Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Pawel

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: Pawel »

Z doświadczenia wiem że dobrze jest dzwonić rano. W takim przypadku nigdy nie czekałem dłużej niż 15 minut na połączenie z konsultantem.
Ale faktem jest że czas ten ciągle się wydłużał. Najpierw łączyło prawie bez czekania, potem było to 5 - 10 minut, ostatnio jak wyłączałem HBO już 15 minut. Teraz lecę na promocji za przedłużenie umowy, ale w styczniu będę musiał dzwonić żeby wyłączyć nie interesujące mnie pakiety i trochę się zaczynam obawiać ;).
drtom
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2009, 22:39

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: drtom »

Moim zdaniem N-ka jest OK. Zastanawialem sie nad cyfra i N, wybralem N i nie zaluje, zadna platforma nie ma tylu kanalow w HD, a na tym najbardziej mi zalezalo.
Wiecej informacji znajdziecie na http://www.tv-n.pl

Pozdrawiam.
raf76
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2009, 1:21

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: raf76 »

witam wszystkich.Ja nie jestem zwolenikiem n poniewasz stwierdzam ze to sa naciagacze bo sam juz ma ponad 15 miesiecy. Po pierwsze same dodzwonienie sie do telewizji n to 20-35minut czekania na polaczenie sie z kosultantem z za wszystko placi klijent telewizji n.Ja sam nie wiem co robia ci kosultani moze spijaja kawy albo werbyja tylko nowych klijetow a ci co juz maja niech wisza na sluchawkach.
marmys
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2009, 10:38

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: marmys »

Oddzielę dwie sprawy. Od strony technologicznej jestem zadowolony, Natomiast obsługa klienta to porażka albo system ustawiony na wyciąganie pieniędzy od klienta jak tylko się da. Moje doświadczenia:
- w marcu 2007 zadzwonił przedstawiciel n-ki z ofertą HBO za darmo na 3 msc. Rozmowa trwała może minutę, poinformował, że w każdej chwili mogę zrezygnować. Po 4-5 miesiącach postanowiłem zrezygnować, wtedy okazało się że:
1. mogłem zrezygnować w każdej chwili tylko w czasie pierwszych 3 miesięcy
2. teraz obowiązuje mnie 3-miesięczny okres wypowiedzenia oraz forma wypowiedzenia listem poleconym - podczas gdy wszystkie opcje i pakiety włącza się i wyłącza przez telefoniczne biuro obsługi praktycznie od zaraz
Napisałem reklamację i odpowiedziano mi
1. przedstawiciel poinformował mnie o tym w rozmowie telefonicznej (bzdura)
2. wszystkie informacje są w regulaminie promocji (regulaminu nie było nawet na stronie n-ki, na moją uwagę odpowiedzieli że rzeczywiście jest to przeoczenie i poprawią.
Poinformowali mnie że nie uznają reklamacji ale przyjmują rezygnację i wyłączają usługę 30.11.2008. Usługę wyłączyli ale fakturę za HBO za grudzień i tak otrzymałem. Próbowałem reklamować, ale dodzwonić się do nich to duże wyzwanie. Napisałem maila - oczywiście do dzisiaj bez odpowiedzi. Za fakturę zapłaciłem w terminie ale bez HBO - właśnie mam komunikat na ekranie, że wogóle nie zapłąciłem i zaraz mi wyłączą sygnał.

Zmiana pakietów
- zacząłem od telefonu, linia teoretycznie tylko dla abonentów. Ponieważ konsultant zgłasza się po pół godzinie albo wogóle - pozostaje automatyczna infolinia. 4 to zmiana pakietów i opcji, po wciśnięciu okazuje się że można zmienić tylko opcje (HBO, Cinemax itd), to po co nazywa się zmiana pakietów?
- zachęcają do korzystania z www. Usiłowałem zmienić pakiet w ramach 3 obowiązkowych, które muszę trzymać. Po wybraniu pakietu Sport (bez problemu, włączany w ciągu 24 godz) usiłowałem zrezygnować z pakietu Moda, Style ....,. I tu niespodzianka, można tylko dobierać, nie można zrezygnować.
- następnego dnia podjąłem heroiczny trud dodzwonienia się do konsultanta - 20 min,sukces. I co? Dowiedziałem się że rezygnacja z pakietu możliwa jest tylko przez telefoniczny BOK, bo tylko konsultant wie jakie są pakiety i z czego można zrezygnować!!! A to ze nie mozna sie dodzwonic - no bo maja promocje dla nowych klientow. To po co oddzielny numer dla dotychczasowych klientow?
Oczywiscie za zamiane pakietow zaplace dodatkowe 20 zl bo najpierw zamowilem Sport przez www a potem zrezygnowalem z Moda telefonicznie.
Podsumowujac - obsluga klienta jest tak pomyslana, zeby klienta wciagac w nowe pakiety i opcje (automatyczne zgloszenie przez telefon, www, sami dzwonia) a maksymalnie utrudniac rezygnacje z posiadanych (tylko konsultant a czasem nawet 3-miesieczne wypowiedzenie listem poleconym). Tylko ze to dziala na krotka mete, doczekam jeszcze kilka msc do uplywu umowy na czas okreslony i rezygnuje z nowej generacji, technologia to nie wszystko.
canner
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2009, 13:31

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: canner »

Mnie o tym kiedy musze zrezygnować poinformowal telefonista N-ki. I żalośni są ludzie tacy jak Marmys z mała antenką satelitarną... N-ka ma 10x lepszą obsluge niż Cyfra+... No i ten nBox Recorder.... Wg. mnie n-ka to sam Miodek.
adekpabianice
Obserwator
Posty: 666
Rejestracja: 13 wrz 2006, 21:38
Lokalizacja: Pabianice
x 1
Kontakt:

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: adekpabianice »

Ja raptem czekałem 2-3 minuty, żeby się dodzwonić do konsultanta oraz do abonamenta. :|
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: Nomik »

Ja jestem poczatkujacy w temacie N , bo zdecydowałem sie dopiero miesiac temu. Ale teraz co moge powiedziec to rewelacyjne jest dla mnie to ze mozna korzystac z kolekcji VOD.Kiedy nie ma nic w TV moge zawsze cos wypozyczyc cos dla mnie.
Awatar użytkownika
wally
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 17 lut 2009, 10:38

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: wally »

raf76 pisze:witam wszystkich.Ja nie jestem zwolenikiem n poniewasz stwierdzam ze to sa naciagacze bo sam juz ma ponad 15 miesiecy. Po pierwsze same dodzwonienie sie do telewizji n to 20-35minut czekania na polaczenie sie z kosultantem z za wszystko placi klijent telewizji n.Ja sam nie wiem co robia ci kosultani moze spijaja kawy albo werbyja tylko nowych klijetow a ci co juz maja niech wisza na sluchawkach.
Czy Ty myslisz ze tylko w N jest jakis problem z dodzwonieniem sie na infolinie ???
Zal .... Dzwoniłem kilkakrotnie , czekałem mac 10 min w czasie tzw.szczytu. Bez problemów, do tego zawsze otrzymywałem wyczerpujaca odpowiedz konsultatnta...ludzie co za głupoty wypisujecie!
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: Nomik »

wally pisze:
raf76 pisze:witam wszystkich.Ja nie jestem zwolenikiem n poniewasz stwierdzam ze to sa naciagacze bo sam juz ma ponad 15 miesiecy. Po pierwsze same dodzwonienie sie do telewizji n to 20-35minut czekania na polaczenie sie z kosultantem z za wszystko placi klijent telewizji n.Ja sam nie wiem co robia ci kosultani moze spijaja kawy albo werbyja tylko nowych klijetow a ci co juz maja niech wisza na sluchawkach.
Czy Ty myslisz ze tylko w N jest jakis problem z dodzwonieniem sie na infolinie ???
Zal .... Dzwoniłem kilkakrotnie , czekałem mac 10 min w czasie tzw.szczytu. Bez problemów, do tego zawsze otrzymywałem wyczerpujaca odpowiedz konsultatnta...ludzie co za głupoty wypisujecie!
Pewnie akurat trafia sie na tzw."godziny szczytu".Ale według mnie to normalne.Wiem tez jak jest jak dzwonie do banku i wisze nasluchawce po 15 min.
kristol13
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2009, 22:00

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: kristol13 »

witam! ja podpisalam umowa na telewizje N 15 kwietnia i ona do dzis nie dziala ! konsultanci twierdza ze nie ma bazie danych nr mojego dekodera jeszcze ale sprawa jest w toku tylko ze juz od miesiaca! chyba zrezygnuje bo zrezygnowalam z cyfry na rzecz Nki zdazyli mi juz wylaczyc i nie mam tv... przeciez to jest kpina
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: Nomik »

kristol13 pisze:witam! ja podpisalam umowa na telewizje N 15 kwietnia i ona do dzis nie dziala ! konsultanci twierdza ze nie ma bazie danych nr mojego dekodera jeszcze ale sprawa jest w toku tylko ze juz od miesiaca! chyba zrezygnuje bo zrezygnowalam z cyfry na rzecz Nki zdazyli mi juz wylaczyc i nie mam tv... przeciez to jest kpina
Dziwne, naprawde ... Przeciez to juz niedługo miesiac minie ... Do tego czasu podłaczyliby Tobie z 5 razy.
kristol13
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2009, 22:00

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: kristol13 »

no dokladnie nie wiem ile mozna czekac? chyba zrezygnuje bo juz dostaje szalu
Awatar użytkownika
Nomik
Użytkownik
Posty: 190
Rejestracja: 17 sty 2007, 15:09

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: Nomik »

kristol13 pisze:no dokladnie nie wiem ile mozna czekac? chyba zrezygnuje bo juz dostaje szalu
Czyli jeszcze czekasz ???
Ale na forum tez sie problemu nie załatwi.Z co teraz mówia na infolinii ?
kristol13
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2009, 22:00

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: kristol13 »

na info mowia caly czas to samo ze sprawa jest w toku, bylam dwa razy w punkcie gdzie nabylam ten PROBLEM sprzedawca dzwonil do dzialu serwisowego gdzie tylko oni maja kontakt tam serwisant kazal mi podac swoj nr tel ze jak zalatwi sprawe to zadzwoni i do dzisiaj ani widu ani slychu ale poinformowal mnie ze od maja jest juz aktywacja a to znaczy chyba ze juz licza abonament a oddac nie moge bo zaplace kare za zerwanie umowy .... nie uzywam wyrazow ogolnie ale mam juz kuraw tego dosyc!!!!!! ludzie nie kupujcie tego cholerstwa!!!!
nie wem juz gdzie sie udac zeby to zaczelo dzialac wreszcie albo zeby to oddac . powiedzieli zeby pisemnie wyslac reklamacje ale pewnie na odpowiedz tez poczekam miesiac albo wiecej... doslownie tylko plakac :(
arecky
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 15 cze 2009, 23:07

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: arecky »

nieprawdopodobne. aż mi się w głowie nie mieści że przez tyle czasu nic się nie zmieniło. a może dekoder jest po prostu wadliwy?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości