Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Awatar użytkownika
dawgrzesko
Użytkownik

Co sądzicie o telewizji nowej generacji?

Post autor: dawgrzesko »

LeszekD pisze:Uwaga na ofertę StartHD - mimo że jest pokazywana razem z innymi ofertami na wszystkich reklamówkach nie jest jednak sprzedawana przez tę samą firmę i dlatego jest niemodyfikowalna. Chciałem sobie ją rozszerzyć ale niestety nie mogę bo mówią że nie ma takiej możliwości, mimo że w regulamienie jest napisane:
'Klient, który zawart Umowę w ramach niniejszej Promocji, ma możliwość migracji na jedną z ofert promocyjnych oferowanych przez ITI Neovision sp. z o.o.i Cyfrowego Domu Sp. z o.o'

a kruczek jest taki że inne oferty są oferowane przez ITI Neovision sp. z o.o. tylko, czyli formalnie inny podmiot.

Dziwi mnie bardzo że mimo że człowiek chciałby płacić więcej, n-ka nie chce więcej zarabiać. I niech was nie zwiodą jakieś promocyjne kanały z wyższych ofert - po miesiącu wyłączą.

Dzwiny jest ten świat
Leszek
pierwsze słyszę o takich rewelacjach, oferta jest normalnie sprzedawana przez partnerów ITI a stroną umowy jest ITI, wiem bo sam podpisywałem umowę na ten najtańszy pakiet
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”