HDTV, PVR i VOD w Cyfrze?

Awatar użytkownika
Witu
VIP Expert
x 1
Kontakt:

Post autor: Witu »

No to widzimy, że Cyfra+ nie da się łatwo konkurencji :) I to jeszcze w HD będzie bardzo dobry kanał filmowy. No to teraz tylko czekamy na cennik dzierżawy dekoderów do obsługi HD.
Platforma N:
N-box HDTV Recorder pakiety: hity filmowe, dzieci, sport i motoryzacja, kultura nauka świat, HBO
Obrazek
Obrazek
tv
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: tv »

Myślę, że w Cyfrze jeszcze szybko nie będzie HDTV to tylko taki unik aby zatrzymać dotychczasowych klientów, bo masowo uciekają do N-ki. Cyfra nie ma takich środków aby pozwolić sobie na wymianę wszystkich dekoderów i swojego sprzętu. :)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 545
x 2614

Post autor: Karol »

A skąd masz informacje, że ludzie masowo uciekają do N? Przecież platforma już od kilku miesięcy nie podaje liczby abonentów.
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc »

W dobie myślenia o hdtv podaję w jakiej rozdzielczości Cyfra+ nadaje swoje niektóre kanały. Powinno być 720x576. Ta druga liczba zawsze musi być taka. Oto jak jest z pierwszą:

Cartoon Network, Kino Polska, Zone Club, kanały ITI oprócz tvn-u i tvn7, MTV2, ESP2 : 544.....
MTV, VH-1: uwaga: 480 :)
Canaly+, TraceTv, tvn (dźwięk 320kb/s!!!!), tvn7 :720!
Ale Kino!, Hallmark, Kuchnia.tv, Planete, Animal Pl., NG, Zone Reality, Discovery, tv4, tvp 1-3, ESP1 : 704

czyli w jakości w jakiej należy nadawane jest kilka kanałów....
Pawel

Post autor: Pawel »

Gdzieś kiedyś widziałem podaną wartość jeśli idzie o kanały AXN. Tam to jest tragedia, niestety.
gosc
VIP Expert

Post autor: gosc »

Tabela była chyba w SK. Ja nie mam Axn więc nie sprawdzę.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum platform N oraz Cyfra+”