Allegro wasza opinia ?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Pablo1989
Użytkownik

Allegro wasza opinia ?

Post autor: Pablo1989 » 27 wrz 2011, 13:54

Co sądzicie o Allegro ?

Ja zaczynam nienawidzić ten serwis, otóż kiedy zrobiłem tam moje konto, to oni nie chcą mi na mój adres podać kodu na zrobienie pełnej aktywacji konta, kiedy spytałem czemu tego nie chcą zrobić, odpowiadają...weryfikacja danych, ok ale to trwa od roku i pół, kiedy spytałem raz jeszcze kiedy to się zakończy oni nie odpowiadają, nawet nie mają normalnego kontaktu kiedy do nich raz pisałem w sprawie prośby o zrezgnowanie mojej działanośći to jakiś bot odpisał, a na forum jakieś ważniaki siedzą co każdego tak przygadają że się odechciewa tam pisać.
Początek (Dziennik Telewizyjny)
Obrazek

Obrazek
Końca (Wiadomośći)
Miro19ma
Użytkownik
Kontakt:

Allegro wasza opinia ?

Post autor: Miro19ma » 17 paź 2011, 21:25

o ile cie dobrze zrozumiałem to jeżeli chcesz aktywować w pełni konto na allegro to musisz dokonać przelew z konta bankowego oczywiście swojego a oni ci wrócą tą kwotę i wtedy dokona się aktywacja konta. Jak masz dostęp do konta przez internet to trwa to kilka minut.
bodzio2
Użytkownik

Allegro wasza opinia ?

Post autor: bodzio2 » 29 paź 2011, 18:55

Miro ciekawe dobrze wiedziec bo mam zamiar otworzyc konto na Allegro.
Jutro będzie dobry dzień.
k4tey
Użytkownik

Allegro wasza opinia ?

Post autor: k4tey » 02 lis 2011, 7:06

Ja lubię allegro i nigdy nie miałam z nimi problemów. Jeżeli nie potrafisz sobie z czymś poradzić, skontaktuj się z pracownikiem zajmującym się obsługą klienta.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”