Nie mam wszystkich kanałów na multiroomie

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
saimon321
Użytkownik

Post autor: saimon321 » 17 lut 2013, 16:06

Na dekoderze głównym mam kanały te co mam w swoim pakiecie, mam też drugi dekoder w drugim pokoju. Mam multiroom i parę tygodni temu poznikało mi większość kanałów, np. na głównym dekoderze mam Filmbox, a na moim nie ma i tak mam przy niektórych. Pisze u mnie że "Tego kanału nie ma w twoim abonamencie", ale jak i tak na głównym dekorze ten kanał jest przecież. Da się coś z tym zrobić?
anteny-swidnica
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: anteny-swidnica » 06 mar 2013, 17:53

zadzwoń na infolinie, potrzebna ponowna aktywacja pakietu
Awatar użytkownika
szmala
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: szmala » 13 maja 2013, 10:43

A ile płacisz za drugi dekoder? Bo ja też mam multiroom i za drugi dekoder płacę 10 PLN / mies. to mam mniej programów tak wygląda pakiet, a że miałeś więcej na początku to pewnie dostałeś gratisowo np. 3 mies. większy pakiet.
Beznadziejne jest to ze co 2 , 3 mies. wyłączają usługe i trzeba do nich dzwonić (podawać pesele itd.) żeby aktywowali opłacony z góry abonament.
Awatar użytkownika
Sabrina
Użytkownik

Post autor: Sabrina » 13 maja 2013, 21:02

Jezeli dekoder masz standardowy a nie HD to nie odbierasz kanałów HD a głowny masz znapewne w HD, stąd różnica w ilości kanałów. Jeżeli chodzi o weryfikacje przy kontakcie, cóż powiem na przykładzie JANA KOWALSKIEGO moze być ich milion i kazdy z nich może mieć umowe, weryfikacja po nr PESEL który jest niepowtarzalny jest szybsz i prostsza.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”