Poczynania Romana Giertycha

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 293
x 1487

Post autor: Karol » 02 mar 2007, 22:26

Golbi. Ja żartowałem. Nie lubię Giertycha, bo dla mnie jest on osłem. Szczerze mówiąc, to koło nosa mam całe mundurki i cały jego program "zero tolerancji". Osobiście jest to dla mnie zwykły debilizm idealnie wpasowujący się w pomysły Ligi Polskich Rodzin, ale co do programu poprawy sytuacji w szkołach - mogę się z tym zgodzić. Wiem co to jest szkoła średnia i wiem jak jest w niej niebezpiecznie. Co ciekawe agresywni uczniowie często nie są karani, a obrywa się tym, którzy zostaną oskarżeni niesprawiedliwie, a nawet jeśli sprawiedliwie, to bez udowodnienia winy - tak było w moim przypadku, ale nie będę tutaj tego streszczać (jeszcze we mnie zwątpicie). Podparto się zeznaniami osoby poszkodowanej, jednak świadkowie zeznali, że niczego nie widzieli. Taki jest już nasz system szkolnictwa. Powinno się go poprawić, bo nie byłem bez winy.
0 x
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
x 1
Kontakt:

Post autor: Mario98 » 02 mar 2007, 22:43

Wy tu gady gadu o pierdołąch a Giertych chce swoje poglądy przelać na Europe :D Ja bardzo prosze aby "Piękny Roman" się zajął czyms pozytecznym a nie wypowiadał głupoty na arenie miedzynarodowej :/ niech tak z tymi mundurkami robi aby było ok, bo jak nawet w tym się nie sprawdzi to już tylko pozostaje mu miotła i zamiatanie ulicy (kto wie czy nawet to by umiał).

Swoją drogą ciekawe czy jasnowidzenie Jackowskiego o rozpadzie PO i przyłączeniu się Rokity do rządu Kaczynskiego się sprawdzą :)
0 x
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
fermes
Użytkownik

Post autor: fermes » 20 mar 2007, 19:55

ja chce ferje prosze tać dwa lub trzy tygodnie przerwy bo mi sie jak cholera nie chce chodzić do szkoły
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 293
x 1487

Post autor: Karol » 20 mar 2007, 23:58

A forumowiczom nie chce się czytać - cholera - takich bzdurnych postów. Piszcie ludzie sensowniej. Nie wprowadzam tu rygoru, ale wyskakujecie z bzdurami. Dlaczego bzdurami? Bo posty nie są rozwijane. Poza tym to temat o poczynaniach Romana Giertycha a nie koncert życzeń gimnazjalistów.
0 x
fermes
Użytkownik

Post autor: fermes » 21 mar 2007, 20:51

no dobra pwiem jedno na początek Karolu przydało by się dwa trzy tygodnie ferji , i żeby niebyło tonapisze że mundurki śą do bani ja i tak jestem w zawodówce profil hotelarz i mi się nie chce chodzić do szkoły bo chyba jestem chory na lenia co do komurek to musze wiedzieć ktura jest godzina zadzowonić do domu jak by mi autobus nawiał,ja wiem że trzeba chodzić do szkoły chodze do szkoły dla niepełnosprytnych ostatnio z przysposobienia obronnego dostałem czwórke a dzisiaj dostałem piątke z histori i plus trzy z fizyki jak by ten syf z nieba nie leciał i by było wiecej czasu na komputerek to by było super.Już mi sie przeważnie nic nie chce robić a ze szkoły mnie nikt nie zwolni ,w sprawie komputerów w szkole to by trzeba było zadzwonić do benedykta 16 bo mają szejść lat i z cudem chodzą ja wiem że jeszcze tyle do wakacji ale mi się nudzi ta szkoła to jest jedyne takie miesce te forum gdzie się moge wypowiedzieć dzisiaj było nas tylko pienciu w klasie bo nieprzyszło pare osób bo co jest dzień wagarowicza jutro tylko trzy godzinypraktyk w piątek pieć i od ponie działku to samo nie nawidze poniedziałków a tak to musimy iść do budy to tyle to nara
0 x
fermes
Użytkownik

Post autor: fermes » 29 mar 2007, 12:45

mówie po raz trzeci niechce mi sie już chodzić do szkoly mam siedmnaście lat i na widok szkoły chce mi się żygać, mogli by już od siedmnastu lat wprowadzić nie chodzenie do szkoły i na nedzne praktyki u starych babek i dziadkow jestem już taki cenzura że chej jak by były wycieczki w szkole to z miłą checią atak to nie zachwile trzynasta i będe musiał z menelami jechać autobusem więc prosze skrócić szkołe albo lekccje bo mnie to cenzura
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 293
x 1487

Post autor: Karol » 21 lip 2007, 13:55

Roman Giertych nie wróci do Ministerstwa Edukacji Narodowej. Taką informację podała dziś Polska Agencja Prasowa powołując się na informacje od samego ministra Giertycha.
0 x
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 21 lip 2007, 14:19

A kilkadziesiąt minut później LiS zgodził się na warunki Dużego Kaczora, czyli strach przed wyborami znowu wygrał i te dwie miernoty przestały fikać.
0 x
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 13 sie 2007, 11:07

No i koniec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek
0 x
ARTUR B.
x 231

Post autor: ARTUR B. » 13 sie 2007, 13:06

Nareszcie. Uczniowie, nauczyciele i rodzice chyba mogą odetchnąć z ulgą
0 x
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert

Post autor: IZA » 13 sie 2007, 14:57

Mundurki, lektury... teletubisie i skończyło się 5 minut Giertycha (nareszcie!). Tylko trzeba sobie teraz zadać następujące pytanie: Kiedy wreszcie zacznie się merytoryczna dyskusja na temat prawdziwych problemów w edukacji? O reformie nie sprawdzającego się Handkowskiego systemu nauczania? O kiepskim systemie przygotowania pedagogicznego i lichych pensjach nauczycieli? Przyjdzie nowy minister i znów będziemy mieli podobne igrzyska co za poprzednich. Oczywiście ze szkodą dla edukacji :(
0 x
Obrazek
ARTUR B.
x 231

Post autor: ARTUR B. » 13 sie 2007, 15:55

co do mundurków, to wydaje mi się, że już zostaną na stałe
0 x
forum-polsat
Użytkownik
x 1

Post autor: forum-polsat » 13 sie 2007, 19:41

ARTUR B. pisze:co do mundurków, to wydaje mi się, że już zostaną na stałe
To jest pewne, bo zarówno PiS jak i... SLD są za mundurkami i wszyscy politycy bez względu na poglądy oceniaja to jako największy sukces Giertycha.
0 x
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 13 sie 2007, 20:13

A ja oceniam to jako niezrozumiałą głupotę. Nie żyjemy w Korei Płn.
0 x
Awatar użytkownika
Golbi
Obserwator

Post autor: Golbi » 14 sie 2007, 10:42

forum-polsat pisze:
ARTUR B. pisze:co do mundurków, to wydaje mi się, że już zostaną na stałe
To jest pewne, bo zarówno PiS jak i... SLD są za mundurkami i wszyscy politycy bez względu na poglądy oceniaja to jako największy sukces Giertycha.
I tu sie mylisz SLD jest przeciwna mundurka chcieli zaskarzyc to do Trybunału a Platforma juz zapowiada ze mundurki nie beda obowiazkowe
0 x
Był, bedzie, jest Czeladzki CKS

www.cks1924.boo.pl i www.cks1924.pl
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”