Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Miś Uszatek
Użytkownik

Post autor: Miś Uszatek » 13 sie 2009, 12:03

Koniec kwietnia 2009 - 556 tys
Koniec czerwca 2009 - 557 tys
1000 nowych abonentów przez dwa miesiące? Czy to koniec n?
Pawel

Post autor: Pawel » 13 sie 2009, 17:23

Wręcz przeciwnie. Szykuje się nowy prezes, forpoczta Sky?
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik

Post autor: Nomik » 07 wrz 2009, 15:17

Ja musze powiedziec ze z chwila uruchomienia kanałów nFilm, C+ powinien sie bac , bo nadchodzi konkurencja kanałów filmowych.
oland
Użytkownik

Post autor: oland » 16 lis 2009, 19:08

Telewizja N jak NACIĄGACZE wyciśnie z każdego abonenta maksymalną ilość złotówek. Cennik jest zagmatwany i wymaga stałego doglądania nie wspominając o gruntownym studiowaniu regulaminu. Gdy podpisywałem umowę nie miałem świadomości o pokrętnie skostruowanej umowie.Dziś płacę ponad 200.00 zł miesięcznie za to co w np. w Cyfrze Plus lub Polsacie płaciłbym grubo poniżej 100.00zł.
Jestem niezadowolony ponieważ często zawiesza się obraz , są zaniki fonii a płacę ...
Umowę można rozwiązać w moim przypadku dopiero po trzech miesiącach / można się cieszyć , że nie po roku/.
Zwiedziony sugestyną reklamą zdecydowałem się na coś co początkowo było atrakcyjne a dziś jest powodem złego humoru.
Wszystkim chcącym nawiązać kontak z N proponuję bardzo szczegółowe zapoznanie się z ofertę oraz regulaminem. Wdepnąć łatwo rozstać się trudniej.
Nie na darmo czas rozwiązania umowy to trzy miesiące - coś w tym jest, trzeba z każdego wycisnąć ile się da i przez najdłuższy czas.
Piszę to ku przestrodze , wiedząc , że będą jacyś zadowoleni - ja nie i zapewne nie jestem odosobniony.
sqnek
Użytkownik

Post autor: sqnek » 16 lis 2009, 19:49

@oland, jeśli chodzi o zmniejszenie opłat, wystarczy zadzwonić i odłączyć niektóre opcje dodatkowe, będziesz płacił mniej, próbowałeś?
Co do zawieszeń obrazu i zaników fonii, sprawdzałeś poziom sygnału na kanałach z którymi masz problem?
Wypowiedzenie masz z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia, tak jest też w przypadku pozostałych platform satelitarnych. Wszystko jest w regulaminie, który należy przeczytać przed podpisaniem umowy, by uniknąć takich sytuacji.
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik

Post autor: Nomik » 28 lis 2009, 17:15

oland pisze:Telewizja N jak NACIĄGACZE wyciśnie z każdego abonenta maksymalną ilość złotówek. Cennik jest zagmatwany i wymaga stałego doglądania nie wspominając o gruntownym studiowaniu regulaminu. Gdy podpisywałem umowę nie miałem świadomości o pokrętnie skostruowanej umowie.Dziś płacę ponad 200.00 zł miesięcznie za to co w np. w Cyfrze Plus lub Polsacie płaciłbym grubo poniżej 100.00zł.
Jestem niezadowolony ponieważ często zawiesza się obraz , są zaniki fonii a płacę ...
Umowę można rozwiązać w moim przypadku dopiero po trzech miesiącach / można się cieszyć , że nie po roku/.
Zwiedziony sugestyną reklamą zdecydowałem się na coś co początkowo było atrakcyjne a dziś jest powodem złego humoru.
Wszystkim chcącym nawiązać kontak z N proponuję bardzo szczegółowe zapoznanie się z ofertę oraz regulaminem. Wdepnąć łatwo rozstać się trudniej.
Nie na darmo czas rozwiązania umowy to trzy miesiące - coś w tym jest, trzeba z każdego wycisnąć ile się da i przez najdłuższy czas.
Piszę to ku przestrodze , wiedząc , że będą jacyś zadowoleni - ja nie i zapewne nie jestem odosobniony.
Naszczescie jest tak ,ze kazdy mam mozliwosc przekonania sie na "własnej skórze" tego czym tak naprawde jest dana telewizja.I ja tak zrobiłem z N.Porównałem z C+ i mysle ze sa takie rzeczy w N ,których prózno szukac w C+.I zdecydowałem sie na ta pierwsza. Ale na zasadzie przekonaj sie sam.
oldo
Użytkownik

Post autor: oldo » 28 kwie 2010, 11:44

Ja jestem bardzo zadowolony mam n-ke dopiero od tygodnia ale za turbodekoder 5+

P/S Mam do sprzedania zestaw antenowy do n-ki który dostałem za free w promocji korporacyjnej nie był nawet rozpakowany z oryginalnych opakowań piszcie [email protected]
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik

Post autor: Nomik » 29 kwie 2010, 22:18

oldo pisze:Ja jestem bardzo zadowolony mam n-ke dopiero od tygodnia ale za turbodekoder 5+

P/S Mam do sprzedania zestaw antenowy do n-ki który dostałem za free w promocji korporacyjnej nie był nawet rozpakowany z oryginalnych opakowań piszcie [email protected]
Myslisz ze juz mozesz tak po tygodniu pisac czy jest ok ?
Z jednej strony to dobrze,ale ja jestem zawsze sceptycznie nastawiony i czekam z opiniami do pierwszego rachunku ;-)
Dewastator
Użytkownik

Post autor: Dewastator » 01 maja 2010, 11:32

Albo do pierwszej usterki ;)
Mój pakiet w Cyfrze+ - Optimum + HD + Canal+HD + HBOHD za 38zł. do końca 2011 :P
artus
Użytkownik

Post autor: artus » 04 maja 2010, 16:05

No właśnie ja teraz się zastanawiam co zakupić. Czytam wasze posty i wydaję się być ok. Napiszcie proszę czy jeszcze raz byście zakupili tą platformę?
Awatar użytkownika
Honzikns
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Honzikns » 05 maja 2010, 16:52

Ja posiadam już rok tą platformę i jestem zadowolony. Żadnych zwisów dekodera, jakość na poziomie zadowalającym, FV nie za wysokie. Jak skończy mi się obecna umowa to na bank podpiszę na kolejne 13 m-cy nową, no chyba że coś lepszego wynegocjuję.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik

Post autor: shipus » 07 maja 2010, 10:56

Ja też nie narzekam na swój sprzęt - niedawno wymieniłem na turbo i ten jest ująłbym to jako "wypaśny". Jeśli chodzi o rachunki to są zgodne z moimi wyliczeniami ale ja, po jednej takiej nauczce to czytam dokładnie wszelkie regulaminy by potem nie stękać. Teraz zmieniły się promocje ale z tego co widzę nadal najlepiej jest zamawiać przez neta albo telefonicznie i umowa na 13 miechów więc, się nie "żenisz" na lata.
artus
Użytkownik

Post autor: artus » 10 maja 2010, 20:07

A to nie wiedziałem, że można na 13 miesięcy. Jak byłem w punkcie to mi koleś powiedział że na 24 miesiące i to mi trochę nie pasowało. Ale jak piszecie że na 13 miesięcy to luz. Ale to mam przez neta zamówić?
Awatar użytkownika
Honzikns
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: Honzikns » 11 maja 2010, 14:35

Tak dokładnie, zamawiasz przez neta wybrane opcje a kurier przywozi Ci do domu sprzęt oryginalnie zapakowany oraz umowę. Podpisujesz w jego obecności, płacisz lub nie w zależności jaka opcja i już. Ot i cała filozofia.
Dewastator
Użytkownik

Post autor: Dewastator » 16 maja 2010, 16:21

Lepiej idź do sklepu. Będziesz widział i wiedział co dostajesz. Kurierzy często przywożą uszkodzony sprzęt. A później szukaj wiatru w polu
Mój pakiet w Cyfrze+ - Optimum + HD + Canal+HD + HBOHD za 38zł. do końca 2011 :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”