Nowości platformy cyfrowej "n"

maciej
Użytkownik

Post autor: maciej » 13 wrz 2008, 8:17

mam pytanko jaki e sa potrzebne dokumenty zeby kupic abonament w n z bialym n box. bo mam ale recorder a kolega sie pyta?
0 x
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Post autor: Tomala » 13 wrz 2008, 9:31

Dowód osobisty to jedyny dokument, no i kasę trzeba mieć przy sobie odliczona na dekoder...;)
0 x
CZYNY NIE CUDA... ;)
maciej
Użytkownik

Post autor: maciej » 15 wrz 2008, 16:17

do tomala_k dzieki za informacje. a mam jeszcze jedno pytanko skorzystalem z promocji hbo 3 miesiace 0 zl. i jak we sobote zadzwonilem do n-ki i sie zapytalem czy jest nowa promocja to konsultant powiedzal mi ze moge wziacz hbo na 3 miesace za 0 zl. ale jak mi wiadomo kazdy abonent moze tylko raz wlacz te promocje. wiesz cos na ten temat.????
0 x
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Post autor: Artu » 22 paź 2008, 13:54

n wydaje pierwszy magazyn abonenta
Jeszcze w październiku 2008 roku do rąk abonentów telewizji nowej generacji n trafi pierwszy numer Magazynu Abonenta. Magazyn n-ki wydawany będzie jako dwumiesięcznik. Będzie wysyłany pocztą do każdego Klienta telewizji nowej generacji n. Pierwszy numer (październik / listopad) ma 28 stron.
Magazyn pełni funkcję przewodnika po ofercie programowej telewizji n, skupiając się na zapowiedziach hitów z ramówek kanałów dostępnych na platformie. Jego rolą jest również edukacja w zakresie nowych technologii telewizyjnych i przybliżenie prekursorskich usług i funkcjonalności konsekwentnie wprowadzanych do oferty najnowocześniejszej platformy cyfrowej w Polsce. Czytelnik znajdzie tu też wywiady z gwiazdami, porady fachowców czy felietony dziennikarzy.

W pierwszym numerze Magazynu Abonenta czytelnicy znajdą m.in.:
- wywiad z Willem Smithem – odtwórcą głównej roli w filmie „Jestem legendą” (dostępnym w ramach usługi Premiery VOD),
- rozmowę z założycielem kanału O.TV i twórcą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Jurkiem Owsiakiem,
- felieton sportowy o Lidze Mistrzów redaktora naczelnego kanału nSport - Dariusza Tuzimka,
- porady Superniani – Doroty Zawadzkiej.

Na łamach Magazynu abonenci n znajdą też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane
z technologią telewizji n. W roli eksperta w tej dziedzinie porad udzieli czytelnikom dyrektor operacyjny ITI Neovision – Wojciech Białek.
Sprzedaż powierzchni reklamowej magazynu odbywa się za pośrednictwem Biura Reklamy TVN S.A.
Wydawcą Magazynu na zlecenie telewizji n jest MCG (Media Consulting Group).
Obrazek

Źródło: http://satkurier.pl/news/43370/n-wydaje ... nenta.html
0 x
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 98
x 219

Post autor: Pawel » 23 paź 2008, 10:51

Takie coś było dobre za czasów Wizji. Kiedy byłem w C+ co dwa miesiące docierał ich magazyn abonentów, który praktycznie od razu lądował u mnie w koszu. Uważam że jest to kompletnie zbędna rzecz.
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Tomala
Obserwator

Post autor: Tomala » 23 paź 2008, 17:37

Tak samo gazetka CP jak i n-ki to nie żaden Magazyn dla Abonentów tylko po prostu broszura reklamowa... Bez sensu coś takiego wydawać i zachęcać tych co już korzystają z ich usług...;)
Paweł ma rację... Gazeta Wizji była na prawdę super... z początku... później się bardzo popsuła i przypominała to co n-ka wysyła... Gazetka ta nazywała się Twoja Wizja i była w przeciwieństwie do tego co teraz wydają n i CP fajnym czasopismem....
Pamiętam też gazetkę canal+ wydawana jeszcze za czasów jak nie było czegoś takiego jak cyfra...Tez było tam dużo fajnych i ciekawych rzeczy oraz spis wszystkich filmów emitowanych w danym miesiącu...;)
0 x
CZYNY NIE CUDA... ;)
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Post autor: RaPi » 24 lis 2008, 11:13

Byłem trochę do tyłu jeżeli chodzi o ofertę tej platformy ale ostatnio zauważyłem że n wprowadza opłatę abonamentową w wysokości 6zł za pakiet informacja i rozrywka. Dla zwykłego zjadacz chleba który chce mieć dobry pakiet kanałów w przystępnej cenie ich oferta staje się coraz mniej atrakcyjna.
0 x
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 98
x 219

Post autor: Pawel » 24 lis 2008, 14:20

RaPi pisze:Byłem trochę do tyłu jeżeli chodzi o ofertę tej platformy ale ostatnio zauważyłem że n wprowadza opłatę abonamentową w wysokości 6zł za pakiet informacja i rozrywka. Dla zwykłego zjadacz chleba który chce mieć dobry pakiet kanałów w przystępnej cenie ich oferta staje się coraz mniej atrakcyjna.
Już od wakacji jest opłata za pakiet info i rozrywka w wysokości 6zł dla osób, które posiadają tylko dwa płatne pakiety. Od 3 płatnych pakietów, info i rozrywka jest za 0zł.
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
RaPi
VIP Expert
x 2
Kontakt:

Post autor: RaPi » 24 lis 2008, 19:35

Pisałem że jestem do tyłu w tym temacie. Nie interesowała mnie zbytnio ich oferta. Teraz z racji zbliżających się świąt chciałem sprawdzić czym kusze ludzi jednak widzę że i w tej kwestii się nie wykazali....
0 x
acki
Użytkownik

Post autor: acki » 01 gru 2008, 18:02

KU...tasy z "n"
0 x
Awatar użytkownika
Pawel
Thinker
x 98
x 219

Post autor: Pawel » 02 gru 2008, 11:16

Skoro temat to nowości to od wczoraj na kanale 9 dostępne jest TVN Warszawa. TV Puls zostało przeniesione na kanał numer 14.
0 x
Będę pisał to co chcę.
PRECZ Z CENZURA!!!
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Post autor: Artu » 21 gru 2008, 15:31

niedawno natrafiłem w "tele tygodniu" na reklamę n-ki razem z logotypami dostępnych w ofercie kanałów. w ofercie znalazło się logo TV Puls... z zieloną kulką :P
to nie jedyny błąd w reklamach n, ale chyba nic nie przebije wykorzystania w ulotce reklamowej projektu loga Tele5 zrobionego przez Maćka23 na wzór RTL7 :D cała sytuacja została dokładnie opisana tutaj
0 x
cyfra.info.pl
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: cyfra.info.pl » 25 sty 2009, 14:59

Czy żeczywiście VOD w N są dobre filmy ?
0 x
Awatar użytkownika
Artu
Junior
x 1

Post autor: Artu » 26 sty 2009, 10:20

cyfra.info.pl pisze:żeczywiście
:O
A co do filmów - wystarczyło odwiedzić stronę N - http://n.pl/vod/
Czy są dobre - to już musisz osądzić sam.
0 x
damian323
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: damian323 » 26 sty 2009, 12:52

Do końca stycznia Polsat ma się porozumieć z N w sprawie renegocjacji umowy,wie ktoś na jakim etapie są rozmowy?
To prawda,że Polsat trafi do N jeśli obydwie platformy zrenegocjują umowę?
0 x
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”