Jaki telefon na firmę?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Duśka
Użytkownik

Jaki telefon na firmę?

Post autor: Duśka » 27 gru 2010, 11:39

Cześć,
związku z rozpoczęciem nie dawno własnej działalności gospodarczej chce wziąć sobie obecnie 3 telefony na firmę. I związku z tym muszę wybrać jakiś telefon i korzystną ofertę. Możecie coś polecić?
Myślałam o Samsungu Wave S7230, bo akurat jest w promocyjnych cenach m.in w planach optymalnych Orange oraz ofercie Ery, ale szczerze mówiąc nie znam się za bardzo na telefonach i technicznych aspektach, a chciałabym wybrać coś dobrego. Można go dostać niby już od 1PLN w Orange, z całkiem niezłym pakietem minut, ale już sama nie wiem. Możecie coś doradzić?
Matt.
Użytkownik

Jaki telefon na firmę?

Post autor: Matt. » 28 gru 2010, 11:23

Po pierwsze - sprawdź ofertę Play. Większe pakiety minut w tej samej cenie , bez wyzysku , zasięg bardzo dobry a telefony też w dość sporych różnicach (in plus) względem konkurencji.
Co do telefonów, napisz na jakich funkcjach telefonu Ci zależy ( dotykowy / nie , system operacyjny / aparat / bardziej muzyka / pamięć / czy szukasz go jedynie do komunikacji niż do multimediów )
Aha i co mniej więcej dostaniesz w orange w cenie upatrzonego przez siebie abo ?
Obrazek
Duśka
Użytkownik

Jaki telefon na firmę?

Post autor: Duśka » 30 gru 2010, 19:01

więc tak.
Zależy mi na telefonie dotykowym, multimedialnym, z w miarę dużym wyświetlaczem.
Dlatego też pomyślałam o tym Wave 723.
Byłam w salonie Orange i tam zaproponowali mi abonament - plan optymalny z dużym pakietem minut ( 900) i dostępem do internetu (2G).
Dość dużo rozmawiam, więc taka taryfa firmowa chyba będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem.
serenedi3
Użytkownik

Jaki telefon na firmę?

Post autor: serenedi3 » 02 sty 2011, 18:46

A wszystkie trzy telefony chcesz mieć na abonament? Jeśli nie to możesz któryś kupić w pre-paidzie. W Tak Taku masz pakiet 1000 minut do Ery za 9,08 zł, a doładowywać wystarczy raz na 3 miesiące po 50 zł. Poza tym przejrzyj sobie ofertę Ery dla firm.
Duśka
Użytkownik

Jaki telefon na firmę?

Post autor: Duśka » 05 sty 2011, 14:06

pre-paid raczej odpada.
Nie mam głowy do pilnowania terminu ważności konta, obecnego stanu środków pieniężnych, wysyłania tych smsów żeby aktywować sobie dany pakiet minut, smsów, sprawdzać ile go jeszcze zostało itd.
Zdecydowanie za dużo jest to dla mnie.

Ostatnio czytałam recenzje, testy innego popularnego obecnie smartfona: Nokii N8.
Warunki abonamentowe w planach optymalnych będę miała identyczne co z Wavem.
Duży pakiet minut do wszystkich sieci i internet.

Pytanie tylko, czy jest on warty uwagi.
straszne_straszydlo
Użytkownik

Jaki telefon na firmę?

Post autor: straszne_straszydlo » 22 lut 2011, 10:22

a czy sprawdziles oferty dla firm? czesto sa promocje daja dla poczatkujacych :D
jutrzenka
Użytkownik

Jaki telefon na firmę?

Post autor: jutrzenka » 16 gru 2013, 12:11

Analizowałam ten temat i wicie co mi wyszło? Nie opłaca się brać telefonów w abonamencie. W takim P4, umowa na firmę z telefonem trwa 24 miesiące i jest znacznie droższa. Bez telefonu umowa trwa 15 miesięcy i jest tańsza od kilkunastu do kilkudziesięciu %. Dlatego lepiej jest w moim przekonaniu kupić sobie takiego LG G2 lub HTC Droid Dna http://comperio.co/pl/telefony/lg-g2-vs ... d-dna.html
Wrzucić to w koszta prowadzenia firmy. Odliczyć VAT i dochodowy i nie wiązać się tak długą umową. W jednym jak i drugim telefonie znajdziesz wszystko co niezbędne do prowadzenia biznesu: inteligentne aplikacje, internet, multimedia, kontakt ze światem.
Stewart
Użytkownik

Jaki telefon na firmę?

Post autor: Stewart » 18 gru 2013, 10:38

Myślę, że praktycznie każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika powinna zadowolić marka Gigabyte ;) Produkuje ona telefon pod nazwą GSmart: http://www.gigabytecm.com/pol/ ( w linku poszczególne modele). Mają wiele przydatnych funkcji.
Sam przeanalizowałem ostatnio temat i doszedłem do wniosku, że telefony mniej znanych marek mogą być znacznie bardziej opłacalne niż te bardziej popularne znanych firm takich jak Samsung czy też Nokia. Oferując jednocześnie o wiele niższą cenę za telefon.
nefretete21
Użytkownik

Jaki telefon na firmę?

Post autor: nefretete21 » 04 kwie 2014, 7:17

Jeśli telefon ma mieć charakter biznesowy to warto postawić na Z1 - bardzo dobrze wygląda. A jak czysto praktyczny to Samsungi
Awatar użytkownika
telekrowa.pl
Użytkownik

Jaki telefon na firmę?

Post autor: telekrowa.pl » 23 maja 2014, 13:36

Super propozycją na dzień dzisiejszy jest zaprezentowany wczoraj Huawei Ascend P7, dostępny w ofercie dla firma w Plusie. Pełan specyfikacja tutaj http://telekrowa.pl/newsy-komorka/polsk ... o,438.html
dust
Użytkownik

Jaki telefon na firmę?

Post autor: dust » 10 cze 2014, 17:02

według mnie Sony Xperia S, bardzo dobry telefonik, a raczej smartfonik, poza tym możesz rzucić okiem na rankingi np. http://www.morele.net/wiadomosc/ranking ... -2014/726/
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”