BBC znika z Cyfrowego Polsatu

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump » 28 sty 2011, 21:11

Ja nie napisalem, ze ty zakladales ten temat tylko ty zaczales watek o 2 dekoderach i ze korespondujesz z polsatem w sprawie takowej umowy, dlatego czekamy na odpowiedz jesli ci odpisza, a jesli nie to dzwon na infolnie;)
valmark
Użytkownik

Post autor: valmark » 28 sty 2011, 21:20

1.CP wybrałem w 2007r dlatego, że miał najwięcej interesującyh nas programów za najbardziej przystępną cenę. Wypisałem wszystkie dostępne kanały ze wszystkich platform i każdy z rodzinki zaznaczył na których mu zależy. W ofercie CP było najwięcej trafień.
2. Kanały BBC to był strzał w 10-tkę. Chyba w CP mogli zobaczyć jaka jest oglądalność tych kanałów. Tym bardziej się dziwię, że sobie to odpuścili. Bez BBC pakiety CP są dla nas nie do przyjęcia.
3. Właśnie dostałem Turbodekoder HD z N-ki. Pakiet Full. Instalacja bezproblemowa w kilka minut. Bardzo proste oraz intuicyjne menu. Wszystkie kanały dostępne po 15 minutach.( przypominam sobie przywracanie sygnału w CP na słynnym kanale dla abonentów). Jakość kanałów HD ciut lepsza niż na CP, ale na kolana mnie nie rzuciło. Sam dekoder porządniejszy niż polsatowskie, niestety made in china. Mam spokój na 2 latka. Za 99 PLN mam dużo więcej niż na CP ( wszystkie pakiety, 22 kanały HD, darmową wypożyczalnię.
4. Podziękowania dla marfm76 - porządna robota:)
LostTW
Użytkownik

Post autor: LostTW » 28 sty 2011, 22:10

Pozostaje przerzucić się na N-kę .CP bez Top Gear'a to już nie to samo.
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump » 28 sty 2011, 22:49

LostTW pisze:Pozostaje przerzucić się na N-kę .CP bez Top Gear'a to już nie to samo.
O to wlasnie chodzi!! Brakowac mi bedzie tylko Formuly 1 ale zawsze zostaje naziemna TV.
ciiekawy
Użytkownik

Post autor: ciiekawy » 28 sty 2011, 23:26

Tak się napalacie na n i te kanały BBC,że aż sam wszedłem na stronę n i tam pisze tak.

40 - BBC KNOWLEDGE HD (pakiet kultura nauka świat)
72 - BBC LIFESTYLE (pakiet style moda muzyka)
73 - BBC ENTERTAINMENT (pakiet style moda muzyka)
97 - CBeebies (pakiet dzieci)

ogólnie jak się wam po 13 miesiącach promocja skończy,że wszystkie pakiety w cenie 48 zł to będziecie płacili koło 100 zł za te wszystkie pakiety jeśli będziecie chcieli mieć dalej wszystkie kanały BBC, a to mi się kłóci z tym co niektórzy pisali,że wybierali CP ze względu na najniższą cene za kanały, a wybór n i wszystkich pakietów szczególnie po skończeniu się umowy nie daje najniższej ceny tylko dużo wyższą niż w CP.
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump » 29 sty 2011, 8:54

Dlatego bedziemy sie martwic po tych 13 miesiacach czy uda sie wynegoicjowac cene a moze uda sie nam natrafic na promocje wielkanocna nie pomyslales? Wazne ze teraz bedzie wszystko za nie duze pieniadze a za rok wszystko sie moze zmienic, moze polsac sie z cyfra polaczy i bedzie jeszcze inaczej... a moze polsat zmadrzeje i podpisze nowa umowe z BBC jak zobaczy ze ludzie uciekaja.

A poza tym nikt nie pisal, ze 4 kanaly bbc oglada tylko, ze zabieraja paczki bbc w ktorej sa fajne kanaly, ja np potrzebuje BBC Knowledge i CBeebies, reszta mnie nie interesuje.

A po drugie cos chyba troche liczyc nie umiesz, wymieniles 3 pakiety i piszesz ze bedzie sie za nie placic 100zl?
emiloski94
Użytkownik

Post autor: emiloski94 » 29 sty 2011, 13:07

Crump pisze:Ja nie napisalem, ze ty zakladales ten temat tylko ty zaczales watek o 2 dekoderach i ze korespondujesz z polsatem w sprawie takowej umowy, dlatego czekamy na odpowiedz jesli ci odpisza, a jesli nie to dzwon na infolnie;)
Nie mam zamiaru dzwonić na Infolinie jeżeli tak Ci zależy to sam zadzwoń i nam napisz ;:)

PS. Niech N przedłuży promocje na ten pakiet ;p Teraz ma duzo osob z CP odejsc to na plusie beda mieli
matip52
Użytkownik

Post autor: matip52 » 29 sty 2011, 14:01

Ej no, ludzie weźmy zbuntujmy się przeciw wycofywaniu BBC Knowledge itp. No przecież to esencja telewizji w CP. Wysyłajcie e maile o przywrócenie ich do oferty.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Kamil » 29 sty 2011, 14:18

Takie rozwiązanie nic nie da. Jeżeli chce pan wszystkich kanałów BBC polecam "N" lub "Cyfrę Plus" choć na tej ostatniej znajdą się tylko wybrane z o oferty.

Może pan po 1 lutym rozwiązać umowę z CP bez żadnych konsekwencji.
logitech
Użytkownik

Post autor: logitech » 29 sty 2011, 15:05

matip52 pisze:Ej no, ludzie weźmy zbuntujmy się przeciw wycofywaniu BBC Knowledge itp. No przecież to esencja telewizji w CP. Wysyłajcie e maile o przywrócenie ich do oferty.
maila to mogłeś wysyłać jak chciałeś żeby polsat kevina wyemitował w święta, to nic nie da.Zresztą nie sądzę aby sporo ludzi rozwiązało umowę z cp ze względu na BBC...
HD5000-Pakiet Familijny HD
valmark
Użytkownik

Post autor: valmark » 29 sty 2011, 17:40

W N-ce ( na turbodekoderze) jest super funkcja pozwalająca utworzyć 4 użytkowników i każdy z nich wybiera sobie swoje kanały, a dodatkowo kanały te można uporządkować według własnego uznania. Super sprawa. Żona, ja i syn mamy swoje listy i dodatkowo są kanały dziecięce dla wnuczka :) Kanały ładują się natychmiast, nie tak jak w samsungu HD z CP. Nic tutaj nie agituję tylko podaję argumenty dla niezdecydowanych. Moim zdaniem nie ma na co czekać. Dziwię się CP, że zarżnęła kurę znosząca złote jajka( BBC).
Awatar użytkownika
mirko1801
Obserwator
Kontakt:

Post autor: mirko1801 » 29 sty 2011, 20:06

I tu się bardzo grubo mylisz .Myślę że nigdy nie widziałeś tego tunera i nie masz pojęcia o jego możliwościach , albo próbujesz manipulować abonentami CP . W Samsungu HD-370G jest dużo lepsza funkcja aniżeli w turbo dekoderze N . W Samsungu możesz ustawić takie listy ( takie lub lepsze bo od kanału pierwszego ) dla ośmiu członków rodziny i kanały ustawiasz od 1 takie jakie tylko chcesz . możesz dowolnie segregować ich kolejność - dodawać - ujmować na każdej z ośmiu list , a ponad to masz możliwość przeszukiwania dowolnego satelity i swobodnego dodawania każdego kanału FTA do swojej listy , a nie tak jak w N musisz czekać aż N doda Ci kanał FTA bo sam nie możesz skanować dowolnego satelity, jest to funkcja niezależna od operatora platformy CP .
Nie pisz więcej takich bzdur jak nie znasz tunera Samsung H-370G . Tuner ten jest jeden z najlepszych tunerów w CP .
janusz080
Obserwator

Post autor: janusz080 » 29 sty 2011, 20:22

Dobra, ale na pozycji 21 kazdej listy jest reklama PPV. Co do kanałów FTA - wiadomo, lepsze rozwiązanie to jest w Samsungu, ale za to w n jest znacznie lepsza lista główna (również jeśli chodzi o kanały FTA). Jak ktoś chce poustawiać wszystko tak jak chce - to lepszy Samsung, a jak nie ma na to czasu to nbox.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: Kamil » 29 sty 2011, 22:08

ciiekawy pisze:Tak się napalacie na n i te kanały BBC,że aż sam wszedłem na stronę n i tam pisze tak.

40 - BBC KNOWLEDGE HD (pakiet kultura nauka świat)
72 - BBC LIFESTYLE (pakiet style moda muzyka)
73 - BBC ENTERTAINMENT (pakiet style moda muzyka)
97 - CBeebies (pakiet dzieci)

ogólnie jak się wam po 13 miesiącach promocja skończy,że wszystkie pakiety w cenie 48 zł to będziecie płacili koło 100 zł za te wszystkie pakiety jeśli będziecie chcieli mieć dalej wszystkie kanały BBC, a to mi się kłóci z tym co niektórzy pisali,że wybierali CP ze względu na najniższą cene za kanały, a wybór n i wszystkich pakietów szczególnie po skończeniu się umowy nie daje najniższej ceny tylko dużo wyższą niż w CP.
Proszę nie opowiadać głupot. Przez cały okres trwania umowy płaci się tą samą kwotę.
Awatar użytkownika
marfm76
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: marfm76 » 29 sty 2011, 23:33

ciiekawy pisze:...ogólnie jak się wam po 13 miesiącach promocja skończy,że wszystkie pakiety w cenie 48 zł to będziecie płacili koło 100 zł ....
No co ty?? Przecież nikt nie powiedział, że po po tym okresie muszę zostać w N na tych samych warunkach. Jeśli nie będzie jakiejś nowej fajnej promocji to można w każdej chwili wrócić do CP -a może Cyfra czymś ciekawym nas uraczy. Ja rozwiązuję umowę z CP bo już mam dość mojego dekodera SD zwłaszcza odkąd zmieniłem TV.
mirko1801 pisze:... W Samsungu HD-370G jest dużo lepsza funkcja .... masz możliwość przeszukiwania dowolnego satelity i swobodnego dodawania każdego kanału FTA do swojej listy , a nie tak jak w N musisz czekać aż N doda Ci kanał FTA bo sam nie możesz skanować dowolnego satelity, jest to funkcja niezależna od operatora platformy CP... .
I właśnie tego nigdzie nie doczytałem :( Od dzisiaj jestem abonentem N i testuję nbox HDTV recorder. Bardzo mnie dziwiło jak po przeszukaniu kanałów z Hotbirt i Astry znalazło w sumie nieco ponad 700 a na dekoderze Polsatu było trzy razy więcej. Reszta funkcji jest OK -jeszcze nie wszystko przetestowałem.
LG50ps3000
LG42LD450
N - nbox HDTV recoder - Świąteczna Wielka Rewolucja
ASTRA+HOTBIRD
http://blog.foyom.com
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”