nowa umowa czy jednak kontynuacja

andrju
Użytkownik

Post autor: andrju » 15 lis 2011, 18:59

Mam taki problem. Za 2 tygodnie (30.11.) mija 3 miesięczny okres wypowiedzenia a więc ostatecznie mogę rozstać się z CYFRĄ. Oferta jaką otrzymuję nie satysfakcjonuje mnie. T.j. 54 zł za pakiet z 9 kanałami w HD oraz 3 canałami PLUS. Chciałbym aby cyfra dołożyła mi do tego EUROSPORTY w HD, ale to mi zwiększa opłaty do 65 zł. Do tej pory miałem to samo za 46 zł, no bez nowych HD-kanałów ale dla mnie powiększyło się to znacznie.

Pytanie pierwsze: jak dużo stracę jeśli zrezygnuję teraz z kontynuacji ( już 10 letniego okresu abonamentowego ) a byc może w jakiejś nowej ofercie gwiazdkowej rozpocznę nowy abonamenty.

Drugi wariant to skorzystanie z MULTIROOM z moim bratem. Jednak brat nie mieszka w tej samej miejscowości i nieco utrudniony może być moment aktualizowania drugiej karty. Podobno cyfra w ten sposób chce walczyć z tymi, którzy w ten sposób w ramach jednego abonamentu chcą obsługiwać dwie rodziny. Mniemniej sami oferują tego typu rozwiązanie.

Co możecie mi podpowiedzieć?
Awatar użytkownika
mir123bych
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: mir123bych » 18 lut 2012, 13:59

ja bym na Twoim miejscu wziął nową ofertę, albo przeszedł do konkurencji, co ostatecznie zdecydowałeś?
Kiedyś uczyłem się chodzić, teraz latać...
Awatar użytkownika
specjal
Użytkownik

Post autor: specjal » 22 lut 2012, 22:08

to już chyba stało się regułą że na przedłużenie dają ofertę mniej atrakcyjną niż dotychczasowa, podobny przypadek miałem w polsacie...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”