BBC znika z Cyfrowego Polsatu

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump » 28 sty 2011, 21:11

Ja nie napisalem, ze ty zakladales ten temat tylko ty zaczales watek o 2 dekoderach i ze korespondujesz z polsatem w sprawie takowej umowy, dlatego czekamy na odpowiedz jesli ci odpisza, a jesli nie to dzwon na infolnie;)
0 x
valmark
Użytkownik

Post autor: valmark » 28 sty 2011, 21:20

1.CP wybrałem w 2007r dlatego, że miał najwięcej interesującyh nas programów za najbardziej przystępną cenę. Wypisałem wszystkie dostępne kanały ze wszystkich platform i każdy z rodzinki zaznaczył na których mu zależy. W ofercie CP było najwięcej trafień.
2. Kanały BBC to był strzał w 10-tkę. Chyba w CP mogli zobaczyć jaka jest oglądalność tych kanałów. Tym bardziej się dziwię, że sobie to odpuścili. Bez BBC pakiety CP są dla nas nie do przyjęcia.
3. Właśnie dostałem Turbodekoder HD z N-ki. Pakiet Full. Instalacja bezproblemowa w kilka minut. Bardzo proste oraz intuicyjne menu. Wszystkie kanały dostępne po 15 minutach.( przypominam sobie przywracanie sygnału w CP na słynnym kanale dla abonentów). Jakość kanałów HD ciut lepsza niż na CP, ale na kolana mnie nie rzuciło. Sam dekoder porządniejszy niż polsatowskie, niestety made in china. Mam spokój na 2 latka. Za 99 PLN mam dużo więcej niż na CP ( wszystkie pakiety, 22 kanały HD, darmową wypożyczalnię.
4. Podziękowania dla marfm76 - porządna robota:)
0 x
LostTW
Użytkownik

Post autor: LostTW » 28 sty 2011, 22:10

Pozostaje przerzucić się na N-kę .CP bez Top Gear'a to już nie to samo.
0 x
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump » 28 sty 2011, 22:49

LostTW pisze:Pozostaje przerzucić się na N-kę .CP bez Top Gear'a to już nie to samo.
O to wlasnie chodzi!! Brakowac mi bedzie tylko Formuly 1 ale zawsze zostaje naziemna TV.
0 x
ciiekawy
Użytkownik

Post autor: ciiekawy » 28 sty 2011, 23:26

Tak się napalacie na n i te kanały BBC,że aż sam wszedłem na stronę n i tam pisze tak.

40 - BBC KNOWLEDGE HD (pakiet kultura nauka świat)
72 - BBC LIFESTYLE (pakiet style moda muzyka)
73 - BBC ENTERTAINMENT (pakiet style moda muzyka)
97 - CBeebies (pakiet dzieci)

ogólnie jak się wam po 13 miesiącach promocja skończy,że wszystkie pakiety w cenie 48 zł to będziecie płacili koło 100 zł za te wszystkie pakiety jeśli będziecie chcieli mieć dalej wszystkie kanały BBC, a to mi się kłóci z tym co niektórzy pisali,że wybierali CP ze względu na najniższą cene za kanały, a wybór n i wszystkich pakietów szczególnie po skończeniu się umowy nie daje najniższej ceny tylko dużo wyższą niż w CP.
0 x
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump » 29 sty 2011, 8:54

Dlatego bedziemy sie martwic po tych 13 miesiacach czy uda sie wynegoicjowac cene a moze uda sie nam natrafic na promocje wielkanocna nie pomyslales? Wazne ze teraz bedzie wszystko za nie duze pieniadze a za rok wszystko sie moze zmienic, moze polsac sie z cyfra polaczy i bedzie jeszcze inaczej... a moze polsat zmadrzeje i podpisze nowa umowe z BBC jak zobaczy ze ludzie uciekaja.

A poza tym nikt nie pisal, ze 4 kanaly bbc oglada tylko, ze zabieraja paczki bbc w ktorej sa fajne kanaly, ja np potrzebuje BBC Knowledge i CBeebies, reszta mnie nie interesuje.

A po drugie cos chyba troche liczyc nie umiesz, wymieniles 3 pakiety i piszesz ze bedzie sie za nie placic 100zl?
0 x
emiloski94
Użytkownik

Post autor: emiloski94 » 29 sty 2011, 13:07

Crump pisze:Ja nie napisalem, ze ty zakladales ten temat tylko ty zaczales watek o 2 dekoderach i ze korespondujesz z polsatem w sprawie takowej umowy, dlatego czekamy na odpowiedz jesli ci odpisza, a jesli nie to dzwon na infolnie;)
Nie mam zamiaru dzwonić na Infolinie jeżeli tak Ci zależy to sam zadzwoń i nam napisz ;:)

PS. Niech N przedłuży promocje na ten pakiet ;p Teraz ma duzo osob z CP odejsc to na plusie beda mieli
0 x
matip52
Użytkownik

Post autor: matip52 » 29 sty 2011, 14:01

Ej no, ludzie weźmy zbuntujmy się przeciw wycofywaniu BBC Knowledge itp. No przecież to esencja telewizji w CP. Wysyłajcie e maile o przywrócenie ich do oferty.
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

Post autor: Kamil » 29 sty 2011, 14:18

Takie rozwiązanie nic nie da. Jeżeli chce pan wszystkich kanałów BBC polecam "N" lub "Cyfrę Plus" choć na tej ostatniej znajdą się tylko wybrane z o oferty.

Może pan po 1 lutym rozwiązać umowę z CP bez żadnych konsekwencji.
0 x
logitech
Użytkownik

Post autor: logitech » 29 sty 2011, 15:05

matip52 pisze:Ej no, ludzie weźmy zbuntujmy się przeciw wycofywaniu BBC Knowledge itp. No przecież to esencja telewizji w CP. Wysyłajcie e maile o przywrócenie ich do oferty.
maila to mogłeś wysyłać jak chciałeś żeby polsat kevina wyemitował w święta, to nic nie da.Zresztą nie sądzę aby sporo ludzi rozwiązało umowę z cp ze względu na BBC...
0 x
HD5000-Pakiet Familijny HD
valmark
Użytkownik

Post autor: valmark » 29 sty 2011, 17:40

W N-ce ( na turbodekoderze) jest super funkcja pozwalająca utworzyć 4 użytkowników i każdy z nich wybiera sobie swoje kanały, a dodatkowo kanały te można uporządkować według własnego uznania. Super sprawa. Żona, ja i syn mamy swoje listy i dodatkowo są kanały dziecięce dla wnuczka :) Kanały ładują się natychmiast, nie tak jak w samsungu HD z CP. Nic tutaj nie agituję tylko podaję argumenty dla niezdecydowanych. Moim zdaniem nie ma na co czekać. Dziwię się CP, że zarżnęła kurę znosząca złote jajka( BBC).
0 x
Awatar użytkownika
mirko1801
Obserwator
Kontakt:

Post autor: mirko1801 » 29 sty 2011, 20:06

I tu się bardzo grubo mylisz .Myślę że nigdy nie widziałeś tego tunera i nie masz pojęcia o jego możliwościach , albo próbujesz manipulować abonentami CP . W Samsungu HD-370G jest dużo lepsza funkcja aniżeli w turbo dekoderze N . W Samsungu możesz ustawić takie listy ( takie lub lepsze bo od kanału pierwszego ) dla ośmiu członków rodziny i kanały ustawiasz od 1 takie jakie tylko chcesz . możesz dowolnie segregować ich kolejność - dodawać - ujmować na każdej z ośmiu list , a ponad to masz możliwość przeszukiwania dowolnego satelity i swobodnego dodawania każdego kanału FTA do swojej listy , a nie tak jak w N musisz czekać aż N doda Ci kanał FTA bo sam nie możesz skanować dowolnego satelity, jest to funkcja niezależna od operatora platformy CP .
Nie pisz więcej takich bzdur jak nie znasz tunera Samsung H-370G . Tuner ten jest jeden z najlepszych tunerów w CP .
0 x
janusz080
Obserwator

Post autor: janusz080 » 29 sty 2011, 20:22

Dobra, ale na pozycji 21 kazdej listy jest reklama PPV. Co do kanałów FTA - wiadomo, lepsze rozwiązanie to jest w Samsungu, ale za to w n jest znacznie lepsza lista główna (również jeśli chodzi o kanały FTA). Jak ktoś chce poustawiać wszystko tak jak chce - to lepszy Samsung, a jak nie ma na to czasu to nbox.
0 x
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 12
x 24
Kontakt:

Post autor: Kamil » 29 sty 2011, 22:08

ciiekawy pisze:Tak się napalacie na n i te kanały BBC,że aż sam wszedłem na stronę n i tam pisze tak.

40 - BBC KNOWLEDGE HD (pakiet kultura nauka świat)
72 - BBC LIFESTYLE (pakiet style moda muzyka)
73 - BBC ENTERTAINMENT (pakiet style moda muzyka)
97 - CBeebies (pakiet dzieci)

ogólnie jak się wam po 13 miesiącach promocja skończy,że wszystkie pakiety w cenie 48 zł to będziecie płacili koło 100 zł za te wszystkie pakiety jeśli będziecie chcieli mieć dalej wszystkie kanały BBC, a to mi się kłóci z tym co niektórzy pisali,że wybierali CP ze względu na najniższą cene za kanały, a wybór n i wszystkich pakietów szczególnie po skończeniu się umowy nie daje najniższej ceny tylko dużo wyższą niż w CP.
Proszę nie opowiadać głupot. Przez cały okres trwania umowy płaci się tą samą kwotę.
0 x
Awatar użytkownika
marfm76
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: marfm76 » 29 sty 2011, 23:33

ciiekawy pisze:...ogólnie jak się wam po 13 miesiącach promocja skończy,że wszystkie pakiety w cenie 48 zł to będziecie płacili koło 100 zł ....
No co ty?? Przecież nikt nie powiedział, że po po tym okresie muszę zostać w N na tych samych warunkach. Jeśli nie będzie jakiejś nowej fajnej promocji to można w każdej chwili wrócić do CP -a może Cyfra czymś ciekawym nas uraczy. Ja rozwiązuję umowę z CP bo już mam dość mojego dekodera SD zwłaszcza odkąd zmieniłem TV.
mirko1801 pisze:... W Samsungu HD-370G jest dużo lepsza funkcja .... masz możliwość przeszukiwania dowolnego satelity i swobodnego dodawania każdego kanału FTA do swojej listy , a nie tak jak w N musisz czekać aż N doda Ci kanał FTA bo sam nie możesz skanować dowolnego satelity, jest to funkcja niezależna od operatora platformy CP... .
I właśnie tego nigdzie nie doczytałem :( Od dzisiaj jestem abonentem N i testuję nbox HDTV recorder. Bardzo mnie dziwiło jak po przeszukaniu kanałów z Hotbirt i Astry znalazło w sumie nieco ponad 700 a na dekoderze Polsatu było trzy razy więcej. Reszta funkcji jest OK -jeszcze nie wszystko przetestowałem.
0 x
LG50ps3000
LG42LD450
N - nbox HDTV recoder - Świąteczna Wielka Rewolucja
ASTRA+HOTBIRD
http://blog.foyom.com
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”