Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 05 lut 2007, 22:23

W najlepszej sytuacji są widzowie Cinemaxu. Jeśli nie zobaczą filmu jednego dnia, to mogą obejrzeć dzień później na Cinemax 2, a jeśli nie pasi, to nagrać - PVR jest świetną rzeczą, ale mnie zadziwia.

Czasami jak włączę nagrywanie to pisze mi np. 25 minut nagrania pozostało, a innym razem 2 godziny. I raczej nie zależy to od EPG, bo to się z nim nie pokrywa. No, chyba, że tuner jest zaprogramowany tak, by nagrać kawałek więcej na wypadek, gdy stacja ma 2-3 minutowe opóźnienie w emisji.
ks-surf

Post autor: ks-surf » 01 maja 2007, 10:42

Wszystko fajnie, trochę szwankuje oprogramowanie m-boxa i przez hdmi czasem są problemy z dźwiękiem lub wygasa program na dwie trzy sekundy. Zakładam że to poprawią bo w zasadzie jest coraz lepiej. Pani mi powiedziała że to niezgodność oprogramowania ale Panasonic to raczej popularna marka to jak do takiej niezgodności moze dochodziś.

Problemem jest obsługa klienta. Totalna ignorancja. Kwestie informacyjne super, panie dokładnie wyszkolone chociaż czasem nie wiedzą o czym mówią i wtedy improwizują, a w płatnościach dowodzi jakiś kretyn urzędas który szkolenia miał tylko w kwestii jak skutecznie dopieprzyć dłużnikom nie wnikając co i dlaczego. Gdzieś w banku utkną przelew, wysyłam gościowi potwierdzenie a jemu forma nie odpowiada, pieniądze poszły a ty znajdź debilowi potwierdzenie 1-go maja. Mogłem podrobić i dureń by się nie zorientował, ale człowiek jest za uczciwy.

To moja pierwsza telewizja HD więc nie mam porównania, zakładam, że niedogodnienia techniczne to poprostu docieranie i staram się nie czepiać, byłem klientem już dużej telewizji kablowej i satelitarnych i uważam że podejście do klienta - katastrofa
Awatar użytkownika
maciek
Użytkownik

Post autor: maciek » 05 maja 2007, 0:47

Ocena pozytywna, jak na nowa platformę, to niezły szum, a mówili, że nie ma miejsca na nową generacje, nową platformę, ach te spekulacje. Pozdrawiam
Liczę tylko na siebie, inni to już przeżytek.
Awatar użytkownika
yeti
Użytkownik

Post autor: yeti » 15 paź 2007, 20:22

Do banii.Jest za droga jak wszystkie telewizje cyfrowe na początku swej działalności a potem będzie o dużo tańsze poczekam i póżniej kupię
forum-polsat
Użytkownik

Post autor: forum-polsat » 15 paź 2007, 20:56

Bo n-ka jest trochę - hmm... - wyższej sfery niż widzowie czy abonenci Cyfrowego Polsatu... Jakoś nie znam nikogo komu cena tej platformy nie odpowiada. Poza tym jeśli kto ma świetny, nowy telewizor albo plazmę za 40 tys. na prawdę nie może narzekać na tę platformę...

...
mks
Obserwator

Post autor: mks » 15 paź 2007, 21:47

twoja egzaltacja i brak szacunku do ludzi biedniejszych, uboższych czy mniej majętnych jest żałosna i zenująca.. jeżeli dotychczas twoje wypowiedzi trzymały poziom i udowadniały, ze jesteś człowiekiem w miare inteligentnym tak teraz trace do ciebie całkowicie szacunek. Ot, bufon uważający, ze nie wiadomo jaki jest fajny bo ma N..
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 15 paź 2007, 23:34

mks, Ty tak samo uważasz tuląc się do Polsatu. Poza tym teraz starasz się wywołać kłótnię. Nie zaśmiecajmy drugiego tematu kolejnymi bezsensownymi postami nieudolnie usiłującymi udowodnić kto jest bufonem, kto trzyma poziom forum i która telewizja jest 'the best of the best'. Tyle w tej kwestii, potem już inaczej będziemy rozmawiać.
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert

Post autor: Maciek23 » 20 paź 2007, 16:22

Z serii wpadki pracowników N-ki - logo TELE5. Więcej na stronie forum TELE5:
http://www.tele5.pl/forum/viewtopic.php?p=989#989
Logo które zostało umieszczone w materiałach promocyjnych N to logo, które zrobiłem dla zabawy na tym forum :)
http://forum.media2.pl/viewtopic.php?id=568&p=1 - post #11
Nie zamykajmy więc tego tematu, to może jeszcze jakieś ramówki lub logotypy forumowiczów znajdą się w materiałach promocyjnych N :lol:
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Post autor: Axel » 20 paź 2007, 17:11

No to ludzie z N-ki sie nie popisali... w ogóle nie rozumiem dlaczego szukali logo Tele 5 na jakimś forum a nie na stronie stacji albo po prostu na google...
Wstyd i zażenowanie.
forum-polsat
Użytkownik

Post autor: forum-polsat » 20 paź 2007, 17:24

Axel pisze:No to ludzie z N-ki sie nie popisali...
To nie 'ludzie z n-ki' przygotowują ulotki, tylko firma, u która jest odpowiedzialna za kampanię n-ki. :] Nie wiem jak wyobrażacie sobie prezesa Sowę, który po nocach siedzi i drukuje sobie ulotki. Pomyślunku troszkę...
Evil
Junior

Post autor: Evil » 20 paź 2007, 17:27

To chyba ludzie z n-ki dostarczyli materiały firmie drukującej ulotki.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Post autor: Karol » 20 paź 2007, 18:53

Napewno nie, bo od tego są firmy PR. One odpowiadają za całość kampani reklamowych, w tym także ulotek. A, że firma była do d..y to już inna sprawa. Za promocję N nie odpowiada już Ciszewski PR, tylko MMd.
Awatar użytkownika
Axel
Activist
Kontakt:

Post autor: Axel » 20 paź 2007, 20:06

forum-polsat pisze:
Axel pisze:No to ludzie z N-ki sie nie popisali...
To nie 'ludzie z n-ki' przygotowują ulotki, tylko firma, u która jest odpowiedzialna za kampanię n-ki. :] Nie wiem jak wyobrażacie sobie prezesa Sowę, który po nocach siedzi i drukuje sobie ulotki. Pomyślunku troszkę...
Jeszcze raz sie przyczep mnie.
Awatar użytkownika
Maciek23
VIP Expert

Post autor: Maciek23 » 20 paź 2007, 21:00

Wydaje mi się, że właśnie szukali za pomocą google i taki mamy efekt... No cóż... :D
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc » 18 gru 2007, 13:02

Ile trzeba obecnie wydać żeby zostać posiadaczem n z umową na rok i mieć możliwość kupna w styczniu HBO? Czy dobrze mi się wydaje że w promocji "brak opłaty za aktywację" trzeba mieć 3 płatne pakiety? Jeśli tak to czy te koszty to byłoby bez promocji: 99zł aktywacja, dwa pakiety po 16zł plus HBO czy jakoś inaczej teraz jest?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”