Cyfra+ - dekodery - pytania i problemy

kazio44
Użytkownik

Post autor: kazio44 »

Ja mam 58,czyli jakoś można uaktualnić.Wysłałem zapytanie do cyfry,ale odpowiedzi brak.
Dewastator
Użytkownik

Post autor: Dewastator »

To masz starą wersję. Musisz zaktualizować dekoder tyle wiem napewno
Mój pakiet w Cyfrze+ - Optimum + HD + Canal+HD + HBOHD za 38zł. do końca 2011 :P
jarosnieg
Użytkownik

Post autor: jarosnieg »

Witam . podpistwał ktoś z was umowe w styczniu tego roku i jest ktoś w oczekiwaniu na dekoder HD cyfra+ ? Bo ja czekam i jeszcze go nie mam ? Ma ktoś jakieś wiadomości na ten temat ?
Dewastator
Użytkownik

Kurde takie samo pytanie w dwóch tematach,eh.

Łaskawcy z Cyfry wysyłają jakieś listy. Dostaniesz i zasuwasz do sklepu
Mój pakiet w Cyfrze+ - Optimum + HD + Canal+HD + HBOHD za 38zł. do końca 2011 :P
jarosnieg
Użytkownik

Post autor: jarosnieg »

Witam ponownie ! Do czego służy Port USB 2.0 w dekoderze PHILIPS HD 7201/91 bo w istrukcji obsługi raczej nic nie pisze ?
vest
Użytkownik

Post autor: vest »

Witam, miałem dekoder HD PVR Philipsa, teraz dostałe, PACE HD PVR HDS7241 - szmelc totalny, w porównaniu do Philipsa to niebo a ziemia: powolne odczytywanie informacji z funkcji PILOT, nie widoczny kanał na dekoderze (beznadziejny niebieski kolor), wymiar dekodera do niczego nie pasujący .
-------------------------------------
PS: uwaga na Direct Dystrybucję
Dewastator
Użytkownik

Kanał jest widoczny a dekodery widziałem tylko czarne i są niewielkie w porównaniu do 250GB
vest
Użytkownik

Post autor: vest »

Kanał jest widoczny z odległości 1 metra, jestem tak zły na ten szajs, czy można to wymienić w ogóle?
Dewastator
Użytkownik

Możesz go oddać
INTELOWIEC
Użytkownik

Post autor: INTELOWIEC »

Dewastator pisze:Pace SD - jeśli nie masz telewizora Panasonic. Są ogólnie dostępne i poza problemami pilota z tą jedną marką - to wszystko OK. Szybka obsługa
Ja niestety mam dekoder pace hds 7241/91 i telewizor plazmowy Panasonic 42''. Pilot wariuje. Raz działa, raz nie działa, przyciski "Pilot" i "Menu", jak również opcja "Moje nagrania" kompletnie nieosiągalne (raz na 15 razy można się dostać i można mówić o cudzie, jeśli uda sie cokolwiek zaprogramować). Próbowałem różnych rozwiązań, włącznie z przestawianiem dekodera w różne miejsca w pokoju i nic. Jak tylko wyłączę TV, pilot zaczyna działać poprawnie. Czy jest na to jakaś rada? Bardzo proszę o link, jeśli gdzieś już została udzielona odpowiedź na to pytanie. Wymiana dekodera to ostatnie wyjście z sytuacji. Z góry dziękuję.
marekkopala
Użytkownik

Post autor: marekkopala »

W sobote rozbil sie polski samolot z Prezydentem. W poniedzialek rosjanie rzadowi twierdza ze nie z winy samolotu, tylko pilota. I robia z nas glupkow, pokazujac swoja wyzszosc nad podleglymi im kiedys panstwami. Jak to mozliwe zeby pilot doswiadczony nie wyprowadzil samolotu z nawrotu. Czyzby zostaly zablokowane stery? Samolot byl remontowany w Rosji ponad rok temu i teraz oni zwalaja wine na pilota a nie pracownikow remontujacych samolot. Abysmy unikneli zaleznosci od Rosji uruchomilem strone http://www.polacypobudka.pl ktora czytajac bedziecie wiedzieli jak patrzacego na Nasza Ojczyzne i polski Narod mozecie wybrac Prezydenta. Przeciez lepiej wybrac kandydata piszacego, ktorego bardzo szybko mozecie rozliczyc z pracy i dbalosci o Kraj i Narod, na bazie jego ksiazki. Wybranego kandydata wiszacego na plakatach mozecie tylko rozliczyc z wygladu. Przeczytanie tej ksiazki wraz z wlasnymi przemysleniami zajmie Wam okolo 3godz. Reszta Waszego,
Dewastator
Użytkownik

INTELOWIEC pisze:
Dewastator pisze:Pace SD - jeśli nie masz telewizora Panasonic. Są ogólnie dostępne i poza problemami pilota z tą jedną marką - to wszystko OK. Szybka obsługa
Ja niestety mam dekoder pace hds 7241/91 i telewizor plazmowy Panasonic 42''. Pilot wariuje. Raz działa, raz nie działa, przyciski "Pilot" i "Menu", jak również opcja "Moje nagrania" kompletnie nieosiągalne (raz na 15 razy można się dostać i można mówić o cudzie, jeśli uda sie cokolwiek zaprogramować). Próbowałem różnych rozwiązań, włącznie z przestawianiem dekodera w różne miejsca w pokoju i nic. Jak tylko wyłączę TV, pilot zaczyna działać poprawnie. Czy jest na to jakaś rada? Bardzo proszę o link, jeśli gdzieś już została udzielona odpowiedź na to pytanie. Wymiana dekodera to ostatnie wyjście z sytuacji. Z góry dziękuję.
Reklamuj go
juvemufan
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: juvemufan »

czy tu jeszcze ktos zaglada bo widze na razie cisza w eterze a mam pytanie...
maqs6
Użytkownik

Post autor: maqs6 »

nie ma pytań - nie ma problemów;)
adamtoja
Użytkownik

Post autor: adamtoja »

juvemufan pisze:czy tu jeszcze ktos zaglada bo widze na razie cisza w eterze a mam pytanie...
Zagląda
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”