Nowa promocja w Orange!

Bardzo nieaktualne tematy z naszego forum.
Awatar użytkownika
SiwY
Użytkownik
Kontakt:

Nowa promocja w Orange!

Post autor: SiwY » 16 wrz 2006, 13:05

Wczoraj wieczorem, w jednym z salonów Orange w Toruniu, widziałem jak naklejali na szybę napis: "Zatrzymaj czas na pierwsze urodziny Orange". Nie wiem konkretnie co to za promocja, ale pewnie tak jak w Plus GSM związana jest z tym, że po jakiś czasie rozmowy, gadamy za darmo. Może ktoś z Was wie więcej o co chodzi?

Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Nowa promocja w Orange!

Post autor: Karol » 16 wrz 2006, 14:15

Nie wiem dokładnie o co w tym chodzi, ale pewnie podobnie jak w Plusie, w Orange nie będą liczyć kasy za rozmowę. I słusznie :) W ogóle nie powinno płacić się za czas rozmowy przez komórkę, tylko jak to się dopiero planuje wprowadzić, opłacać jedynie stały abonament (np. 50 zł) i gadać do bólu.
greegrex
Użytkownik

Nowa promocja w Orange!

Post autor: greegrex » 29 paź 2007, 2:02

żeby sie nie okazało ze ten czas będą zatrzymywali w trakcie próby nawiązania połączenia, mam powody żeby być podejrzliwy wobec firmy orange. po prostu zbyt często i zbyt chamsko mnie okłamali i oszukali powodzenia i nie ufaj reklamie, a już na pewno nie ich reklamie ,jak dadzą coś free to obrazu odbije sie to na i tak kiepskiej jakości usług
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”