Cyfra+ - pytania i problemy

Awatar użytkownika
dedal
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2008, 22:31

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: dedal »

Za parę lat to wszyscy zapomną o telewizji, bo wymyślą coś nowego, a teraz każą sobie słono płacić za każde HD, i jeszcze oglądasz nie wszystko a za wszystko płacisz i co jakiś czas oczywiście wrzucą podwyżkę, bo będą musieli mieć skądś kasę.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: shipus »

Ale przyznajcie że najbardziej irytujące jest płacenie za coś, czego w rzeczywistości nie mamy. Tak jak tu te "tak bardzo" potrzebne mi kanały HD. wrrr...
fortuna
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 08 maja 2008, 16:15

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: fortuna »

Bo najlepiej jakbysmy kupowali telewizor i od razu mieli jakis fajny pakiecik w cenie :D. Tak czy inaczej niedlugo bede bez platformy...
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: shipus »

Płacę za pakiet z którego część kanałów bym wyrzucił a najlepiej wymienił :P - indywidualny wybór kanałów byłby chyba bliski ideałowi.
Telewizory z pakietami? hmm niedługo to kupisz lodówkę a przy okazji i dom. ;)
Awatar użytkownika
dedal
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2008, 22:31

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: dedal »

Jest możliwość dobrania kanałów, ale zawsze wcisną ci coś czego i tak oglądać nie będziesz. A Cyfra HD wrzuca w kilka pakietów, więc musisz wziąć więcej pakietów, więcej zapłacić, a i tak będzie się oglądać kilka kanałów.
fortuna
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 08 maja 2008, 16:15

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: fortuna »

forumowicz pisze:Bez jakiej platformy będziesz :) ?
Bez cyfry, bo o to chodzi w tym watku :). Wiec wolalabym,zeby do "mojego" telewizora dodawali cos poza nia:P
fortuna
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 08 maja 2008, 16:15

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: fortuna »

Nie wiem co teraz wybiore...Moze pojade w Bieszczady, zbuduje szalas i bede zyla z dala od cywilizacji...? A tak powaznie... nie wiem:)
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: shipus »

O! to ja się piszę na taką naturalna platformę :) ja się zastanawiam czy nie zmienić platformy? bo jakoś nie wierzę w super Cyfre.
fortuna
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 08 maja 2008, 16:15

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: fortuna »

Powrot do korzeni:). Idzie lato wiec moge troche odpoczac od telewizji.
fortuna
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 08 maja 2008, 16:15

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: fortuna »

No jesli uwazasz, ze jestem glupia bo nie planuje zakupu platformy cyfrowej i moje zycie nie kreci sie wokol telewizji to ja Tobie gratuluje podejscia do zycia...
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: shipus »

forumowicz pisze:Pewnie, czemu nie, czasem w życiu trzeba coś zmienić, choćby po to, żeby przekonać się, że nie było warto, w końcu po co czytać jakieś bzdury, które wypisują inni skoro można popełniać błędy i to w dodatku świadomie, gratuluje, tylko co to komu da, chyba tylko konkurencji pieniądze z abonamentu no ale skoro 2 zł to jest tak gigantyczna podwyżka, że nie zauważa się 3 zł podwyżki u konkurencji to chyba trzeba nie chcieć tego zauważyć.
czyli Twoim zdaniem, warto zostać w cyfrze? choćby dlatego że tak długo nie było podwyżek, a jak teraz podnieśli to jest niewielka? dlatego że mają najlepszy sprzęt? czy może dlatego że to co obiecują=zapowiadają dojdzie do skutku?
fortuna
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 08 maja 2008, 16:15

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: fortuna »

Ja wysmiewam to co pisza inni?! Jak do tej pory to Ty komentujesz kazda wypowiedz nie dodajac nic od siebie. Napisalam dlaczego rezygnuje... nie bede sie tlumaczyc. Prosilam o rade, pisalam ze nie mialam innej platformy. Wg Ciebie cyfra jest najlepsza wiec widocznie juz korzystales z uslug i Nki i Polsatu. Ja nie, wiec jesli pozwolisz bede uczyc sie na swoich "bledach" i podejme, byc moze zla decyzje. Ty chwalisz cyfre, inni Nke, inni Polsat...Ale na pewno Ty masz racje...Jak zawsze.
Awatar użytkownika
dedal
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2008, 22:31

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: dedal »

O ile mnie pamięć nie myli, coraz więcej mieszczuchów ucieka na wieś. Więc, może coraz więcej osoby jest zła na miasto=Cyfrę i dlatego wynosi się na wieś=inne Platformy. Co się dziwić, świeżość, zawsze coś nowego i nieoczekiwanego może cię spotkać na wsi=inne Platformy. A w mieście=Cyfra ciągle to samo i jeszcze staje się droższe życie w mieście=Cyfra.
Awatar użytkownika
dedal
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 08 maja 2008, 22:31

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: dedal »

Oczywiście,że nie jest gorsza. A co do miasta - nie zawsze jest tam co trzeba. Pomyśl sobie gdzie pójdziesz w mieście na spokojny spacer, np. w Warszawie, gdzie nie napotkasz mnóstwa osób. A Cyfra zachowuje się właśnie tak jakby była metropolią, nic ją nie interesuje prócz rozrostu swojego, za kasę abonentów.
fortuna
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 08 maja 2008, 16:15

Cyfra+ - pytania i problemy

Post autor: fortuna »

Czy ja w ktoryms momencie napisalam,ze warto przejsc do innej platformy...? A poza tym....jak Ty mnie swietnie znasz...teraz odkupie dekodery od tych co zrezygnowali i rozkrece biznes na bazarze... dziekuje.skonczylam dyskusje.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości