Tani hosting, domeny, kreator www?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Wielorybica
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2013, 22:06

Tani hosting, domeny, kreator www?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wielorybica »

Jeśli cenisz sobie dobrą jakość w super cenie to gorąco polecam http://www.prohost.pl/
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

Tani hosting, domeny, kreator www?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

To czemu kiedyś? Ja mam nadal u nich konto. Płacę jakoś 70 zeta za hosting, a do hostingu dostałem za darmo domenę PL. Nie pamiętam ile płace dokładnie na przedłużenie domeny, ale również bardzo mało. Najbardziej jednak cenię ich za wzorowo działający support.
markoczeremszyna
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2013, 16:04
Kontakt:

Tani hosting, domeny, kreator www?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: markoczeremszyna »

Zależy do czego potrzebujesz kreatora. Jeśli do własnej, pojedyńczej strony (np. na wordpressie czy phpbb) to odradzam kreator, bo żeby strona się jako-tako prezentowała i tak będziesz potrzebować wprowadzić w nim jakieś zmiany. Natomiast postawienie strony na wordpressie jest banalnie proste, nawet jeśli dysponujesz zerową wiedzą jeśli chodzi o programowanie/kod źródłowy. Odpowiadając na tytułowe pytanie: http://linuxpl.com/
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

Tani hosting, domeny, kreator www?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

Zgadzam się - kreator tym bardziej nie ma sensu w momencie kiedy korzystamy zawsze z tych samych wtyczek, bo przecież możemy sobie je wgrywać z automatu, przy każdej kolejnej instalacji cmsa. A przy kreatorze byłaby konieczność robienia tego za każdym razem ręcznie.
nikon
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2013, 6:43

Tani hosting, domeny, kreator www?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nikon »

Ja dobry hosting znalazłem przeglądając i porównując oferty wielu firm Jest w czym wybierać:) Oferty są niekiedy porównywalne, kierowałem się opiniami innych użytkowników.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

Tani hosting, domeny, kreator www?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

Nie podaleś jego nazwy... Przyznam że nie pamiętam jak trafiłem na Hekko, pewnie po jakimś forum.
To jedyny jak do tej pory hosting, na którym utrzymałem się od początku rezerwacji usługi.
Wszędzie się czepiają, robią problemy - u nich tego nie ma.
hauerpower
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 27 sty 2011, 11:19
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Tani hosting, domeny, kreator www?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: hauerpower »

od lat korzystam z linuxpl.com i w tych pieniądzach podstawowych pakiet 50zł wystarcza i działa bez zarzutu, do tego doskonały kontakt i pełna konfigurowalność.
Hauerpower Warszawa - agencja z branży IT, Tworzymy strony internetowe w typie minimalistycznym. Optymalizujemy i dbamy o poprawny kod. Wprowadzamy marki do internetu. Agencja 306. Projektujemy strony www indywidualnie.
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

Tani hosting, domeny, kreator www?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

Też mam jedno konto za 44 zł na hekko a na nim kilka stronek opartych o wordpress. O ile strona nie ma bardzo dużego ruchu to wystarczy pod nią niewielkie konto.
kreatorem
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 15 wrz 2014, 7:31
Kontakt:

Tani hosting, domeny, kreator www?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kreatorem »

Zgadzam się - kreator tym bardziej nie ma sensu w momencie kiedy korzystamy zawsze z tych samych wtyczek, bo przecież możemy sobie je wgrywać z automatu, przy każdej kolejnej instalacji cmsa. A przy kreatorze byłaby konieczność robienia tego za każdym razem ręcznie.
Jakaś pokrętna logika ;) Kreatory działają tak, że wystarczy dodatek przeciągnąć na stronę i wuala - śmiga. To jest prostsze niż w Wordpressie. Co więcej, WP nie każdy umie zainstalować - uwierzcie mi. Mam klientów, dla których to za dużo skomplikowanej roboty, więc zlecają to mi. Z kreatorem zrobiliby to dużo łatwej.
Kreatory stron internetowych - http://kreatorem.pl
Awatar użytkownika
michalek84
Obserwator
Posty: 508
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:25

Tani hosting, domeny, kreator www?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: michalek84 »

kereatorem - na hostingach masz teraz autoinstalatory pod WP, kilka kliknięć i masz normalnie postawioną stronę, bez żadnych problemów.
alexos
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2015, 23:42
Kontakt:

Tani hosting, domeny, kreator www?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: alexos »

Ja korzystam od kilku lat z Webd i jestem zadowolony
RobertM
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 12 paź 2015, 10:57

Tani hosting, domeny, kreator www?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: RobertM »

Na pewno nie polecam tych największych dostawców bo traktują klienta jak zło konieczne.
poczka7
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2014, 19:54

Tani hosting, domeny, kreator www?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: poczka7 »

Od lat ten sam Firehost, wiele serwisów na jednym koncie, przeróżne skrypty i całość działa na bardzo wysokim poziomie. Największy plus - szybkość i jakość działania. Na pewno nie ma sensu korzystanie z drogich serwerów, no chyba że potrzebujecie vpsa ze względu na bardzo duży serwis.
Po co jest kilometrówka 2014?
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2015, 20:30

Re: Tani hosting, domeny, kreator www?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Luki »

Ja jestem mega zadowolony z kylos. Są super przede wszystkim jak chcesz hostować sklep. Wszystko chodzi szybko i bez żadnej zawiechy, a ceny naprawdę ok.
Kompleksowa instalacja anten Warszawa i okolice
nikon
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 29 sty 2013, 6:43

Tani hosting, domeny, kreator www?

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: nikon »

Rewelacyjnie prosty w obsłudze jest ten na dhosting.pl
Do wyboru są pakiety, w których znaleźć można rozwiązania specjalnie pod swoje potrzeby.
No i najważniejszą zaletą jest to, że jest to tani i bezpieczny hosting.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości