Odkup odszkodowań OC AC

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Altis Odszkodowania
Użytkownik
Kontaktowanie:

Odkup odszkodowań OC AC

Postautor: Altis Odszkodowania » 11 maja 2016, 15:51

Jeśli miałeś wypadek w ciągu ostatnich 3 lat i otrzymane odszkodowanie nie jest dla Ciebie satysfakcjonujące i nie masz też czasu lub ochoty kierować sprawy do sądu,
czekać miesiącami na jej wynik... zgłoś się do nas, przeanalizujemy Twoją sprawę i zaproponujemy ile możemy Ci dopłacić do odszkodowania.
Działamy na terenie całej Polski.
Wyślij nam swoją sprawę i sprawdź nas.
To nic nie kosztuje, a zyskać możesz dodatkowe pieniądze.
Dopłaty do odszkodowań XXX
Moderacja: matik
kostek
Użytkownik

Odkup odszkodowań OC AC

Postautor: kostek » 03 lis 2016, 10:13

czy każda firma odszkodowawcza wypłaca dopłaty do odszkodowań tylko do 3 lat? bo tutaj np nie jest nic napisane o terminie http://szkodyrzeczowe.pl/doplaty-do-odszkodowan/ a wypadek miałem dawniej niż 3 lata temu to znaczy ponad 4 lata temu?
katpio123
Użytkownik

Odkup odszkodowań OC AC

Postautor: katpio123 » 11 maja 2017, 12:31

Wydaję mi się, że większość firm ma dopłaty do 3 lat ale nie jestem pewna. Wiem za to że bardzo sprawnie wypłaca dopłaty do odszkodowań firma CEWiK bo w ciągu nawet tygodnia załatwisz wszystkie formalności i otrzymasz pieniądze w takiej kwocie jakie powinieneś otrzymać pierwotnie. Mój brat korzystał z ich usług i poszło naprawdę bardzo sprawnie a on temat ma już zamknięty na zawsze.
Awatar użytkownika
Andrew377
Użytkownik

Odkup odszkodowań OC AC

Postautor: Andrew377 » 30 cze 2017, 14:39

Odkup odszkodowania oferuje firma https://www.debitum.com.pl/ Warto zobaczyć pełną ofertę na witrynie internetowej. Pozdrawiam :)

Wróć do „Archiwum”