Nowości platformy cyfrowej "n"

Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 252
x 1254

Post autor: Karol » 11 lut 2007, 19:58

Satkurier trochę przesadza. Informację, którą podał ściągnął z media2. Ja napisałem drugi kwartał, a on kwiecień - na jedno wychodzi.
0 x
Awatar użytkownika
danielpes5
Mythical VIP

Post autor: danielpes5 » 20 lut 2007, 18:05

na kanale 68 pojawił się drugi Nsport na czas emisji meczów Ligi Mistrzów.Dzisiaj będzie tam pokazywany live mecz OSC Lille-Manchester United
0 x
Awatar użytkownika
stevie
Mythical VIP
Kontakt:

Post autor: stevie » 09 cze 2007, 10:42

Już można słuchać N-radia przez internet

http://radiohost.pl:8110/listen.pls
Tutaj mamy Radio Muńka Staszczyka.
Aby słuchać kanały pozostalych artystów trzeba zmienić końcówkę z 8110 na np.8112 itd.

http://www.satkurier.pl/?n_platforma/&kat=236&id=36784
Więcej informacji pod tym linkiem.
0 x
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 252
x 1254

Post autor: Karol » 09 cze 2007, 12:48

Jak dla mnie, to żadnej z tych "rozgłośni" nie da się słuchać. Beznadziejny pomysł w ogóle na radia internetowe w N. Wolałbym kanały muzyczne.
0 x
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 252
x 1254

Post autor: Karol » 13 cze 2007, 15:36

Mówiłem o kanałach muzycznych produkcji ITI Neovision, coś w stylu Deluxe Music, z tym, że podzielonoby taki projekt na odrębne kanały tematyczne - np. Rock, Pop, Black, itd.
0 x
Awatar użytkownika
Witu
Mythical VIP
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu » 01 wrz 2007, 15:19

I dzisiaj N-ka nieźle zaszalała :) Dzisiaj zaczął mi się aktualizować dekoder. Zmieniła się szata graficzna na wielki plus! Rozbudowali również EPG. Są tam takie zakładki jak polecamy, wyszukiwanie (można tu sobie dac przykladowo wyszukiwanie filmow i znajduje wszytskie filmy jakie bede emitowane w najblizszym czasie). Też zauważyłem, że na kanale TVN 24 jak się wciśnie guzik Info na następnie OK włącza się jakiś maleńki portalik informacyjny. Też coś tam w usłudze VOD pokombinowali ;)
0 x
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 252
x 1254

Post autor: Karol » 02 lis 2007, 1:46

Dobrze, nikt o tym w tym dziale nie wspomniał, a ten temat jako jedyny pasuje do sprawy. HBO od stycznia w n-ce. Ciekaw jestem czy na początku będą promocje w postaci odkodowanych okien dla abonentów tejże platformy albo niższego abonamentu. A jeśli nawet jeśli nie niższego, to jaka będzie stała opłata za możliwość oglądania HBO.
0 x
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 42
x 100

Post autor: Pawel » 02 lis 2007, 9:58

Pewnie żadnych promocji nie będzie bo inaczej by o tym wspomnieli na konferencji tak jak mówili że w grudniu pakiet FilmBox będzie za free.
Ogólnie rzecz biorąc HBO i tak mnie nie interesuje więc jest mi to obojętne, ale na pewno sam kanał zyska na tym że bedzie zapewne dostępny we wszystkich trzech platformach a nie tylko w Cyfrze. Dzięki temu będzie miał więcej potencjalnych abonentów niż (jakby nie było) konkurencyjny Canal+.
0 x
Ten co dostaje ostrzeżenia za prawdę. Bo nikt tutaj nie potrafi zaprezentować RIGCZ.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Witu
Mythical VIP
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu » 04 lis 2007, 19:41

Gratulacje dla N-ki za HBO. CP ponoć się tak bardzo starał i nic mu nie wyszło. Znając N-kę to NA PEWNO nie będzie otwartych okienek tych kanałów. Oni w porównaniu do CP nigdy nie dają oglądać wszytskim nowego kanału jaki został dodany do oferty. Dostęp do niego mają tylko ci, co za niego płacą i to jest przykre.
PS: HBO będzie w HD? Wiadomo coś na ten temat?
0 x
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 252
x 1254

Post autor: Karol » 04 lis 2007, 20:15

Raczej nie. Najpierw musi wystartować kanał HBO HD, jako oddzielna pozycja. Póki co będą jedynie HBO, HBO2 i HBO Comedy.
0 x
Awatar użytkownika
Pawop
Obserwator

Post autor: Pawop » 04 lis 2007, 21:13

Witu pisze:Gratulacje dla N-ki za HBO. CP ponoć się tak bardzo starał i nic mu nie wyszło. Znając N-kę to NA PEWNO nie będzie otwartych okienek tych kanałów. Oni w porównaniu do CP nigdy nie dają oglądać wszytskim nowego kanału jaki został dodany do oferty. Dostęp do niego mają tylko ci, co za niego płacą i to jest przykre.
PS: HBO będzie w HD? Wiadomo coś na ten temat?
CP sie nie starał bo nie mógł. Kanał był na wyłączność w Cyfrze. Tu żadnej zasługi nki nie ma, że się wyłączność skończyła, a HBO pewnie będą też w CP.
0 x
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 42
x 100

Post autor: Pawel » 05 lis 2007, 10:24

Witu ==> Otwarte okienka to HBO czasami robi, więc zapewne jeśli na początku roku takie planują to będzie ono i w Cyfrze i N i wybranych sieciach kablowych.
0 x
Ten co dostaje ostrzeżenia za prawdę. Bo nikt tutaj nie potrafi zaprezentować RIGCZ.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Witu
Mythical VIP
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu » 05 lis 2007, 14:01

No jeśli chodzi o to to racja ale ja to zrozumiałem inaczej :) Myślałem że chodzi o to że N przez jakis okres czasu nie będzie tego kodowała :) Myślałem że oto chodzi Karolowi ;)
0 x
Platforma N:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Sarunia
Użytkownik

Post autor: Sarunia » 19 lis 2007, 16:17

Oco dokładnie chodzi z tym czymś ?
0 x
Zapraszam do gadania na GG
Awatar użytkownika
Witu
Mythical VIP
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu » 25 lis 2007, 20:05

Do rachunku N dodała od siebie list, w którym informuje o kanałach HBO oraz o tym, że od Grudnia mają być kanały filmbox i nonstopkino. Mają być za darmo przez cały grudzień a potem będą stanowiły specjalny takiet. Co do kanałów universal/sci fi mają dojść one do pakietu hity filmowe bez dodatkowych kosztów związanych z zapłatą abonamentu.
0 x
Platforma N:
Obrazek
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”