BBC znika z Cyfrowego Polsatu

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
marfm76
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: marfm76 » 27 sty 2011, 17:12

ciiekawy pisze:...Większość z ludzi pisze,że wybrało CP bo ma najwięcej kanałów po najniższej cenie ...
Ja wcale nie piszę że CP ma więcej kanałów po najniższej cenie tylko że miał akurat w tym momencie jak zdecydowałem się na zakup jakiejś platformy.

To było tylko gwoli wyjaśnienia -teraz proszę o trzymanie się tematu żeby nie zaśmiecać forum. Do omawiania poszczególnych kanałów oraz na temat która platforma cyfrowa jest lepsza są inne wątki :)
0 x
LG50ps3000
LG42LD450
N - nbox HDTV recoder - Świąteczna Wielka Rewolucja
ASTRA+HOTBIRD
http://blog.foyom.com
logitech
Użytkownik

Post autor: logitech » 27 sty 2011, 17:21

ciiekawy pisze:Nie mam CP ale zainteresowała mnie ta zmiana.

1) Co to za kanał ten FOX ? - FOX NEWS ? czy jakiś inny FOX ? - wie ktoś co będzie na tym kanale ?

2) Dotychczasowy WILD zostaje i dochodzi National Geographic czy WILD będzie zastąpiony National Geographic czyli usunięty WILD i w jego miejsce National Geographic ?
NG Wild zostaje,
0 x
HD5000-Pakiet Familijny HD
ciiekawy
Użytkownik

Post autor: ciiekawy » 27 sty 2011, 19:28

marfm76 pisze:
ciiekawy pisze:...Większość z ludzi pisze,że wybrało CP bo ma najwięcej kanałów po najniższej cenie ...
Ja wcale nie piszę że CP ma więcej kanałów po najniższej cenie tylko że miał akurat w tym momencie jak zdecydowałem się na zakup jakiejś platformy.

To było tylko gwoli wyjaśnienia -teraz proszę o trzymanie się tematu żeby nie zaśmiecać forum. Do omawiania poszczególnych kanałów oraz na temat która platforma cyfrowa jest lepsza są inne wątki :)
no tak tak miał, już tam ten czas przeszły i teraźniejszy mniejsza z tym, można powiedzieć,że napisałem to w czasie przeszłym teraźniejszym i będzie dobrze :).

Opłaca się wam rezygnować z CP skoro robi promocje na pakiet HBO (a przynajmniej chyba kiedyś robił),że przy rocznej umowie pół roku pakiet HBO kosztuje 15 zł, potem 20 zł, nigdzie nie ma tak tanio pakietu HBO w tym jednak przoduje CP, w Cyfrze czy w n ten pakiet jest już droższy, Filmboxy w tej samej cenie, a czy brak kanałów BBC to taki problem ? nie sądze, wiem co to są za kanały i prawdę pisząc mi te kanały są do niczego nie potrzebne mimo,że jestem abonentem jednej z platform do której trafią te kanały to jednak twierdze,że te kanały BBC to nie jest według mnie powód przez który należy rozwiązywać umowe czy też podpisywac nową tylko dlatego,że kanały BBC pojawiają się gdzieś indziej.
Ten cały BBC Knowledge to jest gorszy od National Geographic, BBC Lifestyle to w Cyfrze jest domo, jedynie może BBC Entertainment jako tako jest ciekawym kanałem ale napewno nie tak ciekawym,żeby robić afere z powodu jego braku czy z podowu tego,że przechodzi do innej platformy.
Takie jest moje zdanie,że rezygnacje z podowu braku BBC są przesadzone, oczywiście abonenci CP mogą się czuć oszukani,że było w ofercie BBC, a nie jest i to jest zrozumiałe ale BBC nie są znowu tak ciekawe,żeby o nie tak bardzo walczyć.
0 x
ciiekawy
Użytkownik

Post autor: ciiekawy » 27 sty 2011, 19:29

logitech pisze:

1) Co to za kanał ten FOX ? - FOX NEWS ? czy jakiś inny FOX ? - wie ktoś co będzie na tym kanale ?

2) Dotychczasowy WILD zostaje i dochodzi National Geographic czy WILD będzie zastąpiony National Geographic czyli usunięty WILD i w jego miejsce National Geographic ?
NG Wild zostaje,
Te kanały WILD, National Geographic, FOX będą dostępne w tym pakiecie familijnym za 38 zł ?
0 x
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump » 27 sty 2011, 21:53

ciiekawy pisze:twierdze,że te kanały BBC to nie jest według mnie powód przez który należy rozwiązywać umowe czy też podpisywac nową tylko dlatego,że kanały BBC pojawiają się gdzieś indziej.
Ten cały BBC Knowledge to jest gorszy od National Geographic,
Kazdy czlowiek ma inne zainteresowania, dla ciebie to nie jest powod a dla mnie ogromny, jesli z praktycznie 5 programow co ogladam z dzieckiem zabieraja mi az 2 to nie jest wystarczajacy powod? znika mi 40% "mojej ogladalnosci" a ty piszesz, ze to nie jest powod? Moze ty bierzesz platforme bo ma 50 kanalow i dla ciebie kazdy jest taki sam i moga ci zabrac 4, dac jakies kolejne badziewne 4 i tez bedziesz zadowolony bo dalej masz ich 50.

Poza tym z tym BBC Knowledge to sory ale usmialem sie troche czytajac to co napisales ze jest gorszy od NGC. To sa zupelnie inne kanaly! Co ty porownujesz program Top Gear(motoryzacyjny) nadawany na BBC do jakiegos programu o rozmnazajacych sie surykatkach podgladanych przez 3 miesiace w swoim ukryciu. Bierz pod uwage, ze jest troche ludzi inteligentnych i rozgarnietych ktorzy oczekuja od telewizji poglebiania swojej wiedzy a nie jak typowy kowalski brac pilota do reki i jechac po 100 kanalach i zatrzymac sie na swiecie wedlug kiepskich. Dla ciebie to moze 'kanal za kanal' dla mnie strata czegos co lubialem ogladac a dodanie czegos czego nie bede nigdy ogladal.
0 x
logitech
Użytkownik

Post autor: logitech » 27 sty 2011, 22:10

ciiekawy pisze:
logitech pisze:

NG Wild zostaje,
Te kanały WILD, National Geographic, FOX będą dostępne w tym pakiecie familijnym za 38 zł ?
Tak, będą dostępne w pakiecie familijnym
0 x
ciiekawy
Użytkownik

Post autor: ciiekawy » 27 sty 2011, 23:34

Crump pisze:
ciiekawy pisze:twierdze,że te kanały BBC to nie jest według mnie powód przez który należy rozwiązywać umowe czy też podpisywac nową tylko dlatego,że kanały BBC pojawiają się gdzieś indziej.
Ten cały BBC Knowledge to jest gorszy od National Geographic,
Kazdy czlowiek ma inne zainteresowania, dla ciebie to nie jest powod a dla mnie ogromny, jesli z praktycznie 5 programow co ogladam z dzieckiem zabieraja mi az 2 to nie jest wystarczajacy powod? znika mi 40% "mojej ogladalnosci" a ty piszesz, ze to nie jest powod? Moze ty bierzesz platforme bo ma 50 kanalow i dla ciebie kazdy jest taki sam i moga ci zabrac 4, dac jakies kolejne badziewne 4 i tez bedziesz zadowolony bo dalej masz ich 50.

Poza tym z tym BBC Knowledge to sory ale usmialem sie troche czytajac to co napisales ze jest gorszy od NGC. To sa zupelnie inne kanaly! Co ty porownujesz program Top Gear(motoryzacyjny) nadawany na BBC do jakiegos programu o rozmnazajacych sie surykatkach podgladanych przez 3 miesiace w swoim ukryciu. Bierz pod uwage, ze jest troche ludzi inteligentnych i rozgarnietych ktorzy oczekuja od telewizji poglebiania swojej wiedzy a nie jak typowy kowalski brac pilota do reki i jechac po 100 kanalach i zatrzymac sie na swiecie wedlug kiepskich. Dla ciebie to moze 'kanal za kanal' dla mnie strata czegos co lubialem ogladac a dodanie czegos czego nie bede nigdy ogladal.
Nie no nie wykrzywiaj obrazu National Geographic.
Są surykatki jak napisałeś ale są też wyprawy naukowców na Kamczatke, jest, a przynajmniej był cykl na temat drugiej wojny światowej bardzo obszerny, były tajemnice krzyża czy jak to się tam nazywało czyli tematy religijne, ogólnie wszystko jest na tym kanale od podróży po nauke.
Top Gear kiedyś lubiłem ten program ale po czasie skończyłem z oglądaniem tego programu gdy zobaczyłem jacy sztuczni są ci prowadzący Angole.
Ja oczekuję od telewizji wiem czego informacji, filmów, rozrywki, motoryzacja też od czasu do czasu, kanały bajkowe mnie w ogóle nie interesują, a BBC to już w ogóle, no chyba,że od czasu do czasu obejrze jak będzie coś ciekawego na tych kanałach, a konkretnie na BBC Entertainment chociaż tam mało ciekawych rzeczy leci.
0 x
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump » 27 sty 2011, 23:43

No coz humor angielski trzeba rozumiec. Poczytaj ksiazki np Clarksona i nie tylko jego a moze zatrybisz. Po twoich wypowiedziach mam wrazenie, ze jestes wyslannikiem z polsatu zeby przekabalacac ludzi po zabraniu BBC hehe. Stary zrozum, zeby na tym National lecial nawet glupi i glupszy to nie jest to samo co BBC Knowledge!!! Daja tam calkiem inne programy ktore mnie w ogole nie interesuja, ani twoje wojny, ani krzyze mnie kompletnie nie interesuja ja mam swoj gust i swoje hobby i nikt mnie nie bedzie przekonywal ze jakies slonie na National sa lepsze niz to co lubie rozumiesz?
0 x
ciiekawy
Użytkownik

Post autor: ciiekawy » 28 sty 2011, 0:53

Crump pisze:No coz humor angielski trzeba rozumiec. Poczytaj ksiazki np Clarksona i nie tylko jego a moze zatrybisz. Po twoich wypowiedziach mam wrazenie, ze jestes wyslannikiem z polsatu zeby przekabalacac ludzi po zabraniu BBC hehe. Stary zrozum, zeby na tym National lecial nawet glupi i glupszy to nie jest to samo co BBC Knowledge!!! Daja tam calkiem inne programy ktore mnie w ogole nie interesuja, ani twoje wojny, ani krzyze mnie kompletnie nie interesuja ja mam swoj gust i swoje hobby i nikt mnie nie bedzie przekonywal ze jakies slonie na National sa lepsze niz to co lubie rozumiesz?
Tu nie chodzi o to,że humor angielski trzeba rozumieć, tu chodzi o to,że twórcy tego programu już tak lecą na kase,że dają wyłączność np. BBC, a widzów mają już gdzieś.

Nie obchodzi mnie ilu ludzi rozwiąże umowy z CP, nawet nie lubię tej platformy i wykorzystującego podejścia CP do klientów np. umowa na 30 miesięcy tylko moim zdaniem dodanie National Geographic do oferty CP jest dobrm posunięciem, a z pewnością złym jest utrata kanałów BBC, gdyby było jedno i drugie CP by się rozwijał, a tak to okazuje się,że ta platforma raz idzie do przodu raz do tyłu.
Ciekawe czy w przyszłości straci też pakiet HBO, jeśli tak to ta platforma już nie będzie nic warta.
Bardzo ciekawa jest ta zamiana miejsc,że CP stracił kanały BBC a te kanały będą w Cyfrze+ i N, skoro tak to niby dlaczego CP nie mógł utrzymać tych kanałów w ofercie, nie chciał za nie płacić czy taka Cyfra+, która ma średnie rachunki na poziomie 70 zł (CP 30 coś) chce przejąć CP ?
0 x
emiloski94
Użytkownik

Post autor: emiloski94 » 28 sty 2011, 13:57

A co jezeli skorzystałem z promocji tej na 29 miesięcy i 2 dekoder na tej samej umowie?
Napisałem z zapytaniem do CP ale nie odpowiadaja na razie.
0 x
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump » 28 sty 2011, 14:32

No chyba wlasnie wiekszosc osob oczekuje, ze ty im dasz ta odpowiedz jesli zaczales ten watek;) Tyrkaj na infolinie i zapytaj wprost, wydaje mi sie ze nie powinno byc problemow, trudno oni ci dali 2 deksy na jednej umowie, nie ty tak chciales. W ogole ciekawe jak sie to wszystko zakonczy, nie moge sie doczekac lutego heh czy beda jakies problemy robic czy wszystkim sie uda
0 x
asiaff
Użytkownik

Post autor: asiaff » 28 sty 2011, 16:47

i pytanie z innej beczki.

z jakiego powodu wybraliście platformę CP ? bo napewno nie z powodu kanałów BBC. pytam o prawdziwy powód.

A więc wyobraź sobie że CP brałam tylko dla kanału CBeebies i Nickelodeon,na dzień dzisiejszy podpisałam umowę z tv n i jestem bardzo zadowolona z ich oferty.Praktycznie n nie różni się wiele ofertą od CP,cena tylko mniejsza za tv n.
0 x
logitech
Użytkownik

Post autor: logitech » 28 sty 2011, 17:51

Ja posiadam cyfrowy polsat od 2009 wybrałem go dlatego że opłata była tańsza niż w cyfrze, i były tam wszystkie kanały jakie chciałem mieć ( 3 discovery) + BBC Konowledge, polsat news.W cyfrze + żeby mieć wszystkie discovery trzeba było droższe pakiety.
0 x
maqs6
Użytkownik

Post autor: maqs6 » 28 sty 2011, 20:56

rok temu posiadaczom cyfrowego polsatu zazdrościłem tv1000, bbc Knowledge i entertainment, polsatu play i news (no i nieodżałowanego boomerangu)
W dalszym ciągu jestem klientem cyfry i jeżeli dziś miałbym dostać ofertę za średnio 40-60zł to ... dalej skierowałbym się ku cyfrze, cyfrowy polsat na chwilę obecną nie ma praktycznie nic(oprócz boomeranga) czym by mnie przyciągnął z cyfry.
0 x
emiloski94
Użytkownik

Post autor: emiloski94 » 28 sty 2011, 20:58

Crump pisze:No chyba wlasnie wiekszosc osob oczekuje, ze ty im dasz ta odpowiedz jesli zaczales ten watek;) Tyrkaj na infolinie i zapytaj wprost, wydaje mi sie ze nie powinno byc problemow, trudno oni ci dali 2 deksy na jednej umowie, nie ty tak chciales. W ogole ciekawe jak sie to wszystko zakonczy, nie moge sie doczekac lutego heh czy beda jakies problemy robic czy wszystkim sie uda
Ja nie zakłądałem tego tematu...
0 x
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”