Prezent-czasami trudne zadanie, uczynię je dla Ciebie prostym.

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
tomaszmalecki363
Użytkownik
Kontakt:

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomaszmalecki363 »

Jeśli nie wiesz, co możesz kupić na prezent, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Możesz spytać, dlaczego mam to czytać? Odpowiedz jest prosta, warto przeczytać coś, co powstało specjalnie dla Ciebie, i ma Ci pomóc w jakże trudnym zadaniu, jakim jest zrobienie udanego prezentu.
Ale wracajmy do tematu, jak zwykle w życiu bywa masz dwa wyjścia i żadne nie jest idealne. Pierwsze to stracić ogrom czasu i energii i „przeskanować” większość galerii handlowych w Twoim mieście, prezent wybrać samemu dotykając go i oceniając niejako organoleptycznie. Albo wyjście drugie kupić prezent w sklepie internetowym bez możliwości dotykania i naocznego sprawdzenia, co jest oczywiście wadą, przy zysku polegającym na oszczędności czasu i energii. O ile o wyjściu pierwszy nie mogę napisać zbyt wiele, z racji pewnej mojej małej wady, którą jest znienawidzenie galerii handlowych, których po prostu nie cierpię, o tyle napiszę coś o opcji drugiej, mi osobiście bliższej i o niebo lepiej poznanej. Jak zapewne wiesz w sieci jest wszystko i wszystko można w necie kupić, Jest to wygodne często tańsze, ale nie zawsze szybkie, więc jeśli poważnie myślisz o zakupach przez sieć musisz podejść do tego racjonalnie i dać sobie i sprzedawcom czas na realizację Twojego zamówienia. Ustrzeże Cię to od niepotrzebnego stresu oraz da dodatkową szansę w przypadku zdarzeń losowych, którymi są najczęściej brak danego towaru, niekompetencja sprzedawcy czy zgubiona przesyłka. Możesz uchronić przed złymi sklepami internetowymi sprawdzając opinie na ich temat. Zazwyczaj dobre sklepy, które nie mają się, czego wstydzić zamieszczają link do opinii swoich klientów na stronie głównej. Z własnego doświadczenia wiem, że większość sklepów internetowych realizuje zamówienia dopiero po wpłacie na ich konto lub po przesłaniu skanu przelewu, chyba, że chcecie zapłacić przy odbiorze ( za pobraniem), ale jest to zawsze droższe rozwiązanie. Reasumując, jeśli sprawdzisz komentarze na temat danego sklepu i odpowiednio wcześniej złożysz zamówienie i zapłacisz za nie wszystko powinno być dobrze. To tyle tytułem wstępu a teraz przedstawię wam pomysły na prezent.

Pierwszy jest Audio Prezent zupełna nowość wśród prezentów personalizowanych, które zyskują coraz większą popularność. Czym jest Audio Prezent? Jest to profesjonalnie zrealizowana audycja radiowa dla i o obdarowanej osobie, z wybraną przez Ciebie muzyką i przerywnikami w postaci życzeń i anegdot opowiedzianych przez najbliższych i znajomych. Do Twojej dyspozycji oddajemy głosy naszych prezenterów i to Ty decydujesz, kogo chciałbyś usłyszeć w swoim Audio Prezencie. To świetny prezent nie tylko z okazji Dnia Kobiet, ale też ślubów, komunii i rocznic. Całość dostarczana jest w postaci płyty CD gustownie zapakowanej w ozdobny kartonik. To niesamowita pamiątka niejako magicznie zatrzymująca czas w miejscu.

Kolejnym ciekawym także personalizowanym prezentem jest Bilet do Marzeń. Jest to elegancki bilet na wybraną przez Ciebie przygodę, którą może być na przykład: kurs fotografii cyfrowej, karnet na białe szaleństwa na sztucznym stoku, szaleństwa w parku linowym, czy też zabieg w Klinice Estetyki Ciała. Jeśli zechcesz można na nim zamieścić zdjęcie obdarowanej osoby i Twoje życzenia. Całość zapakowana jest w gustowną ozdobną kopertę przewiązaną piękną kokardą.

A co jeżeli zupełnie nie wiesz, co kupić i boisz się zrobić nietrafiony prezent. Znakomitym rozwiązaniem są Bony Prezentowe, dzięki którym obdarowany sam wybiera prezent. Aby zwiększyć atrakcyjność Bonu Prezentowego może on być spersonalizowany, poprzez osobiste życzenia ukierunkowane do danej osoby. Dzięki takiemu rozwiązaniu prezent będzie trafiony zawsze w „10”.
WSZYSTKO TO ZNAJDZIESZ NA WWW.SZUKAMPREZENTU.PL
Julitta27
Użytkownik

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Julitta27 »

Idea fajna:)
Jestem tam może opcja "szukam prezentu "za darmo"..
bo ja coś ostatnio forsą niestety nie grzeszę
Moje dziecko lubi m.in takie klocki Cobi :http://dobrodziecka.pl/sklep/klocki-cobi/cat_65.html - każdą ilość przyjmę:))
Inne też, a co, "...mamusia załatwi"! :) info na pv
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”