Internet w domu

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
straszne_straszydlo
Użytkownik

Internet w domu

Post autor: straszne_straszydlo » 23 sie 2011, 18:48

Orange Freedom, Neostrada, Netia, Cyfra plus itp. sporo tego... Jakie są zalety korzystania np. z Orange freedom?
macieja58
Użytkownik

Internet w domu

Post autor: macieja58 » 07 wrz 2011, 23:33

ja mam orange freedom ponad 3 lata i zalety według mnie to:

- dostęp jest do internetu cały czas (wcześniej miałem radiówke były nieraz problemy że neta nie było, z zasięgiem itp)
- stała prędkość downloadu i uploadu (w radiówce jak jest "godzina szczytu to lubi przymulić)
- na telefon z abonamentem w orange dostaje co miesiąc tzw. pakiet złotówek w wysokości 25 zł na rozmowy i sms.

obecnie posiadam opcje 2 mega i jest git.
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

Internet w domu

Post autor: Kpc21 » 08 wrz 2011, 18:39

straszne_straszydlo pisze:Orange Freedom, Neostrada, Netia, Cyfra plus itp. sporo tego... Jakie są zalety korzystania np. z Orange freedom?
W porównaniu z innymi firmami korzystającymi z łącz TPSA - cena. W niektórych przypadkach (przepustowość, okres umowy) właśnie Orange Freedom wychodzi najtaniej. Jeśli chodzi o Netię, tam jakość usług może być lepsza, bo w wielu miejscach mają LLU.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator

Internet w domu

Post autor: michalek84 » 29 lip 2013, 14:04

Wykorzystujemy 3G w domu - sprawdź sobie kto ma u Ciebie optymalny zasięg, wtedy wybierzesz najlepiej. Do tego mamy Router NETGEAR MBR624GU i wszyscy korzystamy w domu z dokładnie tego samego łącza. Tak więc wcale nie jest tak, że jeśli internet 3G to na jednego kompa. Takie łącze na spokojnie można dzielić.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”