Czy kupujecie jeszcze płyty?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
mediatorka
Użytkownik

Post autor: mediatorka » 01 maja 2012, 10:42

Witam. Mam maleńkie pytanko. Czy płyty są jeszcze modne?, czy raczej każdy ściąga muzę z YouTube lub Itunes itp ? Mam w sumie mnóstwo płyt w domu i nadal je zamawiam,ale muszę też przyznać,że często sobie ściągam jedną czy drugą piosenkę na mój ipod. A jak to jest z Wami? Czy także lecicie takim systemem jak ja?. Pozdrawiam i życzę miłego długiego weekendu,do usłyszenia.Pa.
pandora
Użytkownik

Post autor: pandora » 06 maja 2012, 23:11

Jak ciagle kupuje plyte, chocby tylko dlatego ze ladnie wygladaja na regale ;) piosenki kupuje czasami na amazon, ale zazwyczaj tylko wtedy jak mam cos na paysafe
Awatar użytkownika
zesepo
VIP Expert
Kontakt:

Post autor: zesepo » 07 maja 2012, 11:23

Modne??? To raczej wioska chwalić się posiadaniem jakiejs płyty, a potem wyjmować iCośtam.
https://www.facebook.com/forummedia2

Cztery lata na forum! 02.2012 - 02.2016 O0
pandora
Użytkownik

Post autor: pandora » 31 maja 2012, 10:25

Teraz pewnie juz tak, ale mimo wszystko uwazam ze kolekcja plyt fajnie wyglada
nie_jaka
Użytkownik

Post autor: nie_jaka » 01 cze 2012, 13:42

Zależy od ceny płyty - mimo popularności mp3 ten rynek trzyma się twardo swoich dość wysokich cen. Stąd częściej szkoda wydać na album te 60-70 zł. Wybieram tylko najukochańsze zespoły, traktując zakupione albumy jako stylowy gadżet, a tak na co dzień, jak jakaś piosenka wpadnie w ucho, to jednak serwisy...
Awatar użytkownika
mediatorka
Użytkownik

Post autor: mediatorka » 05 lip 2012, 11:29

Jeśli chodzi o mnie to jak wspomniałam,mam hopla na punkcie CD,nie przejdę obok Empiku,aby tam nie wejść i zawsze coś muszę kupić.Czasami także zamawiam jakąś nowość przez Internet,a potem przegrywam na mojego ipoda.Narka.
Awatar użytkownika
Flis
Użytkownik

Post autor: Flis » 06 lip 2012, 10:46

Czasem kupuję płyty z muzyką filmem.
Jantar
Activist
Kontakt:

Post autor: Jantar » 06 lip 2012, 11:23

ja bym chętnie kupiła płytę, ale problem w tym, że w Polsce nie ma szans kupić płyt latino... zamawianie na Amazonie czy innym sklepie internetowym międzynarodowym odpada, bo ceny wychodzą wtedy 3-4 razy takie, jak u nas w sklepach - przykładowo nie te 60-70 zł, a w przeliczeniu wychodzi 200-300 zł za płytę... niestety pozostaje mi ściąganie z netu mp3... na serwisach sprzedających legalnie mp3 też latino nie ma - jedynie można tam znaleźć najpopularniejsze zespoły amerykańskie czy polskie... z muzyką filmową jest taka sama historia - ścieżki muzyczne z filmów (nie składanki tematów głównych) to rzadkość...
pandora
Użytkownik

Post autor: pandora » 09 lip 2012, 11:24

nie powiedzialabym ze ceny az tak drastycznie sie roznia, kupujac w polskich sklepach, tez trzeba niezle wydac chcac kupic originalna plyte. Tez czasami kupuje na amazon i raczej do tej pory mialam dobre doswiadczenia, chociaz faktycznie zazwyczaj zamawiam na merlinie bo przesylka idzie szybciej, na amazon musialabym troche poczekac, no ale jak i tak mam czasami jakas kase na paysafe, to i tak przeciez musze ja jakos spozytkowac
Awatar użytkownika
emmanuhel
Użytkownik

Post autor: emmanuhel » 31 lip 2012, 9:59

Jantar pisze:ja bym chętnie kupiła płytę, ale problem w tym, że w Polsce nie ma szans kupić płyt latino... zamawianie na Amazonie czy innym sklepie internetowym międzynarodowym odpada, bo ceny wychodzą wtedy 3-4 razy takie, jak u nas w sklepach - przykładowo nie te 60-70 zł, a w przeliczeniu wychodzi 200-300 zł za płytę... niestety pozostaje mi ściąganie z netu mp3... na serwisach sprzedających legalnie mp3 też latino nie ma - jedynie można tam znaleźć najpopularniejsze zespoły amerykańskie czy polskie... z muzyką filmową jest taka sama historia - ścieżki muzyczne z filmów (nie składanki tematów głównych) to rzadkość...
nie zawsze ceny drastycznie się róznią na zagranicznych serwisach. Ja czsem kupuję za granicą oprogramowanie, bo jest 2-3 razy tańsze niż w naszym "pięknym" kraju. A co do muzyki poszukaj w polskich sklepach internetowych, na pewno coś znajdziesz w fajnych cenach (bo to nie są klimaty nastawione na masówkę). Wpisałem np. w wyszukiwarkę porównywarki "latino" i dało mi takie wyniki wyszukiwania. Może ci to pomoże, a od razu masz info jakie sklepy internetowe mogą mieć takie płyty. Powodzenia w poszukiwaniach :)
pandora
Użytkownik

Post autor: pandora » 13 sie 2012, 10:03

Jesli chodzi o plyty latino to w Polsce rzeczywiscie o nie trudno, moze na allegro bys sie cos znalazlo?
Asmodeusz
Użytkownik

Post autor: Asmodeusz » 22 sie 2012, 21:14

kupuję. Zawsze staram się wspierać muzyków.
Płacę też abonament i nie siedzę na youtubie.
jutrzenka
Użytkownik

Post autor: jutrzenka » 14 maja 2013, 14:34

Tłoczenie płyt CD nadaj jest opłacalnym biznesem. Jest wiele osób które wolą muzykę z płyty niż z CD.

Za kolejny "ukryty" link reklamowy jestem zmuszony wlepić ostrzeżenie. Trzecie będzie skutkować banem.[Trzeciak]
Orayo
Użytkownik

Post autor: Orayo » 19 cze 2013, 13:14

Ja uważam, że jeżeli Twórca zasługuje na to, by go wspierać, to od czasu do czasu warto kupić jego płytę.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”