VH-1 Polska

Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

VH-1 Polska

Post autor: Mario98 » 28 maja 2006, 22:44

że co, że nie graja disko polo :O :lol: ?
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
Pingwin
Użytkownik

VH-1 Polska

Post autor: Pingwin » 28 maja 2006, 23:01

Mario98 pisze:że co, że nie graja disko polo ?
Nie o taką muzykę mi chodzilo miałem na myśli coś bardziej ambitniejszego ;)
Awatar użytkownika
Pingwin
Użytkownik

VH-1 Polska

Post autor: Pingwin » 28 maja 2006, 23:13

Dobry jest program Soul of VH1, mogliby jeszcze zrobic program z dobrym rapem :)
Awatar użytkownika
Mario98
Junior
Kontakt:

VH-1 Polska

Post autor: Mario98 » 28 maja 2006, 23:16

eee. to rap ambitny jest?....... nie uważam :)
www.forum-soccer.home.pl

Kazik o Tusku: "Wku... mnie, że dozorca mojego kraju jest kretynem"
Awatar użytkownika
Pingwin
Użytkownik

VH-1 Polska

Post autor: Pingwin » 28 maja 2006, 23:22

Mario98 pisze:eee. to rap ambitny jest?....... nie uważam
od disko polo na pewno poza tym sa naprawde dobrzy raperzy ktorzy nie nawijaja tylko o pieniadzach, dziewczynach itd. :)
Awatar użytkownika
stevie
VIP Expert
Kontakt:

VH-1 Polska

Post autor: stevie » 10 sie 2006, 12:25

POPlista na antenie VH1

Muzyczna telewizja VH1 rozpoczyna współpracę z radiem RMF. Już od poniedziałku, 14 sierpnia 2006 roku na antenie stacji VH1 będzie gościła znana z radiowej anteny "POPlista".

Dzięki współpracy RMF z VH1 słuchacze będą mogli zobaczyć teledyski wykonawców, na których utwory głosują. Notowania listy z RMF FM z poprzedniego dnia będą pojawiać się w VH1 codziennie od poniedziałku do piątku, o 16:00.

-W muzycznym, radiowym teatrze wyobraźni czasami brakowało obrazu, który wyostrzyłby gusta jurorów POPlisty. Cieszę się, że powiększy się liczba słuchaczy, dla których muzyka to także pasja i emocje, związane z codziennym układaniem kolejności najpopularniejszych przebojów w Polsce - mówi Darek Maciborek, prowadzący POPlistę w RMF FM.

-Twoja muzyka, Twoje VH1" to hasło reklamowe, które nadaje kierunek naszym działaniom. Dzięki współpracy z RMF FM, widzowie VH1 będą mieli na naszej antenie jeszcze więcej swojej ulubionej muzyki - dodaje Robert Cieśluk, Dyrektor Marketingu MTV Networks Polska.

POPlista to zestawienie 20 utworów. O losie polskich i zagranicznych piosenek decydują słuchacze stacji RMF: za pomocą SMS-ów oraz przez Internet.
Żródło: Media2.pl
Pozdrawiam.

Stevie
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

VH-1 Polska

Post autor: Tomek » 10 sie 2006, 13:02

No to super. Wreście jakaś konkretna lista na antenie VH1. Ta stacja robi się świetna, gra coraz lepsze teledyski. Szkoda tylko, że kreuje się jako stacja dla kobiet :(. Wkurza mnie przez to: "Dzień z VH1" i debilne "Moja Muzyka".

Z pasm muzycznych najbardziej lubię Disco Night, który leci w każdy piątek po 24. Najlepsze hity dyskotekowe, w tym świetnie utwory z pierwszej połowy lat 90 (aaaaaach... ta nostalgia! :D).

Ciekawe, czy pieniądze uzyskane z sms-ów widzów RMF będzie się dzielić z VH1 hmm...
HENSHIN!
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert

VH-1 Polska

Post autor: IZA » 10 sie 2006, 13:14

I mnie cieszy wejście tego programu do telewizji, gdyż jest to chyba jedyna warta słuchania pozycja w obecnej ramówce RMF.
A tak BTW, Pop Lista już chyba kiedyś była w TV, ale jeszcze za czasów jak ją prowadził w radiu Michał Figurski.
Leciała wtedy w Polsacie, a prowadzącym był Maciek Rock. Jakbym coś przekręciła, proszę mnie sprostować, bo przez pośpiech piszę z głowy.
Obrazek
sebol
Użytkownik

VH-1 Polska

Post autor: sebol » 10 sie 2006, 14:30

Ano była, emitowana bodaj w sobotę i było to chyba podsumowanie tygodniowe wg. ilości głosów :) Mam nadzieję, że tele POPLISTY nie będzie prowadził Maciborek. Najlepiej niech lecą same jingle (z lektorem z jingli RMFu) oraz piosenki ;-)
Awatar użytkownika
IZA
VIP Expert

VH-1 Polska

Post autor: IZA » 10 sie 2006, 14:36

sebol pisze:Mam nadzieję, że tele POPLISTY nie będzie prowadził Maciborek. Najlepiej niech lecą same jingle (z lektorem z jingli RMFu) oraz piosenki ;-)
Oj, dla mnie byłoby to fatalne rozwiązanie, gdyż lista ta bez prowadzącego straciłaby całkowicie swój urok. To właśnie na antenie Maciborek potrafił niejednokrotnie zaskoczyć swoimi nieskończonymi pomysłami. Chciałabym aby i w telewizji lista była podobnie "żywa" jak w RMF. A lektor jest po prostu suchy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

VH-1 Polska

Post autor: Tomek » 10 sie 2006, 15:05

Ja wolałbym, żeby lista była bez prowadzącego i innych zapychaczy w postaci reklam (nawet nie wiecie jak mnie wkurzają te reklamy RMF z niby "wielkimi gwiazdami"). Niech lepiej już VH1 emituje zdanie widzów na temat danego teledysku (oczywiście wybierane losowo) nadesłane na email albo na specjalną część strony. Szkoda, że w Polsce nikt nie wpadł na takie rozwiązanie, tylko trzepią kasę na idiotycznych czatach (np. 4fun.tv).
HENSHIN!
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

VH-1 Polska

Post autor: Karol » 10 sie 2006, 17:17

Lektora raczej nie będzie. Widzieliście chyba Maxxx Hits na MTV Polska.
Awatar użytkownika
Tomek
VIP Mod
Kontakt:

VH-1 Polska

Post autor: Tomek » 18 sie 2006, 18:08

POPlista leci już na VH1 Polska od poniedziałku do piątku o godzinie 16. Wybrano wariant najprotszy z możliwych, czyli emisje tylko teledysków bez żadnych prowadzących. Występuje tylko oprawa graficzna zapowiadająca miejsce. W tle muzyczka i głos lektorki z RMF-u śpiewająca słowo "POPlista". Podczas teledyski na ekranie znajduję się logo audycji.

Takie coś mi odpowiada :).
HENSHIN!
sebol
Użytkownik

VH-1 Polska

Post autor: sebol » 18 sie 2006, 19:19

Czekamy na zapy :)
Pawel

VH-1 Polska

Post autor: Pawel » 19 sie 2006, 9:08

Trochę zapomniałem o tej Popliście na VH-1 z powodu dosyć wczesnej popołudniowej pory emisji. No ale w najbliższy poniedziałek chętnie zobaczę jak to wygląda.
A są jakieś powtórki Poplisty np. nazajutrz w paśmie porannym czy też nie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „ViacomCBS”