Dwie Cyfry+ w jednym domu: Jak to zrobic?

brix5
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:01

Dwie Cyfry+ w jednym domu: Jak to zrobic?

Post autor: brix5 »

mam pytanie. posiadam juz jeden abonament cyfry+, chcialbym miec tez cyfre na piętrze. Chcialbym podpisac kolejna umowe oczywiscie na inna osobe niz jest ta pierwsza. Jak to zrobic by nie montowac kolejnej anteny? jest taka mozliwosc?
patryk691

Dwie Cyfry+ w jednym domu: Jak to zrobic?

Post autor: patryk691 »

najlepiej bedzie jak pojdziesz do serwisu ;)
Awatar użytkownika
_Kamilos_
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 07 lip 2007, 0:05
Lokalizacja: Warmia i Mazury

Dwie Cyfry+ w jednym domu: Jak to zrobic?

Post autor: _Kamilos_ »

Najlepiej użyć Card-Splitera i wtedy niemusisz oplacac abonamentu nastepnego. Pelno jest tego na allegro
Evil
Junior
Posty: 1405
Rejestracja: 09 sie 2007, 14:46
x 2

Dwie Cyfry+ w jednym domu: Jak to zrobic?

Post autor: Evil »

patryk691 pisze:najlepiej bedzie jak pojdziesz do serwisu ;)
Hahaha. Śmieszny jesteś :D
jedrus25
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:06

Dwie Cyfry+ w jednym domu: Jak to zrobic?

Post autor: jedrus25 »

Nie przesadzaj. Była kiedyś na innym forum dyskusja ( nawet gorąca) dotycząca legalności splitterów. Ludzie pytali dystrybutorów, słali meile do Cyfry. Koniec końcem zgodnie z uzyskanymi informacjami okazało się, że na to czy splitter jest legalny, czy nie wskazuje jego wykożystanie. Legalnym jest udostępnienie uprawnień w obrębie jednego domu, najbliższej rodziny (mąż, żona, dzieci wspólnie z nami zamieszkujące) , a nielegalnym udostępnienie uprawnień poza "granice" twojego domu (i żeby nie było jestem gorącym przeciwnikiem piractwa). Luksus takiego rozwiązania jest naprawdę niezły (swoisty multiroom). Natomiast w chwili obecnej trudno jest jednoznacznie stwierdzić, jak się te urządzenia będą zachowywały po wymianie kart i systemu kodowania w Cyfrze+. Pozdrawiam.
xiao
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:28

Dwie Cyfry+ w jednym domu: Jak to zrobic?

Post autor: xiao »

Ale do użycia Card Splitera musisz mieć dwa tunera na kartę i radze ci kupić na kabel bo bezprzewodowy może zacinać obraz.
gosc
VIP Expert
Posty: 2144
Rejestracja: 24 maja 2006, 17:54
x 3

Dwie Cyfry+ w jednym domu: Jak to zrobic?

Post autor: gosc »

A ja ci radzę poczekać na nowe karty żeby inni sprawdzili jak im to chodzi po wymianie kart.
telemorele
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 09 wrz 2008, 19:50

Dwie Cyfry+ w jednym domu: Jak to zrobic?

Post autor: telemorele »

czy ktos juz wie czy te nowe karty ida na spliterze
corleone
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2008, 20:15

Dwie Cyfry+ w jednym domu: Jak to zrobic?

Post autor: corleone »

ja już mam ten problem mam nową kartę i nie działa na spliterze. Czy ktoś już próbował na nowej karcie??? A jak tak to jak to zrobił, że mu działa. Proszę o odpowiedz. Z góry dziękuje.
Kuba 942
Użytkownik
Posty: 56
Rejestracja: 05 sie 2008, 21:31
Lokalizacja: Chojnice

Dwie Cyfry+ w jednym domu: Jak to zrobic?

Post autor: Kuba 942 »

Cyfra + do końca roku ma wprowadzić usługę Multiroom, która będzie kosztować 15 zł.
wawel
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2008, 22:41

Dwie Cyfry+ w jednym domu: Jak to zrobic?

Post autor: wawel »

działa ale mam problem z kanałami AXN wszystkimi na czestotliwości 12188 taką pokazuje dekoder pom prostu co chwile znika obraz tak wszystko OK
Madddi88
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2009, 13:26

Dwie Cyfry+ w jednym domu: Jak to zrobic?

Post autor: Madddi88 »

Mam pytanie mój tata nie dawno kupił cyfrę + , mamy 2 dekodery i 2 karty .Chodzi mi o to ,że ta druga karta nie chce się aktywować i nie działa w 2 dekoderze.W sklepie powiedziano że trzeba włożyć ją do pierwszego dekodera na kilka minut i włożyć ją do drugiego ,Ale nie działa w nim .Co trzeba zrobić , aby działała w drugim dekoderze?
deadprince
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 06 gru 2009, 20:48

Dwie Cyfry+ w jednym domu: Jak to zrobic?

Post autor: deadprince »

Karta główna ma być w dekoderze, a dodatkową należy wyjąć i przybliżyć na kilka sekund do modułu głównego. Nabierze uprawnień i wtedy należy moduł dodatkowy wsadzić do drugiego dekodera. W razie pytań - kontakt z infolinią.
Dewastator
Użytkownik
Posty: 94
Rejestracja: 07 lut 2010, 13:20

Dwie Cyfry+ w jednym domu: Jak to zrobic?

Post autor: Dewastator »

Zakładając, że "Madddi88" ma multiroom, bo Cyfra dawała 2 zwykłe karty. Wtedy ta druga może nie być aktywna
Mój pakiet w Cyfrze+ - Optimum + HD + Canal+HD + HBOHD za 38zł. do końca 2011 :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości