Cyfra+ - pytania i problemy

maqs6
Użytkownik

Post autor: maqs6 »

spokojnie... z tvr, eską też się cackali
VeDo
Użytkownik

Post autor: VeDo »

Co z moim problemem?
Awatar użytkownika
Kpc21
Junior
Kontakt:

Post autor: Kpc21 »

Tak trudno trochę poszukać albo skontaktować się z punktem Cyfry?

Może antena się obróciła, może przewód uległ uszkodzeniu. Mógł nawet paść dekoder.
Obrazek... i znów: Obrazek, i... Obrazek ponownie. Co wymyślą następne?
Dewastator
Użytkownik

Post autor: Dewastator »

I nie odświerzają listy kanałów bezpłatnych z HotBirda i Astry - zawsze jest z tym problem
Mój pakiet w Cyfrze+ - Optimum + HD + Canal+HD + HBOHD za 38zł. do końca 2011 :P
izka
Użytkownik

Post autor: izka »

witam mieszkam w zachodniej czesci niemiec i nie moge znalesc WOGOLE nawet najmniejszego sygnalu nie weim z ktorej strony przymocowac antene ani pod jakim katem :(. jezeli ktos mi pomoze bede bardzo wdzieczna.

z gory dziekuje za pomoc :)
Dewastator
Użytkownik

izka pisze:witam mieszkam w zachodniej czesci niemiec i nie moge znalesc WOGOLE nawet najmniejszego sygnalu nie weim z ktorej strony przymocowac antene ani pod jakim katem :(. jezeli ktos mi pomoze bede bardzo wdzieczna.

z gory dziekuje za pomoc :)
A ile masz lat? ;)))) A tak poważnie to kierunek południe, lecz jeśli nie widzisz swojego tv lub nie masz nikogo to jest to walka z wiatrakami. I kurcze chciałbym zobaczyć jak montujesz. Wiartarka, drabina i wyginasz śmiało ciało ;)
Mój pakiet w Cyfrze+ - Optimum + HD + Canal+HD + HBOHD za 38zł. do końca 2011 :P
akS
Użytkownik

Post autor: akS »

Witam mam takie pytanie czy przez podwyżkę abonamentu 18 marca 2011 można zerwać umowę bez płacenie kary ?
Kiniol
Użytkownik

Post autor: Kiniol »

Witam. Czy będzie dziś na jakimś kanale w cyfrze można obejrzeć mecz Barcelony z Arsenalem ?? Obojętnie na jakim ?? Acha a do pytania poprzednika odnośnie podwyżki też sie przychylam :)
Dewastator
Użytkownik

akS pisze:Witam mam takie pytanie czy przez podwyżkę abonamentu 18 marca 2011 można zerwać umowę bez płacenie kary ?
Zmiana regulaminu od 1 maja wiąże się ze zmianą cennika i wszyscy co otrzymali nowy regulamin mogą go nie akceptować i napisać wypowiedzenie bez ponoszenia kosztów. Wyjątkiem są osoby posiadające abonament ze stałą ceną lub te osoby, które kiedyś brały do umowy telewizor (tak mi się wydaje).
jarosnieg
Użytkownik

Post autor: jarosnieg »

Witam ! Mam dekoder Philips PVR . Wie ktoś może czemu nie mam dostępnego żadmego filmu z opcji C+ na życzenie ?
Dewastator
Użytkownik

Pytanie czy masz nowe oprogramowanie, tzn. Menu musi być takie same jak w PVR 500GB i zakładam, że masz Canal+ w pakiecie. A tak poza tym to po co Ci ten traktor, przecież 500 są fajne
maqs6
Użytkownik

Post autor: maqs6 »

Ta usługa dopiero co wchodzi.
Na poiczątku c+od działało tylko na paceach - podejrzewam że dalej tak jest. Jednakże możesz spróbować zaktualizować oprogramowanie (menu>8) i zobaczyć co się stanie. Uwaga! Na starszej partii dekoderów możesz go tym samym uśmiercić ;) dlatego lepiej żebyś był w pobliżu punktu c+ który by ci wymienił dekoder
Dewastator
Użytkownik

Nigdy więcej tego PVR 250 - strasznie mulą i wyją w nocy. Jak mój padł to wymieniłem na 500
barakuda
Użytkownik

Post autor: barakuda »

witam mam problem taki ze sygal jest ok, antena byla ustawiana za pomoca dekoderu polsatu na hotbirda, czyli teoretycznie to samo ustawienie powinno byc na cyfrze, a nie odbiera mi zadengo kanalu, nawet poloni. Ladnie wyszukuje kanaly ale nie nie odbiera nic. Gdzie jest problem ?
Dewastator
Użytkownik

Zakładam, że karta jest w dekoderze ;) i w zależności od dekodera chip jest odpowiednią stroną włożony
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”