Strona 1 z 1

Protest na ustawę usługi audiowizualne na żądanie

: 15 mar 2011, 14:44
autor: pppi
Wyrażam mój nawyższy sprzeciw ustawie wprowadzającej ograniczania emisji materiałów wideo w internecie. Sądzę, że takie i podobne działania: spowoduje duże spowolnienie rynku internetowego, cofnie polski internet do ery prehistorycznej, może być skuteczną barierą w rozwoju innowacyjnej gospodarki oraz wykracza poza ducha unijnej dyrektyw („żaden przepis niniejszej dyrektywy nie powinien zobowiązywać ani zachęcać państw członkowskich do wprowadzania nowych systemów koncesjonowania lub administracyjnego zatwierdzania jakiegokolwiek rodzaju audiowizualnych usług medialnych”).
Poza tym uważam, że ustawa „usługi audiowizualne na żądanie” jest sprzeczna z duchem prowadzenia swobodnej działalności gospodarczej, ogranicza wolność słowa i inne wolności obywatelskie.

Żądam od Rządu RP oraz Parlementu RP wycofania się z pomysłu wprowadzenia ustawy koncesjonującej emitowanie materiałów wideo w internecie.

Wyślij protest do Senatu i Premiera RP - http://www.pppi.pl/protest-na-uslugi-au ... danie.html

Protest na ustawę usługi audiowizualne na żądanie

: 16 mar 2011, 1:39
autor: LaPatyk
Niby mają się nią zająć http://prawo.vagla.pl/node/9381

Protest na ustawę usługi audiowizualne na żądanie

: 16 mar 2011, 17:44
autor: shipus
W ogóle mają ostatnio same rewelacyjne pomysły.

Protest na ustawę usługi audiowizualne na żądanie

: 28 maja 2011, 22:42
autor: Richard
Witam, proszę o małą pomoc. W radiu Wnet, w „Poranku Wnet” między 7mą, a 7:15 leciała ostatnio bardzo fajna piosenka…niestety nie pamiętam, w którym to było dniu…z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam