TVK TOYA - zerwanie umowy

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
shtefen
Użytkownik

TVK TOYA - zerwanie umowy

Post autor: shtefen » 04 gru 2011, 20:11

Jest taka sprawa. TOYA zmieniła ofertę programową oraz cennik.
Zmiany zostaną wprowadzone z dniem 1 stycznia - opłaty, 2 stycznia oferta programowa 2012.
Pisemko dostałem pod koniec listopada z datą 7 listopada, w domowych papierach odnalazłem je dopiero dzisiaj. Kiedy wygasa moje prawo do zerwania umowy i czy nadal mogę ja zerwać bez ponoszenia kosztów?
umowę mam do kwietnia.
dodane jest jeszcze drobnym druczkiem formułka
[quote=""TOYA""]Przypominamy, że stosowanie do zawartej umowy, TOYA, może wprowadzać zmiany co do zawartości programowej, pakietu (...) oraz zmieniać wysokość opłaty abonamentowej, a także dokonać innych zmian w umowie, powiadamiając abonentów o nowych warunkach, co jest równoznaczne z wypowiedzeniem warunków dotychczasowych, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego. Jeżeli w okresie wypowiedzenia abonent oświadczy na piśmie, iż nowych warunków nie przyjmuje, umowa ulega rozwiązaniu z upływem okresu wypowiedzenia. W przeciwnym przypadku nowe warunki obowiązują strony od dnia następnego po okresie wypowiedzenia, za wyjątkiem zmian w ofercie programowej niezależnych od TOYA, które wprowadzone są niezwłocznie. Powiadomienie o zmienia wysokości opłaty abonamentowej lub zmianie oferty programowej dokonanej z przyczyn zależnych od TOYA następuje w formie pisemnego zawiadomienia.[/quote]
Mogłem wypowiedzieć w listopadzie umowę. Z tego wynika, że chyba mogę w grudniu również wypowiedzieć umowę. Na infolinii twierdzą, że okres ten upłynął ostatniego dnia listopada.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”