Zaprojektuj butelkę dla Heinekena

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
jutrzenka
Użytkownik

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: jutrzenka »

Czy słyszał już tu ktoś z tu obecnych o nowym konkursie zorganizowanym przez Heinekena - Your Future Bottle? Wczoraj usłyszałam o nim pierwszy raz z Facebooka. Konkurs w dużym skrócie polega na zaprojektowanie nowej butelki z okazji 140 rocznicy powstania marki Heineken. Osoby biorące w udział mają pełną dowolność w projektowaniu - jeżeli ktoś czuje się na siłach to tutaj można zapoznać się ze szczegółami.
nikon
Użytkownik

Post autor: nikon »

Ja się dopiero dowiedziałem, ale jest jeszcze troszkę czasu bodajże do 1 marca.Marzy się mi aby mój projekt znalazł sie na Design Week w Mediolanie,Szczęśliwców ma być 30 - więc kto wie.
majstrem
Użytkownik

Post autor: majstrem »

Ja się dowiedziałem niedawno ... znalazłem ulotkę w klubie ... konkurs wygląda fajnie. Moje zgłoszenie zostało wysłane. Polecam wszystkim. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie yourfuturebottle.com Polecam bo może uda się Tobie i mi i spotkamy się na tygodniowym wyjeździe w Mediolanie :P (nagroda dla top30) pozdrawiam
nikon
Użytkownik

Post autor: nikon »

Widziałem ostatnio w Degustatornii ulotki- robi się spora konkurencja, ale nagroda bardzo motywuje.
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik

Post autor: Nomik »

Dajcie spokój przeciez jest bardzo dobrze. 2 polaków w top 5 najlepszych projektów wyjechało do Mediolanu. To chyba nie jest zle...
No nie narzekajmy.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”