Darmowe startery

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
serenedi3
Użytkownik

Darmowe startery

Post autor: serenedi3 »

W salonach i sklepach Ery można odebrać darmowe startery Tak Taka z 3 złotymi na koncie. Tak piszą na stronie Ery na Facebooku. Promocja jest z okazji Walentynek.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Darmowe startery

Post autor: michalek84 »

Imponujące saldo to nie jest, ale... skorzystałem i wziąłem dodatkowy numer ;-) Lepszy rydz niż nic. W sumie to dosyć przypadkiem, ale jest... Oczywiście drugi numer Tak-taka nie dla mnie ;-)
limonka
Obserwator

Darmowe startery

Post autor: limonka »

No to jeszcze możesz skorzystać z podójnego doładowania na tym starterze skoro i Heyah i Era przedłużyły je aż do końca lutego.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Darmowe startery

Post autor: michalek84 »

Powiedziałem "tej" osobie, żeby doładowała dwa razy konto. Wiem, że już raz za 25 zł doładowała. Skontroluję jeszcze czy doładowała ponownie, bo szkoda bonusu w Tak-taku ;-)
limonka
Obserwator

Darmowe startery

No pewnie, że szkoda, skro podwójnym doładowaniem można zapewnić sobie środki i ważność konta na kilka miesięcy.
Czarli
Użytkownik

Darmowe startery

Post autor: Czarli »

Nie wolno przepuszczać takich promocji. Oczywiście można ładować co miesiąc i nie mieć żadnych bonusów, ale jak dają kasę za darmo to czemu nie wziąć? 100% od doładowania od Heyah biorę zawsze jak jest, a że nie ma ograniczenia czasowego na wykorzystanie bonusu to jest 100 razy atrakcyjniej niż oferty innych opów.
limonka
Obserwator

Darmowe startery

To oczywiście zależy ot tego jakie kto ma preferencje. Bo co miesięczne doładowanie daje z kolei darmowe rozmowy w sieci i można jeszcze z telefonu bez związku skorzystać, a podwójnym zrobić sobie zapas na koncie.
Czarli
Użytkownik

Darmowe startery

Racja, trzeba sobie zrobić kalkulację i policzyć ile mamy aktywnych znajomych w Heyah do których dzwonimy, bo może tak będzie lepiej. Ja pod koniec lutego załadowałem sobie za 30 i 50, więc zgarnąłem i kasę z podwójnego i darmowe rozmowy w sieci dzięki doładowaniu za 30 zł :) Najlepsze wyjście :P
limonka
Obserwator

Darmowe startery

Teraz jest jeszcze jedna opcja- można aktywować pakiet nielimitowanych rozmów w sieci za 9zł, czyli już nie trzeba doładowywać za 30 zł bądź płacić 98 gr dziennie za darmowe połączenia w sieci.
Czarli
Użytkownik

Darmowe startery

Hm, też niezła opcja.. ale jak ktoś ładuje za 30 złotych to może sobie włączyć darmowe rozmowy w sieci za darmo. Z kolei dobry sposób dla tych, którzy ładują za 20 PLN, wtedy warto wziąć ten pakiet i na przykład jeszcze 1000 smsów do wszystkich sieci albo pakiet internetowy w tej samej cenie.
limonka
Obserwator

Darmowe startery

Ja korzystam teraz z obu pakietów, bo po krótkiej kalkulacji doszłam do wniosku, że pakiet smsów pozwoli mi na znaczną obniżkę kosztów, zwłaszcza, że po wykupieniu pakietu cena jednego smsa do wszystkich sieci wynosi mniej niż 1 grosz, można więc szaleć;)
Czarli
Użytkownik

Darmowe startery

Tylko uważaj, żebyś sobie kciuków nie połamała :P U mnie schodzi na razie około 500 smsów miesięcznie, ale już coraz więcej znajomych zaczyna inwestować w ten pakiet, więc pewnie zacznę pisać 800 :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”