Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Awatar użytkownika
wally
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 17 lut 2009, 10:38

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: wally »

Nawet niezłe to jest że takie atrakcyjne ceny przy zamawianiu przez net albo u konsultanta. Chce zamówić dla rodziców właśnie nke i skorzystać z tej promocji "wszystkie pakiety n". Umówka na 13 miesięcy to akurat będzie w sam raz a i z tego co widze to cena przystępna - 54 zeta. Wydaje mi się że nie ma opcji o której piszesz Dewastator ze w razie przywiezienia uszkodzonego sprzetu przez kuriera to szukasz wiatru w polu. Sprzęt ma byc dobry więc podlega wymianie - a jeśli został uszkodzony przez firmę kurierską to tym bardziej.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: shipus »

A czy nie ma możliwości sprawdzenia sprzętu przy kurierze? W szczególności jeśli masz od razu wątpliwości co do stanu sprzętu. Poza tym, to nie firma krzak by szukać wiatru w polu. Do mnie dotarł w stanie idealnym, dobra może na początku miałem jakieś małe obawy ale się rozwiały.
Awatar użytkownika
cargo
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2010, 19:29

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: cargo »

Jak zamawiać to tylko przez internet albo telefonicznie. Najbardziej się opłaca. Ja zamówiłem opcje Mini Full. Wszystko dotarło tak jak trzeba. nie było żadnych problemów ze sprzętem i montażem.
alanek222
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2010, 18:41

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: alanek222 »

Telewizja N nowej generacji Swietnie brzmi jako slogan reklamowy a metody stosowane przez firmę jak z lat 80 ,przy zakupie dekodera obiecali telewizję na karte po opłaceniu pierwszego abonamentu:):)A tu wielkie oszustwo w tej chwili jestem po opłaceniu trzeciego abonamentu a dekodera telewizji na karte jak nie było tak nie ma . Natomiast za każdym razem słyszę że będzie tylko nie wiadomo kiedy a moja sprawa zostanie odznaczona !!!!!!!!!!!!!!! ZDECYDOWANIE ODRZDZAM ZA NIERZETELNOŚĆ I ROBIENIE LUDZI W BALONA !!!!!!!!!!!!KŁAMIĄ KŁAMIĄ za rok już napewno pójdę do konkurencji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
cargo
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2010, 19:29

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: cargo »

Ja nie wiem kto ci tak powiedział , ze przy zakupie dekodera dostaniesz telewizje na kartę. Nigdy nie słyszałem o takiej promocji. A jak by coś takiego było to bym wiedział bo akurat śledzę wszystkie promocje. A może Ty jesteś właśnie konkurencją- tak to mi tu wygląda.
Elsibea
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 15 cze 2010, 22:59

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: Elsibea »

alanek222 pisze:Telewizja N nowej generacji Swietnie brzmi jako slogan reklamowy a metody stosowane przez firmę jak z lat 80 ,przy zakupie dekodera obiecali telewizję na karte po opłaceniu pierwszego abonamentu:):)A tu wielkie oszustwo w tej chwili jestem po opłaceniu trzeciego abonamentu a dekodera telewizji na karte jak nie było tak nie ma . Natomiast za każdym razem słyszę że będzie tylko nie wiadomo kiedy a moja sprawa zostanie odznaczona !!!!!!!!!!!!!!! ZDECYDOWANIE ODRZDZAM ZA NIERZETELNOŚĆ I ROBIENIE LUDZI W BALONA !!!!!!!!!!!!KŁAMIĄ KŁAMIĄ za rok już napewno pójdę do konkurencji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EE tam przesada ! Mój ojciec ma N-kę i jest zadowolony. Na infolinii ludzie bardzo kompetentni i sympatyczni. Ja też zainstaluję sobię N-kę ale za moment bo na razie jestem w biegu.. i nie mam czasu się tym zająć.
lorbi7
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2010, 19:25

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: lorbi7 »

Dziadostwo. Po skończeniu promocji cenowej na dany kanał, bez żadnego powiadomienia dalej go nadają oczywiści w cenie wyższej. Dlaczego nie wyłączają tego kanału tylko go dalej nadają przecież promocja się skończyła (zgodziłem się na dany kanał w cenie proponowanej, a nie innej). Dlaczego nie dzwonią wcześniej przed skończeniem promocji, tylko po dwóch miesiącach potrafią zadzwonić i o tym poinformować. Trudno żeby 12 miesiącach człowiek pamiętał co gdzieś telefonicznie deklarował. Po skończonej promocji nawet nie przysłali mi rachunku, dopiero po dwóch na łączną kwotę. Uważam, że jest to zwykłe oszustwo, aby naciągnąć człowieka na dodatkowe koszta.
telewizjaN
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2010, 20:38

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: telewizjaN »

Z przyczyn natury technicznej, ostatnia aktualizacji listy kanałów dostępnych w telewizji nowej generacji n nie przebiegła w pełni automatycznie.

Spowodowało to komplikacje w odbiorze programów.

Przywrócenie normalnego trybu pracy dekoderów nastąpi poprzez proste odłączenie sprzętu od zasilania na okres minimum 2 minut a następnie jego ponowne uruchomienie. Dekoder pobierze nową listę kanałów i jego działanie ustabilizuje się.

UWAGA! Jeżeli do dekodera kiedykolwiek wcześniej był podłączony przez łącze USB tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, konieczne jest wykonanie resetu fabrycznego (przywrócenie ustawień domyślnych). Nie ma konieczności odłączania dekodera od napięcia zasilania. Dokładna instrukcja postępowania dostępna na www.n.pl

http://www.n.pl/komunikat
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: shipus »

Spoko, sposób działa i nie ma problemu. Zresztą z doświadczenia wiem, że jak coś się zacina czy zawiesza itp. to najlepszym sposobem jest właśnie wyłączenie go z prądu. U mnie i tak turbosia wyłączam co kilka dni na noc, to mu nawet na zdrowie wychodzi.
Awatar użytkownika
cargo
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2010, 19:29

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: cargo »

dokładnie ja też tak zrobiłem i problem znikł.
soks
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 25 maja 2010, 12:50

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: soks »

Trzeba czytać dokładnie informacje a wtedy świat będzie piękniejszy. Najłatwiej narzekać i zjechać od góry do dołu. Ja mam N-kę i marnego słowa nie mogę powiedzieć w przeciwieństwie do Cyfry, która miała mnie głęboko w poważaniu :/
karramba
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2010, 21:13

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: karramba »

Miło ze strony n-ki, że tak szybko na stronie internetowej zamieściła rozwiązanie problemu i wysyłała maile do użytkowników. Dzięki temu każdy miał szansę zostać odpowiednio uprzedzony o potencjalnym problemie. Ten na szczęście nie okazał się zbyt poważny.
kaeres
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2010, 9:15

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: kaeres »

Plusy
- świetna jakość obrazu,
- bardzo dobry sprzęt (dekodery),
- menu w HD,
- teraźniejsze promocje (promocja wszystkie pakiety i kanały w tym 13HD) za 54zł na dzień dzisiejszy,
- umowa tylko na 13msc z czego 1msc jest za friko,
- możliwość posiadania rekordera za śmieszne pieniądze (48zł),
- dobra infolinia.
- wszystko intuicyjne i banalnie proste (nagrywanie, timeshifting, VOD, EPG) - ogarniasz wszystko w jeden dzień, a wydaje się, że zrobisz to dopiero pod koniec umowy :P
- bardzo dobry i ergonomiczny pilot.

Minusy
- problemy z oprogramowaniem recorderów TURBO,
- dziwne układanie programów w pakietach (np. TVN Turbo w sporcie, itp dziwne połączenia) - nie dotyczy tych co biorą w promocji wszystko za wspomniane 54zł,
- brak reakcji odpowiedzialnych za soft na prośby i postulaty użytkowników (kilka niedorzeczności wszem i wobec znanych, które łatwo można wyeliminować),
- ramówka w nSport (oprócz Ligii Mistrzów ten kanał nie istnieje),
- ramówka nFilmHD i nFilm2HD - odgrzewane kotlety, które skutecznie zniechęcają do wydania na te kanały pieniędzy,
- dodanie TVN+1 HD, który zajmuje miejsce na transponderze.

Edit:
Zamieszczę jeszcze postulat o zachowaniu n-ki w dniu dzisiejszym.
Jako wszem i wobec znany jest problem z ostatnią aktualizacją oprogramowania dekodera TURBO na forum n-ki powstał raban i delikatnie mówiąc szturchanki między użytkownikami a n-ką.
Użytkownicy są zniesmaczeni podejściem n-ki do tematu.
W oficjalnych oświadczeniach o problemie nic nie wiedzą pomimo, że na forum n-ki są dostępne wpisy dziesiątek użytkowników, a lista problemów jest ładnie opisana z konkretnymi linkami do poszczególnych problemów i postów.
Ja próbując stawić się za użytkownikami dekoderów TURBO (sam posiadam zwykłą nagrywarkę 250GB i mnie problem w takim stopniu nie dotyka) zostałem wyeliminowany z forum na okres 24h.
Stawiając się za użytkownikami napisałem do przedstawiciela nki na forum w jak banalny sposób można to z odrobiną dobrej woli załatwić.
Po prostu wydrukować listę problemów i przekazać odpowiedniemu działowi, a nie zmuszać użytkowników do bezcelowego resetowania urządzeń przez co tracą listę ulubionych programów a czasami nawet listę nagrań.
Tak więc to jest największy minus n-ki.
PODEJŚCIE DO KLIENTA.
UWAŻAJCIE.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: shipus »

No też przy okazji tej czasowej niedyspozycji sprzętu zajrzałem i na forum i na stronę główną. Zawsze znajdą się krzykacze i narzekacze to jedno jednak jeśli taka sytuacja o jakiej piszesz zaistniała faktycznie to hm... no brzydko się zachowali. Choć ja osobiście nie odczułem jakoś specjalnie by podejście do mnie jako klienta w jakiś sposób odbiegało od "normy" czytaj typowe podejście do klienta spotykane w większości firm. Co do resetu to u mnie ten sposób zadziałał od razu.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości