Cyfra+ - pytania i problemy

Los_Dawidos
Użytkownik

Post autor: Los_Dawidos » 13 sty 2010, 19:59

Ja także czekam już ponad miesiąc na telewizor od C+. Umowę 9 grudnia, dziś jest 13 stycznia, telewizor wg zapewnień miał być na początku stycznia, a tymczasem ani żadnego sms'a ani żadnej innej wiadomości od Cyfry ani kuriera.

Jest może jakaś szansa, aby dowiedzieć się czy tv został już wysłany czy coś? Chciałbym wiedzieć chwilę wcześniej kiedy przesyłka dojdzie.
martnet
Użytkownik

Post autor: martnet » 13 sty 2010, 21:37

Może zadzwoń do Cyfry - powinni podać Ci numer do firmy kurierskiej i może oni coś powiedzą. Pomęcz ich to może dojdzie wcześniej :p Ale tak na serio, to każdy dostanie ten swój wymarzony tv, czas mają chyba do końca lutego... :D
szarotka
Użytkownik

Post autor: szarotka » 14 sty 2010, 16:44

martnet pisze:Może zadzwoń do Cyfry - powinni podać Ci numer do firmy kurierskiej i może oni coś powiedzą. Pomęcz ich to może dojdzie wcześniej :p Ale tak na serio, to każdy dostanie ten swój wymarzony tv, czas mają chyba do końca lutego... :D
firma kurierska jak coś będzie wiedziała to zadzwoni a raczej wyśle SMS-a sama bo zlecenie dostaje od Cyfry+
ja mam pytanie czy odbieracie kanały HD? Bo ja od nowego roku nie mam tych kanałów a dekoder mam HD. Nawet niespecjalnie mi zależy na jakości obrazu bo ten jaki mam jest dobry ale na Animal Planet HD i National Geografic HD nadają inne programy o tej samej porze co na AP SD i NG SD, więc to dodatkowe dwa programy.
Jak nic się u mnie nie zmieni to napiszę o perypetiach z telewizorem. Pozdro
martnet
Użytkownik

Post autor: martnet » 14 sty 2010, 17:40

a na jakim tv wcześniej działały Ci te kanały ponieważ na zwykłych telewizorach to raczej nie będą odbierać a już na pewno nie w dobrej jakości kanały HD.
szarotka
Użytkownik

Post autor: szarotka » 15 sty 2010, 12:28

martnet pisze:a na jakim tv wcześniej działały Ci te kanały ponieważ na zwykłych telewizorach to raczej nie będą odbierać a już na pewno nie w dobrej jakości kanały HD.
od momentu aktywacji karty na dekoderze HD Philips na zwyczajnym telewizorze LG działały mi kanały HD te które mam w pakiecie Cyfry+. Po nowym roku wszystkie HD zniknęły nie wiem czemu.
rvp11
Użytkownik

Post autor: rvp11 » 16 sty 2010, 12:59

Witam wszystkich :)
Mam takie pytanie, czy ktoś się może orientuje, jak to jest z tymi wszystkimi promocjami? W najbliższym punkcie C+ dostałem taką ładną ulotkę, coś takiego jak to http://www.cyfra.tv/cyfra_tabelka_styczen_2.gif

Z tego wynika, że jeżeli podpiszę umowę na 18 miesięcy, przez cały okres będę miał za 40 zł pakiet Podstawowy wraz z Canal+.

Natomiast już w samym punkcie C+ miły pan powiedział, że przez 11 m-cy będę płacił za podstawowy pakiet 20zł, a Canal+ będzie gratis przez 9 m-cy.
Jak rozumiem przez pozostałe 7 m-cy musiałbym wówczas płacić 40zł za główny abonament i 30 za pakiet Canal+.

Kiedy zapytałem pana o tą opcję z tabelki (stała cena pakietu i C+ przez 18 miesięcy - 40zł), powtórzył mi tylko niczym robot formułkę o promocji "50% taniej".

O wiele bardziej interesuje mnie jednak wariant ze stałą ceną - jest to dużo wygodniejsze rozwiązanie, nie będę musiał pod koniec umowy wykładać 70zł/miesiąc.

Więc jak to jest, muszę brać to 50% taniej, czy mogę przez całą umowę płacić stałą cenę?
martnet
Użytkownik

Post autor: martnet » 16 sty 2010, 22:45

z tego co ja wiem to przez okres 18 mc płacisz 39.90 za pakiet podstawowy i przez ten 18 mc masz za 29.90 C+, tak przynajmniej widać na załączonej ulotce, ale to zależy również od tego czy przedłużasz umowę czy nie, ponieważ gdzieś ktoś pisał, że można negocjować z nimi warunki.
rvp11
Użytkownik

Post autor: rvp11 » 16 sty 2010, 23:39

W takim razie co oznacza zdanie "18 miesięcy GRATIS" przy Canal+ w tej tabelce, bo według mnie jak coś jest gratis, tzn. że za darmo ;)
paulina567
Użytkownik

Post autor: paulina567 » 17 sty 2010, 11:50

ja słyszałam, że są rozbieżności między umowami podpisywanymi w punktach a tymi dla internautów - dla internautów są korzystniejsze warunki. Poza tym zawsze z cyfrą można coś wynegocjować. Spróbuj!
tea
Użytkownik

Post autor: tea » 17 sty 2010, 14:36

Ja polecam pójście do innego stoiska, bo konsultanci różnie mówią:) No i wynegocjować też się da
paulina567
Użytkownik

Post autor: paulina567 » 17 sty 2010, 20:01

oczywiście podejście do innego stoiska jest dobrym rozwiązaniem. Wielu ludzi z tego forum tak właśnie zrobiło. Wiedząc czego mogą chcieć, poszli do takiego dystrybutora, który na ich warunki przystał.
martnet
Użytkownik

Post autor: martnet » 17 sty 2010, 20:38

rvp11 pisze:W takim razie co oznacza zdanie "18 miesięcy GRATIS" przy Canal+ w tej tabelce, bo według mnie jak coś jest gratis, tzn. że za darmo ;)
No tak ale zauważ, że w pozostałych wypadkach, jest przekreślona cena i wpisane zero. a tam nic takiego nie ma.
musieliście to źle zinterpretować, bo z moich informacji to tak to wygląda w rzeczywistości.
maxpower
Użytkownik

Post autor: maxpower » 20 sty 2010, 14:53

Czesc,mamproblen z moim zastepcznym dekoderem PACE DSR .
Wedlug menu mam antene na 90%dobrze ustawiona
ale wyszukiwarka programow nic nie znajduje a na karzdym kanale pokazuje sie czerwony kwadrat,czyli niema zasiegu ?
Niemoge sobie tego wytlumaczyc,sprawdzalem ustawienia LNB ale wszystko pasuje.

Dzieki z gory!!!
paulina567
Użytkownik

Post autor: paulina567 » 20 sty 2010, 18:57

szarotka pisze:
martnet pisze:a na jakim tv wcześniej działały Ci te kanały ponieważ na zwykłych telewizorach to raczej nie będą odbierać a już na pewno nie w dobrej jakości kanały HD.
od momentu aktywacji karty na dekoderze HD Philips na zwyczajnym telewizorze LG działały mi kanały HD te które mam w pakiecie Cyfry+. Po nowym roku wszystkie HD zniknęły nie wiem czemu.
Nie pozostaje nic innego tylko zadzwonić do obsługi technicznej c+. Z pewnością jest to sprawa wadliwej konfiguracji. Z tego co się orientuję, najlepiej jest zadzwonić do obsługi technicznej od poniedziałku do środy. Wyjaśnią Ci wszystko ad konfiguracji dekodera, aktualizacji softu, ustawień tv itp... Powodzenia!
martnet
Użytkownik

Post autor: martnet » 20 sty 2010, 22:33

maxpower pisze:Czesc,mamproblen z moim zastepcznym dekoderem PACE DSR .
Wedlug menu mam antene na 90%dobrze ustawiona
ale wyszukiwarka programow nic nie znajduje a na karzdym kanale pokazuje sie czerwony kwadrat,czyli niema zasiegu ?
Niemoge sobie tego wytlumaczyc,sprawdzalem ustawienia LNB ale wszystko pasuje.

Dzieki z gory!!!
Nigdy nie słyszałem o takim problemie ale, w zaistniałej sytuacji no to chyba tylko serwis, sorki, że nie pomogłem ale nigdy się z tym nie spotkałem.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”