Oferta dla stałych abonentów.

kkate
Użytkownik

Post autor: kkate » 29 sty 2011, 12:27

Przede wszystkim to, co odróżnia N od innych platform to :
- dobry sprzęt ZAWSZE na gwarancji i bez ŻADNYCH comiesięcznych opłat za dzierżawę
- gwarancja stałej ceny abonamentowej w umowie przez czas określony (jeśli czas określony minie to masz cenę bez promocji)
- dużo kanałów w najniższym abonamencie ( 81), w tym 17 HD

Jeśli chodzi o oferty dla stałych klientów to żeby dostać ofertę równą nowemu klientowi, albo i lepszą, jak się człowiek potarguje wystarczy złożyć w dowolnym punkcie sprzedaży tv N rezygnację, jak umowa jest jeszcze na czasie określonym. Tzn pełny miesiąc wcześniej wypowiedzieć i wtedy to Ty dyktujesz warunki i to o Ciebie walczą, abyś u nich został. Bo widzą w systemie wypowiedzenie i to jeszcze złożone w systemie i będą klienta zatrzymywać. Możesz mieć np. przedłużenie umowy o kolejny rok z abonamentem 48zł za wszystkie pakiety i z nFilm na pół roku za free. Albo mieć średni abonament za 68zł zamiast 78zł przy nowych klientach. To wszystko się zmienia na bieżąco. Za rok jak Ci się będzie kończyć umowa to będą nowe promocje i dla starych i dla nowych klientów. Mam nadzieję, że dopracują trochę obsługę starego klienta i będą jeszcze lepsze opcje do wyboru.
W tej promocji na 13 miesięcy, co jeszcze do końca stycznia obowiązuje jest HBO, Cinemax, Filmbox do końca lutego za darmo i sami wyłączają, a jak bierzesz dekoder z nagrywarką to jeszcze Picture Box z wypożyczalni się odblokuje do końca stycznia i sami wyłączą.
0 x
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump » 29 sty 2011, 19:53

ciiekawy pisze:
Crump pisze:Czy w Nce rowniez obowiazuje 3 miesieczny okres wypowiedzenia?
wypowiedzenie w n jest 1 miesięczne, w cyfrze i cp 3 miesięczne.
Bzdura, wlasnie dzis zawarlem z nimi umowe, wypowiedzenie jest 3 miesieczne tak jak u wszystkich operatorow
0 x
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump » 29 sty 2011, 19:55

kkate pisze:Przede wszystkim to, co odróżnia N od innych platform to :
- dobry sprzęt ZAWSZE na gwarancji i bez ŻADNYCH comiesięcznych opłat za dzierżawę
Nie chce byc upierdliwy ale mialo byc co odroznia N a to co napisalas to rownie dobrze mialem w polsacie, czyli dekoder zawsze na gwarancji ile place abonament tyle mam gwarancji i zadnych miesiecznych oplat z tytulu wypozyczenia nie ma;]
0 x
ciiekawy
Użytkownik

Post autor: ciiekawy » 04 lut 2011, 0:14

kkate pisze:Przede wszystkim to, co odróżnia N od innych platform to :
- gwarancja stałej ceny abonamentowej w umowie przez czas określony (jeśli czas określony minie to masz cenę bez promocji)
- dużo kanałów w najniższym abonamencie ( 81), w tym 17 HD

Jeśli chodzi o oferty dla stałych klientów to żeby dostać ofertę równą nowemu klientowi, albo i lepszą, jak się człowiek potarguje wystarczy złożyć w dowolnym punkcie sprzedaży tv N rezygnację, jak umowa jest jeszcze na czasie określonym. Tzn pełny miesiąc wcześniej wypowiedzieć i wtedy to Ty dyktujesz warunki i to o Ciebie walczą, abyś u nich został. Bo widzą w systemie wypowiedzenie i to jeszcze złożone w systemie i będą klienta zatrzymywać. Możesz mieć np. przedłużenie umowy o kolejny rok z abonamentem 48zł za wszystkie pakiety i z nFilm na pół roku za free. Albo mieć średni abonament za 68zł zamiast 78zł przy nowych klientach. To wszystko się zmienia na bieżąco. Za rok jak Ci się będzie kończyć umowa to będą nowe promocje i dla starych i dla nowych klientów. Mam nadzieję, że dopracują trochę obsługę starego klienta i będą jeszcze lepsze opcje do wyboru.
W tej promocji na 13 miesięcy, co jeszcze do końca stycznia obowiązuje jest HBO, Cinemax, Filmbox do końca lutego za darmo i sami wyłączają, a jak bierzesz dekoder z nagrywarką to jeszcze Picture Box z wypożyczalni się odblokuje do końca stycznia i sami wyłączą.
Dekoder n jest zawsze na gwarancji bo w n nie ma opcji dekodera własnościowego, jest tylko dekoder dzierżawiony czyli zawsze jest własnością n i musisz go zwrócić gdy rozwiążesz umowę czy to będzie po 13 miesiącach czy po 13 latach to dekoder musisz oddać, w dodatku w cenniku jest opłata za uszkodzenie dekodera (gdyby takie uszkodzenie było) za normalny dekoder za uszkodzenie płacisz karę 500 zł, za uszkodzenie dekodera z nagrywarką jest kara 1000 zł, za uszkodzenie pilota chyba 50 zł.
Piszę o tym bo wielu ludzi o tym nie wie co znaczy to,że dekoder nie jest własnością Abonenta tylko platformy cyfrowej, to znaczy,że zawsze mogą go wymienić na nowy ale znaczy też,że jak uszkodzisz płacisz im karę.

Cena jest przez okres promocji taka sama to fakt ale nie można napisać,że stała bo po promocji się zmienia.

Ilość kanałów w abonamentach we wszystkich platformach jest porównywalna tylko inaczej te kanały we wszystkich platformach są poukładane.
0 x
Awatar użytkownika
marfm76
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: marfm76 » 04 lut 2011, 18:01

Crump pisze:Bzdura, wlasnie dzis zawarlem z nimi umowe, wypowiedzenie jest 3 miesieczne tak jak u wszystkich operatorow
Nie do końca bzdura. Ja też teraz zawierałem umowę i to jest tak, że gdy mam umowę na 13 miesięcy, to mogę wypowiedzieć miesiąc wcześniej przed jej zakończeniem (w CP jest 3 miesiące). Jednak, gdy się nie rozwiąże umowy, przechodzi ona na czas nieokreślony i wtedy okres wypowiedzenia wynosi już 3 miesiące.
0 x
LG50ps3000
LG42LD450
N - nbox HDTV recoder - Świąteczna Wielka Rewolucja
ASTRA+HOTBIRD
http://blog.foyom.com
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump » 04 lut 2011, 21:47

To moze ja zle czytam umowe, ale tez zawarlem na 13 miesiecy i jest napisane, w Rozdziale II, punkt 10. Abonent moze wypowiedziec Umowe zawarta na warunkach niniejszej promocji z zachowaniem 3-miesiecznego okresu wypowiedzenia. Dokladnie to samo uslyszalem, od pracownika Nki, ze nie ma miesiecznego okresu tylko 3
0 x
Awatar użytkownika
marfm76
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: marfm76 » 05 lut 2011, 14:10

Crump pisze:To moze ja zle czytam umowe, ale tez zawarlem na 13 miesiecy i jest napisane, w Rozdziale II, punkt 10. Abonent moze wypowiedziec Umowe zawarta na warunkach niniejszej promocji z zachowaniem 3-miesiecznego okresu wypowiedzenia. Dokladnie to samo uslyszalem, od pracownika Nki, ze nie ma miesiecznego okresu tylko 3
Dostałeś coś takiego jak "REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG" ??
Rozdział III Zawarcie umowy.
Pkt. 10.
Umowę zawartą na czas określony uważa się przedłużoną na czas nieoznaczony, chyba że Abonent na 30 dni przed upływem okresu, na jaki została zawarta, zawiadomi pisemnie ITI Neovision o rezygnacji z korzystania z usług ITI Neovision. W przypadku rezygnacji przez Abonenta z usług ITI Neovision w trybie opisanym w zdaniu poprzedzającym, Umowa ulega rozwiązaniu z ostatnim dniem Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec okresu rozliczeniowego Umowy.
0 x
LG50ps3000
LG42LD450
ASTRA+HOTBIRD
Crump
Użytkownik

Post autor: Crump » 05 lut 2011, 20:08

Hm nie ma mnie teraz w domu wiec nie moge sprawdzic ale to co napisalem o tych 3 miesiacach to bylo w regulaminie promocji swiateczna rewolucja czy cos takiego. To jak rozumiesz ten tekst? Maslo maslane troche, tym bardziej ze w Nce gosciu tez mowil, bo specjalnie pytalem ze nie ma zadnego miesiecznego wypowiedzenia heh

EDIT:
Tak jak pisalem nie mam zadnego regulaminu uslug mam tylko Warunki promocji "Swiateczna Wielka Rewolucja" w ktorej jest mowa o 3 miesiecznym okresie wypowiedzenia. Jesli brales w tej samej promocji to warunki sa identyczne
0 x
Awatar użytkownika
marfm76
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: marfm76 » 05 lut 2011, 23:48

Crump pisze:....tym bardziej ze w Nce gosciu tez mowil, ....Jesli brales w tej samej promocji to warunki sa identyczne
Trochę to dziwne -brałem w tej samej promocji i dostałem 3 dokumenty -jednym z nich był cytowany przeze mnie regulamin. W dodatku mi pani w punkcie N wyraźnie zaznaczyła, że jak nie będę chciał przejść na czas nieokreślony i nie będę chciał płacić 86 zł (bo tyle wyniesie wartość pakietu po okresie promocyjnym) to muszę złożyć wypowiedzenie nie później niż 30 dni przed końcem tej umowy.
Poza tym zobacz sobie na oficjalnej stronie N: http://n.pl/oferta/doc.html -pierwszy dokument -powinieneś go też dostać.
Prawdopodobnie będę jutro u nas w Realu to wstąpię do punktu N i się jeszcze raz zapytam bo to dziwna sytuacja,że mi powiedzieli tak a Tobie co innego.
0 x
LG50ps3000
LG42LD450
ASTRA+HOTBIRD
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”