Cyfra+ - pytania i problemy

Awatar użytkownika
horo
Użytkownik

Post autor: horo » 13 gru 2009, 13:10

deadprince pisze:Takie slogany - "goście z C+ w jawny sposób olewają swojego długoletniego klienta" rodem nagłówki z Faktu zaskakują mnie każdego dnia. Drogi Panie, proszę mi wierzyć, że mamy wystarczająco dużo zajęć, a nie olewanie długoletniego klienta, tym bardziej że otrzymał Pan warunki przedłużeniowe, i jak się orientuję, nie odbiegają one znacząco od tych, które dostają nowi klienci, a w niektórych wariantach są nawet lepsze. Zatem zanim kogoś Pan pomówi na forum, bo to takie odważne anonimowo się wypowiadać, proszę brać pod uwagę wszystkie aspekty kontraktu, a nie tylko dekoder, na który czeka nie tylko Pan, ale również tysiące innych abonentów.
Konsultanci mają obowiązek informować, że dekoder będzie dostępny do końca stycznia, zastrzegając, że termin może się wydłużyć. Jeśli konsultantka, wedle Pana opinii, wprowadziła Pana w błąd, proszę złożyć pisemną reklamację na adres korespondencyjny, rozmowa zostanie odsłuchana i rozpatrzona na Pana korzyść. Barwne metafory nie odzwierciedlają niestety w Pana wypowiedzi prawdy.
Jeśli chodzi o Multiroom - pierwszę słyszę, żeby z płatnym multiroomem były jakieś problemy. Proszę zadzwonić ponownie na infolinię i konsultant poda Panu najbliższy adres punktu z Multiroomem współpracujący z Działem Utrzymania Klienta, bo to, że mamy kilka tysięcy punktów na całą Polskę nie oznacza, że każdy z nich zajmuje się w/w usługą, a jedynie niektóre. Więc szczerze mówiąc, nie dziwne, że nie mieli tej usługi w kilku losowych punktach. Konsultant udzieli Panu informacji, które to punkty w Pana miejscowości lub okolicznych. Jeśli problem faktycznie występuje, to na pewno nie we wszystkich punktach.

Pozdrawiam.
Panie kochany. Na infolinii w listopadzie zareczali mnie , ze tuner wymienicie mi najpozniej do polowy grudnia. Teraz Pan pisze, ze do konca stycznia albo i dluzej... wolne zarty...
deadprince
Użytkownik

Post autor: deadprince » 13 gru 2009, 15:22

Podobnie jak z Multiroomem - konsultant może Pana poinformować, które punkty dystrybucyjne zajmują się współpracą z Działem Utrzymania Klienta i tam należy próbować starać się o dekoder, bo w niektórych punktach jest po kilkanaście sztuk na stanie, w innych nie ma żadnego. W mniejszych miejscowościach nie ma z nim problemu. Proszę o kontakt z infolinią i zasięgnięcie takiej informacji.
andrzej13
Użytkownik

Post autor: andrzej13 » 14 gru 2009, 11:00

deadprince pisze:Takie slogany - "goście z C+ w jawny sposób olewają swojego długoletniego klienta" rodem nagłówki z Faktu zaskakują mnie każdego dnia... Jeśli chodzi o Multiroom - pierwszę słyszę, żeby z płatnym multiroomem były jakieś problemy.
Pozdrawiam.
Halo, halo tu Radio Erewan!!! - informujemy, że nie są prawdziwe sygnały o problemach z modemami multiroom w Opolu - PROSTUJEMY: występuje jedynie chwilowy ich brak na terenie Opola (7 punktów dystrybucyjnych).
Nie są więc zasadne utyskiwania niecierpliwego odbiorcy , który wzorem "Faktu" robi z igły widły.
Pozdrawiam księcia - Andrzej13
juvemufan
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: juvemufan » 14 gru 2009, 16:08

mam pakiet komfortowy a mimo to kanal filmbox nie dziala, pojawia sie czerwony kwadracik? dlaczego?
tea
Użytkownik

Post autor: tea » 15 gru 2009, 15:22

Panie kochany. Na infolinii w listopadzie zareczali mnie , ze tuner wymienicie mi najpozniej do polowy grudnia. Teraz Pan pisze, ze do konca stycznia albo i dluzej... wolne zarty...
Mają braki, trzeba trochę poczekać. No cóż, zdarza się najlepszym
Awatar użytkownika
lukas_k
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: lukas_k » 15 gru 2009, 16:16

juvemufan pisze:mam pakiet komfortowy a mimo to kanal filmbox nie dziala, pojawia sie czerwony kwadracik? dlaczego?
Być może słaby sygnał lub źle ustawiona antena. Spróbuj obrócić konwerter w prawo lub lewo i zerknij czy FilmBox wskoczy.
nc+ - Extra+ + 8x C+ + Kino Świat ; Mediabox
Cyfrowy Polsat - Premium Max HD + Multiroom ; Evobox
grafalz
Użytkownik

Post autor: grafalz » 15 gru 2009, 20:14

Od tygodnia jestem ("szczęśliwym"? hahahhahahha) abonentem Cyfry. Konkretnie to podpisałem umowę 03.12.09. O tym, że dekoderów HD i multiroomu nie ma dowiedziałem się....................po podpisaniu umowy. Chyba podpadłem sprzedawcy, bo za skarby nie chciałem promocji z monitorem udającym telewizor, ale całe szczęście (dla mnie) podpisałem umowę tylko (albo AŻ) na 13 miesięcy. Gdybym podpisał umowę 04.12 to miałbym...........drugi dekoder zamiast multiroomu. Wprowadzili promocję "W oczekiwaniu na multiroom". Niestety, kupiłem 03.12 i mogę sobie już tylko ponarzekać i pluć w brodę, że nie wziąłem N. Tam przynajmniej dają gratis TNK, a CP daje gratis drugi dekoder z jakimś darmowym pakietem. Dekoder HD i multiroom reklamują, że aż miło, ale, że do odbioru nie wiadomo kiedy to ani słowa. Oszustwo! Dałem się złapać jak dziecko, ale najgorsze jest to, że nikt nie wie kiedy to wszystko będzie dostępne. Aby obejrzeć TV w HD zostałem zmuszony niejako do wzięcia dekodera HD PVR, chciałem zwykły, ale lepszy rydz ni nic. O HD PVR i tak trzeba było się kłócić ze sprzedawcą. :(
martnet
Użytkownik

Post autor: martnet » 15 gru 2009, 21:02

ja tez czekam jeszcze na dekoder, ale zostałem zapewniony ze go dostanę do końca roku. koniec roku tuż tuż a z nowych opcji w pakcie już korzystam :)
paulina567
Użytkownik

Post autor: paulina567 » 16 gru 2009, 11:49

grafalz pisze:Od tygodnia jestem ("szczęśliwym"? hahahhahahha) abonentem Cyfry. Konkretnie to podpisałem umowę 03.12.09. O tym, że dekoderów HD i multiroomu nie ma dowiedziałem się....................po podpisaniu umowy. Chyba podpadłem sprzedawcy, bo za skarby nie chciałem promocji z monitorem udającym telewizor, ale całe szczęście (dla mnie) podpisałem umowę tylko (albo AŻ) na 13 miesięcy. Gdybym podpisał umowę 04.12 to miałbym...........drugi dekoder zamiast multiroomu. Wprowadzili promocję "W oczekiwaniu na multiroom". Niestety, kupiłem 03.12 i mogę sobie już tylko ponarzekać i pluć w brodę, że nie wziąłem N. Tam przynajmniej dają gratis TNK, a CP daje gratis drugi dekoder z jakimś darmowym pakietem. Dekoder HD i multiroom reklamują, że aż miło, ale, że do odbioru nie wiadomo kiedy to ani słowa. Oszustwo! Dałem się złapać jak dziecko, ale najgorsze jest to, że nikt nie wie kiedy to wszystko będzie dostępne. Aby obejrzeć TV w HD zostałem zmuszony niejako do wzięcia dekodera HD PVR, chciałem zwykły, ale lepszy rydz ni nic. O HD PVR i tak trzeba było się kłócić ze sprzedawcą. :(
Ja miałam to szczęście, że wszystko gładko poszło. Tzn dostałam wszystkie bonusy z oferty świątecznej i HD PVR bez żadnych kłótni. Pozdrawiam
grafalz
Użytkownik

Post autor: grafalz » 18 gru 2009, 21:59

Ja miałam to szczęście, że wszystko gładko poszło. Tzn dostałam wszystkie bonusy z oferty świątecznej i HD PVR bez żadnych kłótni. Pozdrawiam

Na Twoim miejscu "puścił bym totka" ;)
A tak poważnie, gratuluję (i po trosze zazdroszczę :) ).
Ale z tego co przeglądam na forach internetowych dotyczących operatorów TV SAT to każdy w mniejszy lub w większy sposób "leci w kulki" z klientami. Niestety, Cyfra jest w tym rankingu (moim zdaniem) na szarym końcu. Za zakupem cyfy przeważył multiroom, gdyby ktoś mi uczciwie przedstawił sytuację to na 100% wziąłbym N. Miałbym N i TNK, a tak mam Cyfrę i...................kiedyś multiroom. Pzdr.
paulina567
Użytkownik

Post autor: paulina567 » 19 gru 2009, 10:48

do grafalz: dzięki, jestem świadoma, że miałam sporo szczęścia, ale chyba nie na tyle, żeby wygrać 6 w totka :). Wiesz co, powodem dostarczycieli sat tv (w szczególności cyfry) wydaje mi się jest to, że ich oferty były naprawdę atrakcyjne dla klientów. Moim skromnym zdaniem, a porównałam wszystkie świąteczne oferty tv sat, to mimo wszystko oferta cyfry była i najtańsza w dłuższej perspektywie i oferowała najwięcej ciekawych rozwiązań (dla każdego coś dobrego). Jako, że ludzie masowo rzucili się i na multiroom, wszelkiego rodzaju dekodery (szczególnie pvr i te sagemy za 1 gr), telewizory za 1 pln, to przekroczyło to najśmielsze oczekiwanie cyfry.Mimo wszystko uważam, że i tak mamy najlepszą ofertę na rynku, jedak minusem w Twoim przypadku jest ten czas oczekiwania. Ale jak w końcu dostaniesz multiroom, to myślę że będziesz zadowolony. Pzdr
tea
Użytkownik

Post autor: tea » 19 gru 2009, 11:06

Z tego co się orientowałam promocja cyfry jest jednak sporo lepsza od N, no i kanały mają ciekawsze. Musisz na multiroom poczekać, ale w końcu go dostaniesz. A w N czegoś takiego nie mają.
grafalz
Użytkownik

Post autor: grafalz » 20 gru 2009, 8:16

Owszem, wiem, że nie mają jeszcze multiroom-u w N. Lecz od ręki dają TNK z pakietem aktywacyjnym w zależności od abonamentu. Cyfrowy Polsat daje drugi dekoder gratis z jakimś tam pakietem. Mniejsza o to, Cyfra daje drugi dekoder z kartą abonencką gratis od 4 grudnia (nazwali to "w oczekiwaniu na multiroom"). Wkurza mnie tylko to, że podpisałem umowę 3 grudnia a Cyfra ma mnie (i mnie podobnych) w............głębokim poważaniu. Czy nie mogliby klientom, którzy podpisali umowy od początku miesiąca uruchomić tego udogodnienia? Ale stare przysłowie mówi "Gdy się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy". I wygląda na to, że tutaj ma to zastosowanie. Trzeba było głupi kliencie jeszcze poczekać, hhahaaaaa. Nic to, do marca może się wyrobią. A oferta faktycznie, Cyfry była chyba najlepsza. Chociaż i N jest nie najgorsza. Za to Polsat ze swoimi "wieloletnimi" umowami nieco przegiął. Ale patrząc z pozycji lidera na rynku mógł sobie na to pozwolić. Pzdr.
martnet
Użytkownik

Post autor: martnet » 20 gru 2009, 16:44

ja myślę że na pewno ten czas który będziesz czekał, nie pójdzie na marne, plus tak jak wyżej pisane, mulitroom jest naprawdę bardzo korzystną ofertą, jak to się mówi cierpliwość jest cnotą, mimo iż sam wiem z własnego doświadczenia, że ciężko czasem siedzieć tak bezczynnie :) ale naprawdę warto.
myszy
Użytkownik

Post autor: myszy » 22 gru 2009, 12:24

Jestem długoletnim abonetnem C+, ponad 10 lat. Zawsze opłacałem pakiety z górnej półki. Jestem strasznie niezadowolony z opcji przewidzianych dla takich właśnie abonentów. Wydaje mi się, że opcje dla nowych abonentów są kożystniejsze. Nie rozumiem dlaczego będąc lojalnym przez ponad 10 lat nie przewidziano mi multiroomu, czy chodźby TV za 1zl lub drugiego dekodera w takiej cenie abonamentu jak dla nowych abonentów. Wydawało by się nic prostrzego, by zrezygnowac ze starej umowy i podpisać nową umowę z opcjami dla nowych abonentów. I tu sie pojawia problem, ponieważ okres wypowiedzenia to 3 miesiące. Nie wiem, co zajmuje 3 miesiące i co wymaga takiego czasu by rozwiązać umowę, wiem natomiast ze jest to zapis który uniemozliwia kożystanie z atrakcyjnych promocji .Postanowiłem że, zrezygnuje z C+ i nie zamówie nowej umowy. Zmienie poprostu operatora.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”