Wspólna platforma CYFRY+ i n

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
ARTUR B.

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Nie powala mnie nowa platforma. Coś dodali, coś odjęli z dwóch platform i cytując klasyka wyszło takie "mydło powidło" w wysokiej cenie.
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

@piciu - takie informacje podał przedstawiciel na Facebooku, a potem rozniosło się to na Satkurier, gdzie jeszcze raz zostało to potwierdzone. W przyszłym tygodniu ma zostać podana oferta promocyjna, bo ta jest standardowa.
adekpabianice
Obserwator
Posty: 666
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:38
Lokalizacja: Pabianice
x 1
Kontakt:

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adekpabianice »

Ciesze się że przeszedłem do UPC... za 95 złoty mam upc cyfrową + pakiet canal+ do 6 miechów za free oraz internet 60 mbps... czego chcieć więcej. dla mnie dużo kanałów wypadło po fuzji jak dla mnie (cartoon network, boomerang, 13 street, uniwersal channel, wojna i pokój, Universal Sci-fi, Zone Romantica, TCM, kanały CBS) dla innych syf, a ja ten syf oglądam bo tam są ciekawe rzeczy
03czerwiec
Obserwator
Posty: 285
Rejestracja: 12 mar 2012, 16:51

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 03czerwiec »

Chyba rozczarowanie. z jednej strony patrze na pakiet CP i mają zdecydowanie mniej kanałów HD, z drugiej sport w cenie 120!! Szok. Chyba przesadzili. Owszem bilet na mecz, bilet do kina, na koncert kosztuje, ale jednak Polacy nie chcą tak dużo płacić za tv. Jeszcze większy szok przeżyją klienci N-ki, tam oferta nie była zbyt droga, a teraz? bardziej zbliżona do Cyfry, która zawsze była drogą telewizją. Osobiście brakuje mi nowych kanałów. CP dodał aż 20 a w NC+ mamy zapowiedź likwidacji kilku kanałów. Żart? Nie wiem kto tworzy tę telewizję, ale chyba się przeliczą, a ja osoba, która jest w konkurencji nie zdecyduje się na przejście do ich tc. Sport? Cp daje sporo transmisji sportowych w o wiele niższej cenie!!!! Boję się, że CP pójdzie ich drogą i podniesie ceny? a ile Za multiroom w NC+ ?Mnie osobiście nie stać na kupowanie dodatkowych usług ppv poza tym, są zbędne, ilu na to pójdzie? nie wiem.
Awatar użytkownika
jack
Junior
Posty: 1201
Rejestracja: 11 mar 2010, 19:03
x 1

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jack »

matik pisze:
waldus_5 pisze:Teraz pytanie. Ile będzie kosztować (waszym zdaniem, ale waszą wiedzą) pakiet canal+? Przeglądałem ofertę kablówek obecnie, pakiet canal+ kosztuje 39 zł, a canal+HD 46 zł. Jak dla mnie to gruba przesada tym bardziej, że kanały ostatnio zawodziły.
Cennik pakietu w sieci kablowej INEA:
Pakiet Silver 49 zł (C+ Family, C+ Family 2)
Pakiet Gold 59 zł (j.w. + C+ Film, C+ Film 2)
Pakiet Platinium 69 zł (j.w. + C+, C+ Sport)
A dotychczasowi klienci, którzy mają umowę na czas neiokreślony będą dożywotnio płacić 39 zł. Tak jest we wszystkich kablówkach. To skandal. Jak podnoszą ceny w sklepach to dotychczasowych klientów też to obowiązuje. Jak jedni mają płacić prawie 2 razy za to samo? Cegła im na głowę spadła czy co?
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

@jack. Prawo nie działa wstecz. Podpisali umowę na określonych warunkach i będą płacić, tyle ile było zapisane w umowie. Co w tym dziwnego?

Co do oferty: Jak to jest "elastyczna oferta" (np. Canal+ Sport w pakiecie tylko od około 100 zł) to... :lol: Solorz może spać spokojnie.

PS: Ma ktoś nagranie wczorajszej konferencji z tvn24?
Awatar użytkownika
jack
Junior
Posty: 1201
Rejestracja: 11 mar 2010, 19:03
x 1

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jack »

TiM pisze:@jack. Prawo nie działa wstecz. Podpisali umowę na określonych warunkach i będą płacić, tyle ile było zapisane w umowie. Co w tym dziwnego?
Ale umowa na czas nieokreślony=dożywotnia? Nie rozmumiem. Umowa podpisana na określonych warunkach np. konkretnie na 2 lata to ok. Ale wg mojego rozumowania nieokreślona chyba nie równa się dożywotnia i różni się tym, że tak na prawdę jest nijaka i niezobowiązująca bo w każdym momencie każda ze stron może zmienić warunki lub zerwać umowę bez konsekwencji. Więc sieci kablowe mogłyby także podwyższyć obecnym. Tak ja rozumiem umowę nieokreśloną.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Widzę, że z nowej platformy wyleciały kanały Polcastu (Polonia1 i Tele5, bo Novela Tv i Water Planet nawet nie weszły do oferty), wyleciały kanały od Universalu (Universal Chanel, Sci Fi Universal, 13th Street), wyleciały kanały od Chello Media (CBS Drama, Reality, Europa, Action), wyleciały kanały od Turnera (TCM, Cartoon Network) i chyba jeszcze inne. Najwyższy pakiet za 200 zł oferuje 130 kanałów, w tym pakiet Canal+, HBO, FilmBoxów, Cinemaxy - te 4 paczki są u mnie w cyfrowej kablówce w pakietach premium. Za to za 200 zł abonamentu na miesiąc mam w kablówce blisko 150 kanałów, w tym Cinemaxy od kwietnia, a także do pakietu tv Internet 15 mb/s i telefon z pakietem darmowych wieczorów i weekendów. Ciekawe, ile musiałabym zapłacić jeszcze dodatkowo za pakiet internetu i telefonu w nowej platformie, a i tak nie miałabym takiej oferty, jak mam obecnie w kablówce.

Mówiąc krótko: było do przewidzenia, że wrzucą do oferty możliwie jak najmniej kanałów innych nadawców skupiając się jedynie na kanałach własnych i usługach "na żądanie". Oczywiście usługi VOD są podawane w ramach pakietów, ale jak przyjdzie co do czego to się okaże, że za każdy film czy odcinek serialu z VOD trzeba dodatkowo płacić. Tak, jak u mnie w kablówce: Ipla niby darmo, ale w menu dekodera przy każdym tytule Ipli jest koszyczek, co oznacza płatne dodatkowo. To samo przy aplikacjach Planete+, Ale Kino+, TVN Player, TV Seriale i pozostałych serwisach tego typu. A panienka z call center wciska kit, że to wszystko aplikacje DARMOWE.

Moje wrażenie jest takie, że połączenie było po to, żeby usunąć z rynku jedną konkurencję i sięgnąć głęboko do kieszeni abonentów. W tej sytuacji PolSat Cyfrowy, kablówki i NTC mają duże szanse na nowych abonentów. Sporo osób zrezygnuje z oferty NC+ z powodu ceny i oferty.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
jack
Junior
Posty: 1201
Rejestracja: 11 mar 2010, 19:03
x 1

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jack »

Jantar pisze:Widzę, że z nowej platformy wyleciały kanały Polcastu (Polonia1 i Tele5)
Przecież one są FTA więc nie mogą być oferowane.
Nienawidzę TVP 1. I ogólnie całego TVP.
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zesepo »

A "zwykły" Canal+ zniknął? :O Bo nie mogę się dopatrzeć... Mnie się podoba ten dekoder box+, znam osoby które są w cyfrze+ od początku więc mogą sobie wymienić philipsy na coś nowszego :) a cena dupy nie urywa - jedyny plus to oferta i fajnie że wszystkie dekodery mają nagrywanie, bo tyle tego wszystkiego jest, sportu, filmów, że człowiek potrzebowałby trzech par oczu :)
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8576
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 870

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

jack pisze:
Jantar pisze:Widzę, że z nowej platformy wyleciały kanały Polcastu (Polonia1 i Tele5)
Przecież one są FTA więc nie mogą być oferowane.
Są na liście powyżej 200 kanału, a to, że są FTA nie oznacza, że nie mogą podpisać umowy z operatorem.
zesepo pisze:A "zwykły" Canal+ zniknął?
Kanał 30
Awatar użytkownika
INEA
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2012, 13:50

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: INEA »

piciu pisze:@Matik - mógłbyś mi podać, skąd masz dane rozpiski cenowej INEI. Ale jak tak bd, to niezłe zdzierstwo - obecnie za wszystkie kanały z paczki C+ płacę 39 zł/mies., teraz najtańszy bd zaczynał się od 49 zł...
Dwie rzeczy.
Po pierwsze to są cenniki standardowe dla nowych klientów. W przyszłym tygodniu poinformujemy o warunkach promocyjnych (trwają ostatnie formalności z nadawcą), które będą dużo atrakcyjniejsze.
Druga rzecz - dotychczasowi klienci posiadający pakiet CANAL+ otrzymają dostęp do nowych kanałów w tej samej cenie co dotychczas i co ważne, po zakończeniu trwania okresu promocyjnego umowy (umowy podpisywane były zawsze na 12 miesięcy), przeskoczą na cenę standardową w dotychczasowej umowie (w różnych promocjach było to zróżnicowane, ale między 39zł a 47zł). Oczywiście za pełen pakiet 6 kanałów.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

jack pisze:
Jantar pisze:Widzę, że z nowej platformy wyleciały kanały Polcastu (Polonia1 i Tele5)
Przecież one są FTA więc nie mogą być oferowane.
Znajomi mi mówili, że dekodery N-ki mają sztywną listę kanałów od operatora i nie można wyszukać i dodać kanałów FTA, a w żadnym pakiecie na stronie nc+ nie wizę podanych kanałów Polcastu... Noveli TV na dekoderach N-ki też nikt nie mógł wyszukać i dodać, kiedy była niekodowana - tylko abonenci Cyfrowego PolSatu ją wtedy odbierali... Cyfra+ w swoich pakietach na stronie podawała Polonię1 i Tele5, o ile pamiętam...
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Tradycjonalista

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycjonalista »

A ja planuję zostać przy regulamine CYFRY+ z kanałąmi Uniwersal Chanel, Sci-fi, 13Street Uniwersal, Mezzo, kanały CBS.
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

TiM pisze:PS: Ma ktoś nagranie wczorajszej konferencji z tvn24?
Na SatKurierze się pojawiło: satkurier.pl/news/83978/konferencja-nc-wideo.html :).
2009-2021
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości