Moja strona otrzymała filtr od Google, co robić?

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
2BE.PL
Użytkownik
Kontakt:

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: 2BE.PL »

Coraz więcej polskich serwisów stara się zwalczyć filtr od Google, a kolejna spora grupa właścicieli witryn nie ma nawet świadomości, że ich serwis jest karany przez wyszukiwarkę. Jak w takim razie sprawdzić czy dana strona należy do tego niechlubnego grona? Coraz mniej zleceń, mniej zapytań ze strony www, spadek ruchu na stronie, brak witryny w wyszukiwarce Google to sygnały, że prawdopodobnie na witrynę nałożono filtr.

Wychodząc naprzeciw klientom, którzy popadli w niełaskę Google, przygotowaliśmy nową ofertę. Wykorzystując wiedzę i doświadczenie specjalistów, a także dostępne narzędzia, pomaga właścicielom ukaranych stron www zdiagnozować przyczynę nałożenia kary, odfiltrować szkodliwe linki i przywrócić witrynie naturalne pozycje w wyszukiwarce.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty http://wyjdzzfiltra.pl oraz do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania [email protected]
www.2be.pl - domeny i serwery
Blog o domenach, który da się czytać.
pavl6
Junior
x 1

Post autor: pavl6 »

Mieliśmy taki problem (jestem w redakcji pewnego prawicowego portalu), ale okazało się, że to przez poprzedniego właściciela i wystarczyło odwołanie się do administracji Google i po kilku dniach strona pojawiła się w wyszukiwarce. Polecam zawsze na początku sprawdzić, czy przypadkiem nowo kupiona domena nie została kiedyś zbanowana przez Google, żeby w miarę szybko to odkręcić, zanim nowa strona na dobre ruszy.
kkmmedia
Użytkownik

Post autor: kkmmedia »

Przyczyn może być wiele, jeśli ktoś ma problemy z nagłym spadkiem lub komunikatem o nienaturalnych linkach to zapraszam do kontaktu.
hauerpower
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: hauerpower »

można spóbować także nowy produkt sitecondition.com :)
Zobacz nasze realizacje - tworzymy ciekawe strony internetowe.Jesteśmy na bieżąco w branży, prowadzimy bloga w którm wyszukujemy i opisujemy inspiracje graficzne Jesteśmy elastyczni w zakresie podejmowanej współpracy i dopasowujemy się do najnowszych standarów jakim jest np. flatdesign czy html5. Zobacz nasz facebook
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”