n - telewizja nowej generacji (2006-2013)

Historia telewizji w Polsce i na świecie. Nieistniejące kanały telewizyjne odbierane w naszym kraju.
Awatar użytkownika
cargo
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2010, 19:29

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cargo »

To fakt ,że angielski można podszkolić. Ciężko stwierdzić które bo nigdy nie widziałem innych.
Crump
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2010, 21:37

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Crump »

BBC Knowledge jest bardzo dobry jesli ktos lubi "Top Gear"y. Leca tam nowe serie
Awatar użytkownika
cargo
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2010, 19:29

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cargo »

O to byłby dobry pomysł. Fajnie, że co chwila proponują nowe kanały. Nie żałuję że wybrałem tą tv cyfrową.
cervandes
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 06 lut 2010, 17:57

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cervandes »

gdy podpisywałem umowę sprzedawca powiedział że jest szansa na wprowadzenie multiroom - czy macie jakieś informacje na ten temat?
finwe
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 07 kwie 2010, 11:23

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: finwe »

shipus pisze:Teraz jest takie parcie na kanały jakości HD, więc może coś jeszcze w tym roku nam sprezentują. Odnośnie BBC, to na samaym początku nie korzystałem z tego kanału ale jak to zauważyliście, idealnie nadaje się na osłuchanie z angielskim. A które kanały BBC wam się marzą?
Ja mam nadzieję, że wprowadzą BBC Entertainment, BBC Knowledge i Lifestyle. Zresztą BBC to jeden z lepszych europejskich kanałów. Co do angielskiego, to cóż różni się ten język z językiem którego można usłyszeć na ulicach Londynu lub innych - w końcu tam wybuchowa mieszanka ludzi mieszka. BBC HD to był strzał w dziesiątkę dla n, jeszcze tylko czekać (że tak się stanie) i pojawią się inne kanały BBC.
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shipus »

Czy ktoś tu z zaglądających załapał się może na tę promocję z pilotem dla dzieci? Ciekaw jestem czy jest to bardziej gadżet zabawka dla dziecka, czy też funkcjonalna rzecz.
Awatar użytkownika
cargo
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2010, 19:29

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cargo »

ja się załapałem na tą promocję . Pilot fajny, ładnie wykonany i zamiast cyferek ma loga programów, więc dzieciaki szybko załapują to. Masz pewność, że będą oglądać programy przeznaczone dla nich.
finwe
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 07 kwie 2010, 11:23

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: finwe »

Ja nie mam dzieci póki co, więc pilot dla dzieci nie był mi do niczego potrzebny, choć go widziałem i powiem, że całkiem fajna rzecz dla rodziców z dziećmi, można mieć większą uwagę na to co dzieciaki oglądają.
kaeres
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2010, 9:15

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kaeres »

Crump pisze:BBC Knowledge jest bardzo dobry jesli ktos lubi "Top Gear"y. Leca tam nowe serie
Z tego co się orientuję to na BBC Knowledge zawsze leciały powtórki serii bądź z 2 serie do tyłu.
Jedynie BBC w Anglii ma premiery TOP GEAR`a
Crump
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 20 kwie 2010, 21:37

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Crump »

kaeres pisze:
Crump pisze:BBC Knowledge jest bardzo dobry jesli ktos lubi "Top Gear"y. Leca tam nowe serie
Z tego co się orientuję to na BBC Knowledge zawsze leciały powtórki serii bądź z 2 serie do tyłu.
Jedynie BBC w Anglii ma premiery TOP GEAR`a
Chodzilo mi bardziej o porownanie do TVN Turbo, gdzie w porownaniu z BBC lecialy serie z 3 do tylu
mariuszek
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 20 paź 2010, 0:31

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mariuszek »

FOX będzie w N 6 listopada w HD.

http://[link zakazany]/artykul/ka ... atformie-n
Awatar użytkownika
shipus
Użytkownik
Posty: 112
Rejestracja: 10 maja 2008, 22:49

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shipus »

Tak Nka dołożyła kolejne kanały HD. Ja za FOX HD daję im dużego plusa, choćby ze względu na ramówkę tego kanału. A AXN w jakości HD też się przyda. I tak pod względem jakości HD i ilości kanałów nka na przedzie.
Awatar użytkownika
cargo
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 10 maja 2010, 19:29

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cargo »

cervandes pisze:gdy podpisywałem umowę sprzedawca powiedział że jest szansa na wprowadzenie multiroom - czy macie jakieś informacje na ten temat?
już jest multiroom , nawet w bardzo fajnej promocji na 13 misięcy i za 48zł . Także warto teraz podpisać umowę jak ktoś się jeszcze zastanawia.
kaeres
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 29 lip 2010, 9:15

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kaeres »

Ale on już podpisał umowę a dla stałych klientów nie ma multiroom.
Trzeba czekać do wygaśnięcia bieżącej i podpisać nową.
Taka świetna promocja.
artus
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 04 maja 2010, 14:57

Nowości platformy cyfrowej "n"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: artus »

W sumie to powinien być ten multiroom dla stałych klientów , powinni coś w tym temacie pomyśleć. Ale trzeba przyznać - rok za darmo:) to już jest porządna promocja.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wspomnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości