Wspólna platforma CYFRY+ i n

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
SzymonNP
VIP Expert
Posty: 2686
Rejestracja: 27 sty 2010, 14:15
Lokalizacja: Poznań
x 611
x 130
Kontakt:

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SzymonNP »

Mam się śmiać czy płakać? Z użyciem 2 liter i +, i wykorzystaniem kolorystyki n i Cyfry+ na poczekaniu w 5 minut w Gimpie zrobiłbym lepsze.
Najnowszy wpis - wejdź
27/01/10-18/07/18 Szytr Wielki | Od 18/07/18 SzymonNP
Pozdrawiam, Szymon.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Pierwsze skojarzenie:
Obrazek
[PATRZ: ANIMACJA NA EKRANIKACH]

:lol:
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Tragiczne logo, no po prostu tragedia. A ktoś za wymyślenie tego ohydztwa wziął zapewne grubą kasę...
2009-2021
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Jednak będzie to na razie oficjalne logo nowej platformy cyfrowej. Redakcja "Tele Tygodnia" dostała kartkę z świątecznymi życzeniami od nC+:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... nt_count=1
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Posty: 2384
Rejestracja: 12 lut 2012, 13:42
Lokalizacja: Gdańsk
x 1
x 2
Kontakt:

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: zesepo »

TiM, a co to za fotka? :)
Mnie się średnio podoba te logo, ale tragedii też chyba nie ma, jedynie dziwnie wygląda to "psychodeliczne" tło.
Czy nowy slogan platform to "Nowe emocje?" Zasłyszałem ;)
https://www.facebook.com/forummedia2
____________________________
Bywam tu rzadko, ale mam oko na srebrny ekran ;)
ARTUR B.

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: ARTUR B. »

Mnie osobiście podoba się nowe logo. Ciekawa kompozycja koloru zimnego z ciepłym. Jestem ciekawy jak to będzie się prezentowało ze spotami telewizyjnymi.
Czekam na nową ofertę nc+, gdyż w tym roku kończy mi się umowa z CP i na pewno będę szukał czegoś świeżego.
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Mi tam nowe logo się podoba. Zapowiada to świetną oprawę w stylu C+ :).
zesepo pisze:TiM, a co to za fotka? :)
To chyba studio TVP Info podczas przebudowy.
Obrazek
situs
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2013, 16:50
Kontakt:

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: situs »

Myślę, że szybko do logo się przyzwyczaimy, ważniejsze aby oferta była dobra.
Awatar użytkownika
TiM
VIP Expert
Posty: 3999
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:06
x 119
x 151

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: TiM »

Kanały z paczki nPremium oraz "Wojna i Pokój" w kwietniu kończą nadawanie
Z dniem 4 kwietnia 2013 roku pakiet kanałów nPremium oraz kanał Wojna i Pokój kończą nadawanie - informują swoich klientów pierwsi operatorzy sieci kablowych, którzy taką informację otrzymali od nadawcy powyższych kanałów.

Zmiany mają związek z fuzją Cyfry+ oraz platformy "n", w wyniku czego wiosną 2013 roku ma powstać nowa oferta satelitarna pod marką nC+. Z powyższych informacji wynika, że fuzji nie przetrwają wymienione kanały Wojna i Pokój oraz pakiet nPremium. Prawdopodobnie nadal nadawane będą inne kanały własne platformy "n" - nSport oraz MGM HD - które pojawiły się już na dekoderach Cyfry+ i są promocyjnie udostępniane wybranym abonentom.
Awatar użytkownika
waldus_5
Junior
Posty: 1353
Rejestracja: 25 sty 2009, 16:12
x 1
x 25

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: waldus_5 »

Czyli dzieje się to, co było do przewidzenia odkąd C+ ma n. Paczka Canal+ pochłonie prawa sportowe i filmowe n, najciekawsze jest to co się stanie z nSportem (tego pewnie jeszcze niewiedzą), wygląda na to, że zostawią "na razie" w dalszej perspektywie w kontekście ilości praw sportowych, kanał o profilu tego typu (publicystyka i pewne relacje sportowe zachęcające do zakupów wyższych pakietów) ma rację bytu, więc wątpię aby z niego zrezygnowali, ale też nie wróżę, że będą trzymać markę n dla jednego kanału i bazy byłych abonentów; teraz zrobią z tego szum, ale za kilka/kilkanaście miesięcy, n z nazwy nc+ zniknie zostanie zgrabne c+.

Najciekawsze jest to jaka jest strategia nc+ w stosunku do obecnych abonentów pakietów nPremium, mało prawdopodobne, żeby dali w zamian im pakiet Canal+, z drugiej strony nie zostawią ich przecież na lodzie.

Druga ciekawa sprawa co będzie z samą paczką Canal+, czy będą jakiekolwiek zmiany w ilości (bo jakość na pewno wzrośnie o czym będą przy starcie nc+ sporo mówić, nie bez powodu teraz jest tam sezon bez premierowy)
▲waldus_5
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Start platformy 21 marca: http://tvnfakty.pl/wazne_start_21_marca (video)
AreQ
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 04 mar 2012, 17:43

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AreQ »

fajnie sie prezentuje te nowe logo i ogolnie cala platforma idzie w kierunku nowoczesnego stylu http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 6ikJaUkUUc

Ps. wam też tak się podoba render tego dekodera nowego ?:)
ciekawe co bedzie mial w srodku
Obrazek
Awatar użytkownika
piciu
VIP Expert
Posty: 2721
Rejestracja: 12 wrz 2010, 19:34
x 2
x 18

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piciu »

Trochę nie rozumiem jednak tego, że według spotu, na nowej platformie znajdą się aż 5 kanałów filmowych, a mianowicie: Canal+, Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2. O ile powstanie C+ Family rozumiem i popieram, o tyle nie rozumiem, po co komu po dwa kanały właśnie Family i Film. Oczywiście wiem, że nc+ będzie miała bardzo dużo praw filmowych, ale że aż tyle? Poza tym, z tego co jest napisane w tym artykule, jest tam wymieniony tylko dwa kanały sportowe: C+ Sport i NSport. I tu na początku się nieco zmartwiłem, bo obecnie mamy w sumie cztery takie kanały (C+ Sport, C+ Gol i C+ Weekend, bo w sumie miały być tam kiedyś filmy, ale jakoś ich tam nie ma, a także NSport), ale myślę, że w Polsce wzorem Francji/Hiszpanii (skąd pomysł C+ Family), powstanie kanał C+ Liga, który najprawdopodobniej zastąpi C+ Gol, natomiast część transmisji przejdzie do głównego C+, skoro będą mieli tyle kanałów filmowych. Jestem zaniepokojony, gdyż sam mam pakiet C+ w kablówce, więc ciekawe jak to będzie wyglądać w moim przypadku.
PS: Fajny spot ;).
Obrazek
Awatar użytkownika
matik
VIP Mod
Posty: 8569
Rejestracja: 27 sie 2010, 18:41
Lokalizacja: Warszawa
x 170
x 866

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: matik »

Spółka Canal+Cyfrowy zapowiadała, że będzie mieć 6 kanałów premium. Pogłoski chodzą, że sport będzie również w kanałach Family (taki misz-masz - fillmy, seriale, sport). Jeżeli tak, to nazwa trochę nietrafiona.
AreQ
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 04 mar 2012, 17:43

Wspólna platforma CYFRY+ i n

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AreQ »

już lepiej jak by to było C+Premium i na nim ten misz-masz.
zobaczymy niedługo. :)
a z tymi filmowymi to moze byc tak ze na jednym komedie na drugim inny gatunek itp. albo na jednym hity filmowe na drugim seriale i powtorki. na pewno bedzie co ogladac :)
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości