pewno w mixie można mieć o wiele atrakcyjniejsze stawki - 29 groszy za minutę do wszystkich. Z drugiej strony TT Fon to mniejsze zobowiązanie, gdyż umowę można zrealizować kosztem 400 zł za 2 lata. W przypadku Mixa, będzie to o 200 zł więcej (24 doładowania po 25 zł).
limonka
Obserwator

Mixy

Post autor: limonka »

Heyah już przed świętami zaoferowała w swoim mixie pakiety obniżające koszty. Po zwiększeniu kwoty zobowiązania o 10 zł można mieć darmowe rozmowy w Heyah, z wybranym numerem, 300 smsów do wszystkich lub taniej do wszystkich.Ceny telefonów też spadły, Lg Bali i Nokia C3 kosztują teraz 1zł przy zobowiązaniu 30zł.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Mixy

W wystrzałowym mixie Ery, skorzystać można z promocyjnych cen telefonów. Teoretycznie, niższe ceny mają obowiązywać do 16 stycznia. Podsyłam link: http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/docume ... Mixera.pdf
limonka
Obserwator

Mixy

Coś się zmieniło w tym cenniku Ery czy przedłużyli obniżkę? Przeglądałam właśnie ofertę internetowego sklepu Heyah , bo muszę wybrać jakiś telefon w ofercie bez związku i nadal większość z nich, czy to w mixie, czy w ofercie bez związku można kupić za 1zł.
maqs6
Użytkownik

Mixy

Post autor: maqs6 »

W salonie ery zaufani sprzedawcy mówili że staniały głównie te najdroższe telefony, coś tam taniej jest.
Z kolei w sklepiku heyah też telefony poleciały w dół niektóre mniej niektóre bardzie, generalnie jestem przekonany, że te 10 doład0wań za 30zł opłaca mi się jeszcze wykonać;) Niedawno też była aktualizacja cen
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Mixy

Okres wyprzedaży telefon się już chyba zakończył, ale można kupić np. telefon Nokia C-3 za 1 zł. Mix miał mieć przeceny do końca stycznia.
limonka
Obserwator

Mixy

W Heyah nadal większość telefonów w mixie kosztuje 1zł i chyb atak już pozostanie, to była stała obniżka, a nie tymczasowa promocja. Pewnie niedługo pojawią się nowe modele, skoro teraz wszystkie można mieć za grosze.
Czarli
Użytkownik

Mixy

Post autor: Czarli »

Zapewne tak będzie. Heyah wrzuca jeden nowy model średnio raz w miesiącu. W lutym jest Samsung Wave 533, a ciekawe co będzie w marcu..
limonka
Obserwator

Mixy

Poczekam więc jeszcze z wyborem telefonu bez związku do marca, a jak nic nowego się nie pojawi to wezmę ostatnią świeżynkę, czyli wspomnianego wyżej Wave 533.
Czarli
Użytkownik

Mixy

Też warto. Dobry telefon i w dobrej cenie.. nawet wydaje mi się, że w Heyah możesz go dostać najtaniej.
limonka
Obserwator

Mixy

Samsung Wave 533 jest już u mnie- fajny telefon, polecam. Dobrze służy przy korzystaniu z pakietu internetowego, smsy też się na nim bardzo wygodnie pisze. A co do ceny to rzeczywiście, w Heyah wyszedł znacznie taniej niż w jakimkolwiek sklepie internetowym.
Czarli
Użytkownik

Mixy

Dobry wybór w takim razie :) Pisałem na nim kilka smsów od koleżanki i byłem ciekaw czy innym też tak dobrze się z niego korzysta. Pewnie ten model teraz najczęściej schodzi w ofercie 'telefonie bez związku'.
limonka
Obserwator

Mixy

Przyznaję, smsów piszę teraz znacznie więcej- z jednej strony dzięki klawiaturze qwerty, a z drugiej dzięki pakietowi 1000 smsów do wszystkich. A tak przy okazji, ofertę telefon bez związku wszystkim polecam.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”