Strona 10 z 33

Cyfra+ - pytania i problemy

: 03 sty 2009, 18:46
autor: neon4444
Tv Puls pisze:aha zapomniałem dodac że miałem ją przez pewien czas tydzień no może dwa
Hmm dostałeś jakieś kanały na próbę? Kupowałeś cyfrę w ofercie świątecznej?

Cyfra+ - pytania i problemy

: 04 sty 2009, 16:22
autor: Tv Puls
Nie, kupiłem ją już dawno zdziwiło mnie to, ale faktycznie może to jakaś promocja.

Cyfra+ - pytania i problemy

: 05 sty 2009, 12:47
autor: maro
powiedzcie mi czy moge rozwiazac umowe z cyfra z uwagi na wyłączenie kanalu podroże powolujac sie na art.7 “Programy” § 1 regulaminu umowy o abonament załączonej do umowy

Cyfra+ - pytania i problemy

: 05 sty 2009, 13:04
autor: majkel
nie - kanal zaprzestal nadawanie przez satelite wiec jego brak w ofercie to nie wina cyfry lecz nadawcy

Cyfra+ - pytania i problemy

: 05 sty 2009, 13:36
autor: maro
a jak wylaczali bbc prime to mozna bylo wypowiadac a tez zaprzestali nadawania, wiec moze i tym razem mozna?

Cyfra+ - pytania i problemy

: 05 sty 2009, 13:55
autor: majkel
tyle ze wylaczyli bbc prime (z polskimi napisami) i uruchomili w zamian cala paczke kanalow bbc, ktora byla dostepna na wylacznosc w cp wiec to chyba troche inna sytuacja choc sprzeczac sie nie bede bo moge sie mylic...

Cyfra+ - pytania i problemy

: 08 sty 2009, 19:44
autor: xxxnicolxxx
Kupiłam używany dekoder Philips 6010 (najprawdopodobniej, gdyż nigdzie nie moge znaleźć modelu ). Byl na pewno sprawny. Jednak na mojej karcie cyfry+ czyta tylko nieliczne, niekodowane programy. Wcześniej byłam użytkowniczką Fergusona i wszystko bylo w najlepszym porządku- czytał zarówno kodowane jak i niekodowane. Dodam, że abonament płace regularnie i wszystkie formalności są w najlepszym porządku !

I jeszcze jedno. Czy istnieje możliwość podpięcia programów z jednego dekodera na dwa telewizory w róznych pokojach?

Cyfra+ - pytania i problemy

: 10 sty 2009, 14:22
autor: Artu
Czy istnieje możliwość podpięcia programów z jednego dekodera na dwa telewizory w róznych pokojach?
Jest - card splitter + drugi dekoder.

Cyfra+ - pytania i problemy

: 11 sty 2009, 19:40
autor: agutka99
mam pytanie czy ktoś z was podłączał z jednej anteny sat dwa dekodery i dwie karty na dwa abonamenty mam konwerter pojedynczy chcę oglądać na dwóch telewizorach

Cyfra+ - pytania i problemy

: 11 sty 2009, 22:43
autor: lukas_k
Czyli chcesz opłacać dwa abonamenty, tak? Napisz jeszcze jakie masz zamiar kupić, albo jakie już masz dekodery do obu telewizorów?

Cyfra+ - pytania i problemy

: 12 sty 2009, 11:30
autor: quinoo
gosc pisze:Bardzo możliwe. Miałem ten tuner około tygodnia i tak mi się zdaje, że właśnie przeszukanie tego transpondera spowoduje wyszukanie listy wszystkich kanałów jaką daje Cyfra+ (czyli taką ze wszystkich transponderów które Cyfra+ łaskawie uznała za istotne). wynika to z tego że oprócz przeszukiwania wszystkich transponderów 9co nie w każdym tunerze jest możliwe) często jest tak że przeszukanie jednego transpondera skutkuje listą kanałów z całego satelity. Taką listą "fabryczną" od Cyfry+.
Witam,
Od paru dni jestem posiadaczem Philipsa 6010, ktory podlaczylem splitterem do dotychczas uzytkowanego zestawu z Philipsem HD w ramach pakietu komfortowego. Wyglada na to, że P6010 nie przeszukuje wszystkich transponderow albo adoptuje liste fabryczna C+ i wyswietla mi do 500-ego kanału. Na drugim zestawie wyszukuje z 1000 kanałow.
Wszystkie podstawowe są ale chodzi o te niekodowane ogolnie dostepne - często na nich można ogladnac jakis mecz (np.:aljazzira czy niemiecki ARD)
Jak spowodować, żeby na obu zestawach było to samo?

Cyfra+ - pytania i problemy

: 13 sty 2009, 18:52
autor: agutka99
do Laki13 Płacę już dwa abonamenty a dekodery mam firmy philips PVR HD a drugi DV3 w jednym sklepie zaproponowali mi konwerter TWIN tylko nie wiem czy to coś pomoże

Cyfra+ - pytania i problemy

: 13 sty 2009, 18:58
autor: Artu
Pomoże, bo konwerter Twin to taki, który ma dwa wyjścia ;)

Cyfra+ - pytania i problemy

: 13 sty 2009, 19:30
autor: agutka99
serdeczne dzięki za pomoc

Cyfra+ - pytania i problemy

: 13 sty 2009, 21:58
autor: mirek5561
Mam Pytanie w dniu 09-10-2008 przedłużyłem umowę na kolejne 18 miesięcy wzamian za dekoder Philips 6201.W dniu dzisiejszym otrzymałem wraz z gazetką nowy regulamin cyfry,który wszedł w życie z dniem 01-01-2009 czy na zasadzie art. 15 par 8 mogę rozwiązać tą umowę bez ponoszenia konsekwencji w postaci kary umownej tylko dla tego że zmienił się regulamin umowy o abonament cyfry.